Dane osobowe postaci z Resident Evil

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Dane osobowe postaci z Resident Evil

Post autor: Diadem »

Na początek obszerny wstęp, czyli co to będzie za temat i skąd pomysł.

Chyba nie trzeba wyjaśniać co to są dane personalne. W przypadku postaci z Residenta będą to m.in. wiek, wzrost, waga i grupa krwi. W każdym razie tymi się zajmę. Chcę po prostu wrzucić w jedno miejsce dane wszystkich postaci, wraz z małym komentarzem.
Ktoś powie: A po co? Przecież w necie można łatwo to znaleźć? No właśnie okazuje się, że to nie jest takie łatwe.

Po pierwsze: Stron jest wiele, ale znaleźć kompletną z wszystkimi postaciami to niewykonalne.
Po drugie: Jeżeli znalazłeś taką stronę (gratuluję) to daję sobie rękę uciąć, że dane tam zamieszczone będą niekompletne.
Po trzecie: Czasami strony robione przez fanów zawierają spore błędy. Nawet w grupie krwi się mylą!
Po czwarte: Wzrost podany w stopach i calach, a waga w funtach, jakoś nie przemawiają do mojej wyobraźni, dlatego przeliczyłem to wszystko na centymetry i kilogramy.

Zamieszczam tutaj alfabetyczną listę postaci (imię i nazwisko) oraz podaję ich wiek, wzrost, wagę i grupę krwi.

UWAGI:
Niniejsze zestawienie starałem się zrobić super dokładnie (takie było główne zamierzenie) dlatego jak ktoś odkryje babola to od razu pisać. Tylko, że nie podnoście alarmu gdy np. wzrost czy waga różni się o jeden lub dwa cm/kg. Dlaczego? Nie jestem tego pewien, ale wychodzi na to, że Capcom ma czasami dwa wzorce dla tej samej postaci! Na przykład dane Claire podane do RE2 mogą się różnić od tych z RECV. W takich przypadkach wyciągałem po prostu średnią, albo ignorowałem dane, które wyglądały mi na podejrzane/spreparowane.
Jeżeli chodzi o wiek... Wszystkie żyjące postacie mają zrównany wiek do wydarzeń z RE4, tzn. jeżeli Sherry miała 12 lat w RE2 to znaczy, że w czasie gdy rozgrywała się akcja RE4 miała 18 lat. To tak dla porządku. Dla umarlaków podany jest oczywiście wiek w chwili śmierci.
Dla Jamesa Marcusa podany jest wiek w chwili jego "pierwszej" śmierci, gdy został zamordowany na zlecenie Spencera. Jego późniejszej postaci już nie można nazwać Marcusem-człowiekiem...
Dane niektórych postaci są niekompletne, jak ktoś może uzupełnić to zapraszam do edycji. Jeżeli jakiejś postaci nie ma znaczy to, że nic o niej nie znalazłem.

