Miłość w Resident Evil :)

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)

Z kim Leon S. Kennedy stworzyłby lepszą parę?

z Adą Wong
88
70%
z Claire Redfield
21
17%
z inną kobietą
17
13%
 
Liczba głosów: 126

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Leo??? A nie Birkin przypadkiem...?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Szczur17
Posty: 20
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Szczur17 »

hm,a moz ei Brinkin...
Bo szczurzo jest umieć śmiać się z siebie! :D
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Birkin, Birkin - żadnego Leo nie kojarzę w serii RE ;) Chyba że to skrót od Leona.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Szczur17
Posty: 20
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Szczur17 »

Ale On mi jak trza na Leona wyglada no...! :D
Bo szczurzo jest umieć śmiać się z siebie! :D
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Zagłosowałem na związek z inną kobietą, bo to by oznaczało wporwadzenie kolejnej apetycznej postaci płci pieknej.

PS Czemu nie ma opcji "z jakimś facetem" ?? Dyskryminacja? :rad11: My z kuzynem zawsze uważaliśmy, że Leoś jest trochę nie-ten-tego... Gdyby była opcja związania go z facetem wybrałbym Carlosa :rad8:
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Nie no Barry, proszę Cię, tylko nie w Residencie ;)
Alfred Ashford był transwestytą czyli statystyka już została wypełniona :)
Można założyć, że wszyscy inni bohaterowie, są już klasycznie heteroseksualni :)
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

No może poza Aikenem, chłopak lubił DUŻE WĘŻE... :rad11: [doceńcie dowcip, nooo :rad12: ]

Diadem: Ja bym raczej powiedział, że lubił DUŻE RYBY, jedna go nawet zjadła, ale z pewnością jej nie kochał ;)


A Yawn w RE1 to pies? Ja jestem ortodoksem, dla mnie prawdą jest to co w jedyneczce :rad11:
Ostatnio zmieniony pt 09 maja, 2008 przez Barry Norris, łącznie zmieniany 2 razy.
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Ja zastanawiam się, czy doczekamy się jakiegoś oficjalnego ślubu w świecie RE? :rad11:
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Myślę, że nie wcześniej niż w piętnastej odsłonie serii :rad11: A jeśli już miałbym kogoś obstawiać na młodą parę: To raczej Ada i Leoś.
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Zagłosowałem na związek z Adą. Pamiętacie jak patrzył na nią jak płynęli motorówką na wyspę?
Albo niechętne wyznania Leona do Ashley w końcówce gry na temat kobiety w czerwieni?
Ada jest jak część Leona - wiecie, historie o dwóch połówkach jabłka, te sprawy :rad5:
Wg mnie kiedyś coś z tego będzie.

Co do Leona, moja koleżanka jak zobaczyła go w czwórce powiedziała, że wygląda jej na metroseksualnego mężczyznę. A tacy faceci często są niesłusznie brani za gejów. Przedrostek "metro" może znaczyć "pomiędzy", czyli ja to rozumiem, że taki ktoś jest jakby pomiędzy dwoma płciami. Abo inaczej, wykazuje zachowania i cechy typowe raczej dla płci przeciwnej. Poza tym, w grze występuje Leon raczej w towarzystwie kobiet, twórcy nic takiego nie insynuowali więc te domysły dotyczące jego orientacji należy wg mnie uciąć.

Tylko jedna kwestia, Diadem, co znaczy "klasycznie heteroseksualny"? :rad11:

Diadem: A nie wiem, co to ja jakiś seksuolog jestem czy jak ;) Tak mi się napisało ;)

Nie no, jasne tylko strasznie mnie to pojęcie zaintrygowało :rad11: .
Ostatnio zmieniony sob 10 maja, 2008 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Przyklejanie Leonowi etykietki geja jest nadużyciem ze strony fanów i byłoby samobójem ze strony CAPCOMU. Metroseksualny to koleś heteroseksualny, który o siebie po prostu dba. Niestraszna mu kosmetyczka, farbowanie włosów czy depilowanie klaty. Geje też o siebie dbają i ludziom się myli. Ja tam pozostanę trollem który nie wie, co to peeling ;)

Jak już wcześniej pisałem związek z Adą to mój typ. Kiedyś dostaną może od twórców jakieś "wspólne wakacje", chociaż łudzić się nie mogę, bo Leon ma niesamowity talent do ładowania się w kłopoty, a Ada jest zwykle zbyt skupiona na swoich tajnych misjach - dużo strzelania, wszystko w biegu - rozumiecie.

