Miłość w Resident Evil :)

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)

Z kim Leon S. Kennedy stworzyłby lepszą parę?

z Adą Wong
88
70%
z Claire Redfield
21
17%
z inną kobietą
17
13%
 
Liczba głosów: 126

Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Miłość w Resident Evil :)

Post autor: Diadem »

Tak sobie dziś przeglądałem net i natrafiłem na wiele ciekawych komentarzy dotyczących... Residentowej miłości :)

Fani próbują naszych bohaterów łączyć w pary! Właściwie to im się nie dziwię, przecież kiedyś wojna z Umbrella i jej następcami sie skończy. Weskera się złapie, postawi przed trybunałem w Hadze i na krzesło elektryczne z nim! No dobra, żartowałem, dożywocie bez prawa do amnestii ;)

A wracając do tematu, jak już wszystko będzie ładnie, pięknie to nasi bohaterowie się ożenią, będą mieli dzieci i będą żyli długo i szczęśliwie. Problem jest tylko kto z kim??

Moje propozycje są takie:
Jill - Chris
Rebecca - Billy

Dalej jest już ciężej, ale mogło by być tak:
Ada - Leon
Claire - Steve [gdyby żył :( Wesker weź się do roboty do cholery :) ]

Przeglądając net przeczytałem jednak, że fani nie chcą aby Leon i Ada tworzyli parę!! Większość woli parę Claire - Leon nawet w przypadku zmartwychwstania Steva. Gdyby Steve żył dostałby od fanów za żonę wiecie kogo??? Ashley :) Poważnie :)

A co w takim wypadku z Adą?? Nie damy jej przecież Weskerowi!! Niech sobie Alexie reanimuje ;) Barry jest żonaty i dzieciaty i lekko zgrzybiały [no dobra, znowu żartuje, ale jego "magnum" już pewnie trochę przyrdzewiało :) ] więc odpada. Pozostaje tylko Hunk!! No chyba, że kogoś przegapiłem :) Pasują jak ulał, jedno i drugie zimne, tajemnicze i z psychiką samotnika.

Pozostaje jeszcze kwestia Carlosa. Jakoś mi on nie pasuje do Jill, a jeżeli już to co wtedy z Chrisem? Kurcze no o jedną kobitę mamy za mało :) Może w RE 5 Chris pozna jakąś żwawą kobitkę ;)

Ciekawe, jakie oni wszyscy mieliby dzieci. Samych bohaterów pewnie. No można nawet zaryzykować stwierdzenie, że Claire już ma córkę - Sherry. Kto by się nią lepiej zajął jak nie Claire??? Tak wogóle to nie wiadomo co tam u niej słychać. Ma już ponad 18 lat, a Wesker ją gdzieś trzyma pod kluczem i pokazać nie chce. Wesker ty złoczyńco, aby małą dziewczynkę, za karatami, ech jak ja bym Cię... :) Czekaj, czekaj Claire się o nią upomni...

No i córki Barrego Mojra i Poly też już pewnie podrosły. Capcom mógłby wpaść na pomysł, aby pokazały się w następnych częściach razem z ojcem.

A wy jakie macie propozycję co do par w Resident Evil. Piszcie, każda propozycja się liczy. W końcu bohaterowie nie będą żyć wiecznie, muszą sie rozmnażać, bo kto będzie rozwalał zombiaki w przyszłości :) haha
Ostatnio zmieniony pt 13 lip, 2007 przez Diadem, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

Leon i Ada mi najbardziej pasują :)
Taki drapieżny związek
Awatar użytkownika
papa50
Posty: 186
Rejestracja: sob 10 mar, 2007
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: papa50 »

Jak dla mnie to tak
Leon I Ada jak najbardziej do siebie pasuja są tacy drapieżni ratowali sie z róznych opresji powinni byc parą :rad2::okulary3:
Dalej są Jill i no własnie tu mam problem kto by pasował do Jill Chris czy Carlos a moim zdaniem jednak Chris pasował by do Jill poniewaz wiele razem przeszli Jill szukała Chrisa po całej willi i oni powinni sie w sobie zakochac i byc Parą:D:D:D:D:D:D :rad10: :rad10: :rad10:
Dalej w moim rankingu
Rebbeca i Billy chociaz nie znam tych bohaterów ale jak czytam recenzje i Komentarze to chyba do siebie pasuja
a co z Claire ona ma juz córke mozna tak powiedziec Sherry tylko kogo by tu dac za jej partnera :zmiesz9:
jeszcze zostaje mi Ashley Carlos i Claire wiec musze to przemyslec :zmiesz9: :zmiesz8: :rad10: :rad1:
Welcome to Survival horror
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Jakby nie patrzeć, to Ada w RE2 powiedziała Leonowi, że go kocha. Tak samo Steve wyznał miłość Claire w RECV. W takim razie skąd u fanów takie ciągoty:

http://pl.youtube.com/watch?v=NQV-NQVwM30

Filmik był robiony niedawno, bo zawiera już postacie z RE4 (Ashley), więc nie można zarzucić, że powstał tylko pod wpływem RE2. A jak poszukać to jest tego więcej i ja bym nie odrzucał wersji Claire - Leon, bo ta para też jest przekonująca.