Ada Wong: 30 lat, grupa krwi AB
Albert Wesker: 44 lata, wzrost 183 cm, waga 84,5 kg, grupa krwi 0
Alexia Ashford: 27 lat (nie żyje), wzrost 175 cm, waga 54 kg, grupa krwi AB
Alfred Ashford: 27 lat (nie żyje), wzrost 176 cm, waga 62 kg, grupa krwi AB
Alyssa Ashcroft: 34 lata, wzrost 176 cm, waga 62 kg
Ashley Graham: 20 lat
Barry Burton: 44 lata, wzrost 183 cm, waga 89,5 kg, grupa krwi A
Billy Coen: 32 lata, wzrost 175 cm, waga 74 kg, grupa krwi A
Brad Vickers:35 lat (nie żyje), wzrost 175 cm, waga 61 kg, grupa krwi 0
Bruce Mcgivern: 29 lat
Carlos Oliveira: 27 lat, wzrost 175 cm, waga 83 kg, grupa krwi 0
Chris Redfield: 31 lat, wzrost 180 cm, waga 80,5kg, grupa krwi 0
Cindy Lennox: 30 lat, wzrost 175 cm, waga 64 kg
Claire Redfield: 25 lat, wzrost 168 cm, waga 52 kg, grupa krwi 0
David King: wzrost 185 cm, waga 92 kg
Edward Dewey: 26 lat (nie żyje), wzrost 193 cm, waga 112 kg, grupa krwi A
Elza Walker: 25 lat, wzrost 169 cm, waga 52,5 kg, grupa krwi 0
Enrico Marini: 41 lat (nie żyje), wzrost 190 cm, waga 83 kg, grupa krwi 0
Fongling: 27 lat
Forest Speyer: 29 lat (nie żyje), wzrost 183 cm, waga 71,5 kg, grupa krwi A
George Hamilton: 45 lat, wzrost 179 cm, waga 79 kg
James Marcus: 60 lat (nie żyje), wzrost 175 cm, waga 68,5 kg, grupa krwi A
Jill Valentine: 29 lat, wzrost 165 cm, waga 50,5 kg, grupa krwi B
Jim Chapman: 30 lat, wzrost 176 cm, waga 70 kg
Joseph Frost: 27 lat (nie żyje), wzrost 178 cm, waga 72 kg, grupa krwi B
Kenneth Sullivan: 45 lat (nie żyje), wzrost 188 cm, waga 96,5 kg, grupa krwi 0
Kevin Ryman: 37 lat, wzrost 182 cm, waga 89 kg
Leon S. Kennedy: 27 lat, wzrost 178 cm, waga 71,5 kg, grupa krwi A
Lilly Klein: 13 lat
Mark Wilkins: 58 lat, wzrost 185 cm, waga 101 kg
Mikhail Victor: 45 lat (nie żyje), wzrost 173 cm, waga 98 kg, grupa krwi A
Morpheus D. Duvall: 32 lata (nie żyje)
Murphy Seeker: 27 lat (nie żyje), wzrost 188 cm, waga 81,5 kg, grupa krwi B
Nicholai Ginovaef: 41 lat, wzrost 185 cm, waga 102 kg, grupa krwi A
Rebecca Chambers: 24 lata, wzrost 160 cm, waga 42 kg, grupa krwi AB
Richard Aiken: 23 lata (nie żyje), wzrost 173 cm, waga 62,5 kg, grupa krwi AB
Robert Kendo: 40 lat (nie żyje)
Rodrigo Juan Raval: 38 lat (nie żyje), wzrost 178 cm, waga 75 kg, grupa krwi A
Sherry Birkin: 18 lat, grupa krwi 0
Steve Burnside: 17 lat (nie żyje), wzrost 170 cm, waga 67,5 kg, grupa krwi AB
Tyrell Patrick: 32 lata (nie żyje), wzrost 183 cm, waga 90 kg, grupa krwi AB
William Birkin: 36 lat (nie żyje), wzrost 178 cm, waga 66,5 kg, grupa krwi 0
Yoko Suzuki: 26 lat, wzrost 163 cm, waga 58 kg.

No dobra, to jak mamy dane to trzeba to teraz przerobić.

WIEK (tutaj uwzględniam tylko żyjące postacie)
Średni wiek: 31 lat.
Średni wiek płci pięknej wynosi 25 lat.
Średni wiek płci tylko trochę mniej pięknej to aż 37 lat!!!

Najmłodsze postacie:
Lilly Klein 13 lat
Sherry Birkin 18 lat
Ashley Graham 20 lat
Ciekawe, że najmłodsza postać męska ma aż 27 lat! Tyle lat mają Carlos Oliveira i Leon S. Kennedy.

Najstarsze postacie:
Mark Wilkins 58 lat
George Hamilton 45 lat
Albert Wesker & Barry Burton 44 lata
Najstarsza postać kobieca ma 34 lata. To Alyssa Ashcroft.

WZROST
Średni: 177 cm
Kobiet: 170 cm
Mężczyzn: 179 cm
Hmm... wynik jest ciekawy... Resident Evil tworzony jest przez Japończyków, którzy z reguły mają sporo mniej centymetrów niż np. Europejczycy. Tak już ich uroda.
Skoro gra tworzona jest w realiach Japonii można by sądzić, że bohaterowie (mimo, że nie są narodowości japońskiej) będą raczej niskiego wzrostu. Okazuje się, że jest wręcz przeciwnie. Postacie w RE są zazwyczaj wysokie, bo taki jest japoński ideał piękna :) Zresztą kto oglądał "Czarodziejkę z Księżyca" to wie, że długie nogi to u nich podstawa (wraz z dużymi oczami :) )

Najwyższe postacie:
Edward Dewey 193 cm
Enrico Marini 190 cm
Kenneth Sullivan & Murphy Seeker 188 cm
Najwyższym wzrostem wśród kobiet może się pochwalić Alyssa Ashcroft 176 cm.

Najniższe postacie:
Rebecca Chambers 160 cm
Yoko Suzuki 163 cm
Jill Valentine 165 cm
Najniższym facetem jest Steve Burnside 170 cm.

