Dane osobowe postaci z Resident Evil

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Drugie imiona bohaterów

Post autor: Deus Ex »

Co mają ze sobą wspólnego Spencer, Kenneth czy Leon? Ano, na pierwszy rzut oka nic ;). Okazuje się, że każda z nich i kilka innych jest przedstawiana z drugim imieniem.

Poniżej wyjaśnienia co to za drugie imiona, na podstawie tego co ja wiem.

Leon S. Kennedy - sprawa jest prosta i oczywista. Leon Scott Kennedy pojawia się w trakcie RE4 wielokrotnie.
Rodrigo J. Raval - sprawa oczywista, Juan.
Ozwell E. Spencer - gdzieś przy okazji RE5 wyczytałem, że jego drugie imię to Edward. Jeżeli to prawda, mamy ciekawy zbieg okoliczności ;).
Wayne L.J. - Lloyd Jefferson, którymi to imionami LJ zdawał się chwalić i być z nich dumny ;).

Morpheus D. Duvall i Kenneth J. Sullivan pozostają dla mnie zagadką. Jak ktoś na podstawie jakiegoś źródła wie co to za imiona, albo zna inne przykłady bardzo proszę o pisanie ;).
Bolek
Posty: 34
Rejestracja: ndz 01 maja, 2011
Lokalizacja: Glogow

Post autor: Bolek »

A mnie się wydaje że Spencer to jest tak: Ozwell Edmund Spencer.

A to poprawka do danych osobowych: Nicholai z RE3 ma na nazwisko GINOVAEF a ty masz tam napisane inaczej. :rad12:
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Bolek pisze:A to poprawka do danych osobowych: Nicholai z RE3 ma na nazwisko GINOVAEF a ty masz tam napisane inaczej. :rad12:
Błąd w druku :smiech3:
Poprawione :rad12:
Bolek pisze:A mnie się wydaje że Spencer to jest tak: Ozwell Edmund Spencer.
Edmund :rad5: Mnie bardziej pasuje Edward, ale i tak już się nie dowiemy jak brzmiało jego drugie imię.
Awatar użytkownika
geniusz012345
Posty: 23
Rejestracja: czw 23 cze, 2011
Lokalizacja: Top Sikret

Post autor: geniusz012345 »

A kiedy Rebecca dostała od tego zgreda??? (W której części: remake czy zero oczywiście). :zlosc1:

Recoil: Skasowałem już Twój jeden post nie bez powodu. Jak nie masz nic do powiedzenia to się wstrzymaj.
Ostatnio zmieniony sob 25 cze, 2011 przez geniusz012345, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz konto na NK, a nie uśmiecha ci się, to nie kasuj, nie rób nowego, TO ci się przyda, zmienisz dane i gotowe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”