Ashley, ile ona ma lat?? Cholernie młoda jeszcze, a tu nie ma młodych facetów do wzięcia. :( :smiech3:

Tak i jeszcze ten indianin Carlos. Lubiący się przechwalać podrywacz, ale Jill jakoś nie poderwał. Słabo się starał...
Ostatnio zmieniony pt 13 lip, 2007 przez Diadem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
papa50
Posty: 186
Rejestracja: sob 10 mar, 2007
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: papa50 »

w sumie miłosc Leona i Claire tez by mi pasowała mieli by córke Sherry ale w tedy co z Adą przeciez nie damy jej do Carlosa albo do Hunka no nie :rad11: :rad2: :smiech6:
Ashley ma jak na mój gust od 16 do 18 lat a takich młodych facetów gdyby steve zył to bym dał Ashley-Steve
a ciekawe co tam u Sherry ona ma 18 lat moze wystąpi w Umbbrella chronicles ??
to teraz jest dylemat czy dac Ada-Leon czy Leon- Claire mogło by byc jeszcze Leon-Ashley
Welcome to Survival horror
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Może twórcy postanowili być tolerancyjnymi wobec osób o innej orientacji i Leon lubi chłopców??? :smiech1: :smiech1: :smiech1:
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

Może twórcy postanowili być tolerancyjnymi wobec osób o innej orientacji i Leon lubi chłopców
nie proszę tylko nie resident,gejoepidemia się szeży :rad4: ,generalnie nic do nich nie mam....ale dajcie trochę luzu z tymi gejami...,bo mi się na wymioty zbiera...,wracając do tematu,ada i leon buhehe ken i barbi....,litości ludzie na realu wyglądają zupełnie innaczej,mają swoje wady itp...a jak widzę taką lalkeę jak ada to się czuje jak w serialu dla nastolatek,popatrzcie na bohaterów silent hill zwykli przeciętni ludzie,,,,,widział ktoś np: pamele anderson bez makijażu!? , he he posiadam takie zdjęcia,koszmar....
STARSSss.......
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No jeszcze w RE nie byo miosci "on i on" i raczej nie bedzie ale Ashford to trans :smiech2:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Może twórcy postanowili być tolerancyjnymi wobec osób o innej orientacji i Leon lubi chłopców???
Nie no, nie przesadzajmy ;) Tym niemniej Leon jakiś super wylewny w uczuciach to nie jest. W RE2 miał Claire pod ręką, w RE4 Ade i Ashley, a jakoś żadnej nie adorował. Zależało mu tylko aby wszyscy cało wyszli z tej historii i nic więcej...
wracając do tematu,ada i leon buhehe ken i barbi

Skoro Ada i Leon to Barbie i Ken, to co byś powiedział na Ashley i Leon??
Ashley to dopiero jest "barbie girl". Ałłłłaaaa Leonku kochany, złamałam paznokieć, co teraz będzie??? :) Ale w końcu to córka prezydenta to ma prawo być Barbie podobna...

Ada natomiast nie bardzo pasuje mi na barbie. To prawda, że ją trochę za bardzo "upiększają". Walka w długiej kiecce, to przecież parodia, zrobiono to tylko po to aby faceci się ślinili jak robi salto itp. Ada nie ma natomiast charakteru Barbie, że tylko przypomnę jej epilog z RE3, a w RE4 jest raczej chłodna i wie czego chce.
No jeszcze w RE nie byo miosci "on i on" i raczej nie bedzie ale Ashford to trans
No o Alfredzie też trochę poczytałem i faktycznie, gdy Alexia zamknęła się w zamrażarce chodził w sukienkach siostry!!! To tak jakby ktoś nie wiedział :) Podobno wytłumaczenie jest takie, że bardzo kochał swoją siostrę i gdy mój jej brakowało to zarzucał jej kieckę i było OK :) Starał się też mówić jej głosem, nieźle...
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

Ada natomiast nie bardzo pasuje mi na barbie. To prawda, że ją trochę za bardzo "upiększają". Walka w długiej kiecce, to przecież parodia,
no jak dla mnie przesłodzona...no i walka w butach na obcasach...,buhehe,zaliczyła by orła odrazu...
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Tak. Ada chyba miała kostki, wzmocnione tytanową stalą, że nigdy nogi nie skręciła :)

Patrzcie co znalazłem :) Jeżeli ktoś rozpozna wszystkie panny młode na tym arcie bez zaglądania w podpis pod obrazkiem to jestem pełen podziwu. Mnie się nie udało, dopiero jak przeczytałem "indeks" to powiedziałem: "No przecież, jak można było ich nie poznać..." :) Najwięcej kłopotów u mnie było z "koleżanką" Sherry :/

http://www.fanart-central.net/pic-337735.html
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

a ja Sherry od razu poznałem..ta na dole od lewej..,a reszta hmm no cóż hętnie bym je wszystkie wychędożył...
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Myślisz Tyrantx, że któraś by Cię chciała?? Takiego brzydala :) Jedna ręka za krótka, druga za długa ;) Co prawda serce na wierzchu, ale chyba nic z tej "miłości" nie będzie... :)
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

buhehe....może i tak , i te szpony...,ale daje radę :smiech6:
Ostatnio zmieniony pn 16 lip, 2007 przez Tyrantx, łącznie zmieniany 1 raz.
STARSSss.......
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

Najlepsza z nich Ashley, a jak już jesteśmy w temacie to fajne hentai na mwrc. Kto rysował :D ?
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Kto rysował pisze nad rysunkiem, ale co tam, nie ważne kto rysował, ważne kto znalazł ;) haha.