Scena na łódce jest doskonałym przykładem pokazującym, co Leon czuje. Dobrze to oddali. I, może to trochę na wyrost, również Ada czuję miętę do naszego pana Kennedyego. Dlaczego tak sądze? Przypomnijcie sobie filmik w "piaskowej komnacie", jak ja to zwę. Ada to wyszkolona wojowniczka, a Leon ją zaskoczył. Gdy JA oglądałem ten filmik pierwszy raz przez ułamek sekundy myślałem, że on do niej z tymi łapami wystartował żeby ją objąć/pocałować. Najwyraźniej Ada myślała to samo i dała się podejść...
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Ja nie przyklejam Leonowi łatki geja--- po prostu w moim odczuciu jest nieco... Różowy :rad11: Zresztą zobaczcie sobie w czwóreczce jego relacje z Luisem :rad11: Ledwo sie poznali, wymienili raptem kilka zdań, a tu masz po śmierci Luisa przyrzecznie, że Illuminadosi zapłacą za to. Bardziej się przejął śmiercią jakiegoś nieznanego mu Hiszpańskiego przystojniaczka niż kumpla z Ameryki [Mike'a czy jakoś tak]. No i dodaję jeszcze tak nawiasem: Tak my sobie go opisywaliśmy z moim oddanym Residentowym kompanem na placu Survivali [czyt. z moim kuzynem Kubą] a my często lubimy sobie pożartować z postaci w grach [np nasz zakład: Przy którym spotkaniu Barry rzuci się na seksowną Jill z łapami :) [dodam, że podczas grania w jedynkę z naszym angielskim (mieliśmy kolejno: ja 10 lat, on 8 lat) było strasznie kiepsko]
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Saladyn ma rację. Zauważmy, że Ada w scenie olewa Louisa, który się do niej "podwala", natomiast słabość do Leona o mało nie skończyła się dla niej tragicznie. Jakkolwiek próbuje grać "niezdobytą twierdzę" to jednak widać, że nie jest jej Leon obojętny. Gdyby ktoś inny podniósł próbkę po walce z Saddlerem mogłaby nawet pociągnąć za spust. Jest w tym wyszkolona. Wszak Leon mógłby później próbować dociekać dlaczego Ada zabrała tę próbkę, teoretycznie stanowił więc zagrożenie powodzenia misji.

A co do Louisa i Leona - panowie się tylko zaprzyjaźnili, jechali przecież na jednym wózku. Louis dał Leonowi te tabletki, opowiedział nieco o zaistniałej sytuacji. Kennedy znajdował też pomocne pamiętniki. Leon czuł się w obowiązku pomścić śmierć przyjaciela. To samo zresztą poprzysiągł nad wrakiem helikoptera, bo jest postacią szlachetną. Faktycznie, być może przejął się bardziej śmiercią Louisa ale czy to takie dziwne? Przecież on Mike'a nawet nie znał, owszem, Mike pomógł mu ale mniej razem przeszli niż z Louisem.
Awatar użytkownika
Szczur17
Posty: 20
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Szczur17 »

Barry Norris pisze:Zagłosowałem na związek z inną kobietą, bo to by oznaczało wporwadzenie kolejnej apetycznej postaci płci pieknej.

PS Czemu nie ma opcji "z jakimś facetem" ?? Dyskryminacja? :rad11: My z kuzynem zawsze uważaliśmy, że Leoś jest trochę nie-ten-tego... Gdyby była opcja związania go z facetem wybrałbym Carlosa :rad8:

a wiesz co?? ja też bym tak wybrała :D
To dobra mysl :)

[ Dodano: 11 Maj 2008 19:41 ]
Barry Norris pisze:Zagłosowałem na związek z inną kobietą, bo to by oznaczało wporwadzenie kolejnej apetycznej postaci płci pieknej.

PS Czemu nie ma opcji "z jakimś facetem" ?? Dyskryminacja? :rad11: My z kuzynem zawsze uważaliśmy, że Leoś jest trochę nie-ten-tego... Gdyby była opcja związania go z facetem wybrałbym Carlosa :rad8:

a wiesz co?? ja też bym tak wybrała :D
To dobra mysl :)
Bo szczurzo jest umieć śmiać się z siebie! :D
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Człowiek na chwile się odwróci i już go obgadują i wyzywają :smiech3:

A tak serio to czy jest sens tak bohaterów łączyć na siłe ze sobą w pary. Owszem są takie wątki ja Leona i Ady w których widać że coś jest na rzeczy ale reszta typu Carlos-Jill nie ma sensu, był on tak jak Steve bohateram jednej części i zaginął w akcji(capcom go olało bo jakoś w UC nie ma po nim śladu po wydarzeniach z Raccoon). Przy okazji wam zaczyna już się chyba ten temat nudzić że zaczynacie ze sobą facetów łączyć O_o
Awatar użytkownika
Szczur17
Posty: 20
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Szczur17 »

no wiesz,czasem trzeba dreszczyka emocj.Mi to symuluje wyobraźnię i popych dp wymyslania coraz nowszych i fajniejszych opowiadań.WIem,ze czasem tkaie "usilne" łączenie boli,lecz to tylko domysły i ludzka wyobraźnia.
Nie brać toego do siebie! Moi drodzy:)
Bo szczurzo jest umieć śmiać się z siebie! :D
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Barry Norris pisze:PS Czemu nie ma opcji "z jakimś facetem" ?? Dyskryminacja? :rad11: My z kuzynem zawsze uważaliśmy, że Leoś jest trochę nie-ten-tego... Gdyby była opcja związania go z facetem wybrałbym Carlosa :rad8:
A tymczasem niektórzy fani uważają, że Leon bardziej pasuje do Krausera niż Carlosa:
http://img141.imageshack.us/my.php?imag ... eonun5.png
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

Hahah a pomyśleć że to najwięksi wrogowie w RE4
nie ma zła są tylko różne warianty dobra
David77
Posty: 128
Rejestracja: pn 05 maja, 2008

Post autor: David77 »

z Adą Wong. Zawsze gdy był Leon to i ona tez była :smiech2: . Twórcy gry ich już sobie przypisali (hehe) :smiech5: :rad12:
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Zdecydowanie z Adą, w końcu tam gdzie Leon, tam i Ada. A poza tym tworzyliby ładną parę. :rad11: David77 ma rację że twórcy przypisali ich sobie :rad2: :rad12:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”