WAGA
Średnio: 76,5 kg
kobiety: 54,5 kg
mężczyźni: 79 kg

Troje "leciutkich jak piórko":
Rebecca Chambers 42 kg
Jill Valentine 50,5 kg
Claire Redfield 52 kg
Najchudszy facet: Brad Vickers 61 kg

Troje "dobrze zbudowanych":
Edward Dewey 112 kg
Nicholai Givoneaf 102 kg
Mark Wilkins 101 kg
Kobieta "przy kości": Cindy Lennox 64 kg

Jeżeli chodzi o wagę widać tu niesamowite rozgraniczenie pomiędzy kobitami i mężczyznami. Waga kobiet bardzo mała, waga mężczyzn jest hmm... za duża!! Weźmy takiego Mikhaila 98 kg przy 173 cm wzrostu!! Jak ktoś mógł być dobrym żołnierzem/najemnikiem z taką wagą?

BMI
Współczynnik BMI to stosunek masy ciała i wzrostu.
Na jego podstawie określa się nadwagę czy też niedowagę. Pozwoliłem go sobie policzyć dla kobiet z Resident Evil (chyba się nie obrażą :) ) i wyniki są zastanawiające. Patrzcie:

Rebecca Chambers BMI=16
Claire Redfield, Jill Valentine, Alexia Ashford BMI=18
wszystkie niedowaga

Alyssa Ashcroft BMI=20
Cindy Lennox BMI=21
Yoko Suzuki BMI=22
wszystkie waga prawidłowa

Kobiety z RE Outbreak wyraźnie odstają od reszty kobiet z RE. Wygląda na to, że ktoś w Japonii ochrzanił twórców gry za to, że propagują "niezdrowe wymiary" (wiadomo gracze identyfikują się z postaciami z gry i wzorują się na nich) i w Outbreak dodano każdej kobiecie trochę wagi, aby nie wyglądały na anorektyczki. Taka moja teoria :) Natomiast jak już wspominałem odchudzenia wymagają niektórzy faceci.

Tu sobie możecie policzyć swój BMI (jak się nie boicie :) )
http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/0,51205,1833728.html

GRUPY KRWI
grupa 0 9 osób
grupa A 9 osób
grupa B 3 osoby
grupa AB 6 osób

Swoją drogą ciekawe dlaczego Capcom postanowił dołączyć grupę krwi do danych o bohaterach. Nigdy nam się te dane w praktyce nie przydały. A motyw byłby ciekawy gdyby trzeba było zrobić komuś transfuzję krwi :) zwłaszcza, że w Resident Evil mamy dużo osób z grupą krwi 0 czyli idealnych dawców.
Najmniej postaci posiada grupę krwi B, tylko trzy, z czego jedna jeszcze żyje. Tą osobą jest Jill Valentine. Oczywiście nie znamy grupy krwi wielu osób... Może kiedyś dowiemy się czegoś więcej w tej materii.
Uff... starczy tej matematyki :zmiesz7:

Podróba głosu z tostera: Nie pisać takich długich postów, bo ludzie zasypiają jak to czytają!
Podróba głosu z tostera numer dwa: Nie podrabiać głosu z tostera!!



Głos z tostera: Co to za wyglupy z moja podroba co? Bany powstawiac? :P
Ostatnio zmieniony wt 17 maja, 2011 przez Diadem, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

no no kinred , żeś się napracował...,fajnie, teraz można by się zabrać za analizę charakterów...,poważnie...a właściwie może nie analizę a krótką wzmiankę o cechach osobowości + fotka postaci...
STARSSss.......
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

Ja mam BMI-
"Twój BMI: 17.0" ale jest napisane, że jak się jest sportowcem to git :)
A o temacie to bardzo dobry pomysł i dużo czasu musiałes na niego poświęcić i gratuluje wytrwałości :)
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Zzzzzzzzzzzz......bardzo...interesu....jące...zzzzzzzzzzzzzzzz.... :rad5: :rad5: :rad5:
nie nie, to oczywiście żart :smiech6: bardzo fajny temat widać żeś się napracował
i wkręcił w te tematy, szczerze mówiąc może nawet przydał by się taki dział w samym MWRC z odpowiednią oprawą graficzną ofkoz-foty postaci itp, no ale najłatwiej wymyslać komuś robotę :smiech1: :smiech1: :smiech1: zatem siedzę cicho i jeszcze raz dodaję - Bardzo ciekawy temat wielkie RESPECTA oby tak dalej :up:
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Dzięki panowie za ciepłe przyjęcie moich wypocin :) Już dawno wpadłem na pomysł, żeby zebrać w jednym miejscu podstawowe wiadomości o postaciach z Residenta. Czasami się przydaje wiedzieć kto ile ma lat. Już od jakiegoś czasu znajdowane na necie dane osobowe spisywałem sobie na kartce, aż w końcu postanowiłem to wrzucić na forum. Jak komuś będzie potrzebne coś wiedzieć to będzie miał pod ręką.