A wracając do głównego tematu. Wiedzieliście ile Ada ma lat w czasie gdy rozgrywa się akcja RE 4? Ona ma już trzydziestkę!! Jak Capcom posunie akcje o jakieś 10 lat w następnych grach to nam się bohaterowie zestarzeją :(
A Leon ma 27 lat i teraz pytanie ile ma Claire? Z moich wyliczeń wynika, że 25. No i teraz co powiecie? Wybrałby laskę 3 lata starszą od siebie czy dwa latka młodszą? ;)

Przypominam, że nie ma już Umbrelli, więc o odmładzających kuracjach tej firmy można zapomnieć :) Pamiętam jak w RE3 na początku gry gdy wchodziliśmy do baru, gdzie był Brad i zombiak, przy drzwiach była tablica ogłoszeń. Na tablicy ogłoszenie mniej więcej takiej treści: "Umbrella corp. odkryła nowy lek który sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się 10 lat młodziej!!!" :) No i co teraz? Było niszczyć naszą "dobrą" Umbrelle??

A wracając do różnic wieku... Rebecca ma dopiero 24 lata, a Billy Coen? Ona ma już 33!!!
To jest dopiero różnica, tylko że tutaj starszy jest facet.

Chris 31 lat, Jill 29, czyli wiekowo pasuje. A Carlos? Ten "szczyl" jest młodszy od Jill. Ma 27 lat. Wiek wszystkich zrównany do wydarzeń w RE4.

Ashley ma 20. Steve gdy kopnął w kalendarz miał 17 z tym, że nie wiadomo co tam Wesker z nim wyrabiał i kto wie jak on wogóle wygląda, o wieku nie wspominając.

Co się zaś tyczy prawdziwych "staruchów" to najstarszy jest Mark Wilkins z Outbreak. Miałby dziś 58 lat. Mikhail gdy się wysadzał granatem miał podobno 45, a trzecie miejsce zajmują wspólnie Barry i Wesker. Obaj po 44 lata. Barry jest żonaty, a Wesker haha już chyba zostanie starym kawalerem ;)
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Heh, ja tylko przypomę,iż sekretarka Alfreda miała na imię Robert ;P Także wszyscy powinni być happy. :smiech3:
Awatar użytkownika
TFF7
Posty: 71
Rejestracja: czw 12 lip, 2007
Lokalizacja: Lublin

Post autor: TFF7 »

Wracając do par to według mnie wygląda to tak:
1. Leon Scott Kennedy & Ada Wong.
2. Carlos Oliviera & Jill Valentine.
Ostatnio zmieniony śr 08 sie, 2007 przez TFF7, łącznie zmieniany 1 raz.
TEKKEN & FINAL FANTASY 7 THE BEST.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Diadem pisze:a trzecie miejsce zajmują wspólnie Barry i Wesker. Obaj po 44 lata. Barry jest żonaty, a Wesker haha już chyba zostanie starym kawalerem
no niestety, z Alexią mu nie wyszło :smiech3: :smiech3: :smiech3:
powracając do tematu jednak.....
Diadem pisze:A wracając do głównego tematu. Wiedzieliście ile Ada ma lat w czasie gdy rozgrywa się akcja RE 4? Ona ma już trzydziestkę!! Jak Capcom posunie akcje o jakieś 10 lat w następnych grach to nam się bohaterowie zestarzeją :(
A Leon ma 27 lat i teraz pytanie ile ma Claire? Z moich wyliczeń wynika, że 25. No i teraz co powiecie? Wybrałby laskę 3 lata starszą od siebie czy dwa latka młodszą?


rozumiem że to są już obliczenia w stosunku do RE4.....no Ada wygląda nieźle zresztą 30lat to nie jest jeszcze aż tak baaaardzo dużo, bez przesady, ale i tak wygląda na mniej :smiech3: no moim zdaniem to już jest raczej pewne że Leon poleci na Adę :smiech3:
zresztą Claire już wyrwała sobie młodszego Steve'a, co prawda ten nie żyje (póki co, w RE śmierć to tylko chwilowe wakacje ) ale to tylko drobny szczegół :rad5: :rad5: :rad5:
Awatar użytkownika
=Rzeźnik=
Posty: 99
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: wakacje/Afryka

Post autor: =Rzeźnik= »

Mi się wydaję że Leon S. Kennedy stanowił by parę z Ingrid Hunnigan. Widzieliście jak ją pochwalił że nie nosi okularów i mówił że wygląda ładniej? Coś tu śmierdzi.
"Gdy usłyszysz ryk piły spalinowej ,jest już za późno."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”