Czy można by to rozwinąć z fotkami i opisami? Pewnie, że tak. Trzeba by tylko dużo czasu, no i dużej wiedzy o wszystkich postaciach. Ja we wszystkie Residenty nie grałem, więc nie znam wszystkich na wylot. Trzeba by znowu przegrzebywać net w poszukiwaniu charakterystyk postaci. Swoją drogą pewnie bardzo fajnie by to wyszło. Taka ocena charakteru, psychiki, zachowań naszych bohaterów. Żeby opisać takiego Weskera na przykład to trzeba by chyba z tydzień na niego poświęcić, taka to skomplikowana postać :) Na razie się nie podejmuję, ale może kiedyś jak będę miał czas...
Ostatnio zmieniony ndz 22 lip, 2007 przez Diadem, łącznie zmieniany 1 raz.
Pol
Posty: 34
Rejestracja: sob 21 lip, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: Pol »

fajnie fajnie, ale jedno mnie boli...ekhm...Steve nie zyje ?;]
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

To zależy z punktu widzenia :rad2:
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

No też się zastanawiałem nad Stevem, ale jednak napisałem, że nie żyje, bo... nie żyje :)

Spójrzmy na fakty. Alexia "wszczepiła" mu wirusa T-Veronica. Zamienił się w stwora i sam wykonał na sobie wyrok. Umiera w ramionach Claire. Ludzie Weskera zabierają jego ciało, w nadziei, że uda im się "wyciągnąć" ze zwłok tego wirusa. Potem Wesker wspomina, że może przywróci Steva do życia, tak samo jak on został przywrócony. Takie są fakty.

Oficjalnie więc Steve nie żyje, a nawet gdy powróci, to już będzie sprawa dyskusyjna czy to ciągle będzie ten sam Steve...
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

No cóz zatem statystki będzie trzeba poprawić gdy już RE5 zawita do sklepów :rad5: :rad5: :rad5: ale jest jeszcze spooooro czasu
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

No trzeba będzie :) Na pewno dojdą nowe postacie, może coś więcej o Sherry się dowiemy bo na razie znamy tylko wiek, a to chyba ona będzie główną postacią kobiecą w RE5. No i trzeba będzie uaktualnić wiek wszystkich żyjących do wydarzeń z RE5. Znowu wszyscy się postarzeją :( Ciekawe czy Ada po czterdziestce, kręciłaby wielu facetów ;)
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

Diadem pisze::( Ciekawe czy Ada po czterdziestce, kręciłaby wielu facetów
no jasne ,nie jedna dojrzała rycząca czterdziecha kładzie seksapilem , wyglądem i paroma innymi zaletami :smiech6: małolaty ala doda... :smiech1:
no a taka Ada to przecież masakra...
STARSSss.......
Awatar użytkownika
TFF7
Posty: 71
Rejestracja: czw 12 lip, 2007
Lokalizacja: Lublin

Post autor: TFF7 »

Napracowałeś się nieźle Diadem, szacunek za tego posta.
No i dowiedziałem się dzięki niemu że moja ukochana Ada Wong ma trzydziestkę na karku.
Ale nadal jest w mojej liście TOP 10 najpiękniejszych kobiet z gier.
Piękna i cudowna kobieta!!
Ostatnio zmieniony śr 08 sie, 2007 przez TFF7, łącznie zmieniany 2 razy.
TEKKEN & FINAL FANTASY 7 THE BEST.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

A jednak... a jednak o kimś zapomniałem :) O Elzie Walker!!!! :) Już ją dopisałem do listy... Nie wiedziałem, że jej statystyki były takie same jak Claire...
Gdzieś czytałem jak ktoś napisał, że Elza była pierwowzorem Claire. Na to ktoś inny odpisał, że to nieprawda, bo Elza to miała być zupełnie inna postać. Wygląda na to, że użycie słowa "pierwowzór" nie jest błędem, skoro nawet statystyki się nie zmieniły...
Ostatnio zmieniony pn 23 lip, 2007 przez Diadem, łącznie zmieniany 1 raz.
kindred
Posty: 250
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Lokalizacja: Głogów

Post autor: kindred »

Tyrantx To Diadem odwalil robote wiec nie wiem skad mnie o to posadzasz:)
szacunek dla autora!
Pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Bardzo ciekawy opis, gratuluje :) Moze kiedys sie wezmiemy i zrobimy dokladne opisy kazdej z postaci - jesli oczywiscie kiedys na to i czas i checi pozwola...


Diadem pisze:Wygląda na to, że użycie słowa "pierwowzór" nie jest błędem, skoro nawet statystyki się nie zmieniły...
Byla pierwowzorem - zmienili tylko kolor wlosow, dane personalne i kilka szczegolow z zyciorysu...
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

W necie, daleko stąd udało mi się znaleźc uwaga: datę urodzenia Cindy Lennox! Kelnerka urodziła się 7 grudnia 1976 roku (tylko nie wiem, czy to prawda, ale w to wierzę).

A przy okazji najmłodszym factem, którego znany jest karzełek Ramon Salazar. Kasztelan na 20 lat (2004 rok), i jak się mozna domyślic jest on najniższym i najlżejszym facetem w RE.
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

No właśnie gdzie w grze podali jego wiek?? Bo z nim to jest trochę problem. Większość stron podaje, że jego wiek jest nieznany, a niektóre, że ma 20 lat. Na wikipedii piszą, że ma 20, ale artykuł jest dyskusyjny, brak cytatów, jak to w wikipedii :(
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 przez Diadem, łącznie zmieniany 1 raz.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Domysły zapewne :P Pewnie wzięli pod uwagę wygląd :P Ale skąd ten 7 grudnia :p...

Te dane osobowe to dobra sprawa, sporo rzeczy się dowiedziałem :rad12: Niezła robota :prost:
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Ach faceci...

Po pierwsze,
w RE4 jest pewna scenka, w której Leon mówi do Salazara, że jest staruszkiem, a on tym wzburzony, odpowiada, że może go to zaskoczyc, ale ma on tylko 20 lat.
Jak wiedział, tak powiedział (i to jest niezaprzeczalne)

Po drugie,
jak już wcześniej wspominała, datę urodzenia znalazłam gdzieś w necie, tylko nie pamiętam strony (I NIE PRZEWIDZIAŁO MI SIĘ TO). Ale jak już mówiłam: TO BYC MOŻE NIE JEST PRAWDA, ALE W TO WIERZĘ.

Dziękuję
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Veronica pisze:Ach faceci...
???!!!
Veronica pisze:Po pierwsze,
w RE4 jest pewna scenka, w której Leon mówi do Salazara, że jest staruszkiem, a on tym wzburzony, odpowiada, że może go to zaskoczyc, ale ma on tylko 20 lat.
Jak wiedział, tak powiedział (i to jest niezaprzeczalne)
A ja myślałem, że Salazar wtedy żartował... Po prostu taka ściema, żeby dopiec Leonowi i się odmłodzić ;)
Veronica pisze:W necie, daleko stąd udało mi się znaleźc uwaga: datę urodzenia Cindy Lennox! Kelnerka urodziła się 7 grudnia 1976 roku (tylko nie wiem, czy to prawda, ale w to wierzę).
Nie odnalazłem tej daty :( Za to jest kilka stron według, których Cindy urodziła się tak jak piszesz w 1976 roku czyli miała 22 lata w czasie wydarzeń z Outbreak. Takich stron jest jednak znacznie mniej niż tych gdzie podają jako rok urodzenia 1974 i poza tym wyglądają na... mniej poważne, że tak to ujmę. Trzymam się więc dalej swojego zdania z pierwszego postu...

[ Dodano: 06 Wrz 2007 12:20 ]
Miałem trochę czasu (jestem na L4), więc czas na edycję spisu. Tym razem pobłąkałem się po jakiś japońskich stronach z "krzaczkami". Na szczęście opisując charakterystyki postaci używają słów weight, age itd. więc idzie się łatwo połapać. Na nieszczęście natomiast też się mylą... w przeliczaniu wzrostu ze stóp na metry na przykład... :( A mają takie super kalkulatory... :smiech3:

1.) Dodałem Roberta Kendo z RE2. Znalazłem jego wiek, potwierdzony przez trzy źródła więc dorzuciłem.
2.) Znalazłem grupę krwi Sherry Birkin. Dodałem.
3.) Powiększyła się grupa najemników UBCS z RE3. Panowie Murphy Seeker i Patrick Tyrell już istnieją w naszym notowaniu i to od razu z kompletem danych.
4.) Wkradły się błędy w statystyki Nicholai'a. Wpisując jego dane sugerowałem się tylko jednym źródłem, ale uważałem je za bardzo wiarygodne. Okazało się niestety, że nie ma wiarygodnych źródeł...
Tak więc Nicholai "urósł" nam ze 180 cm do 185 cm, no i przytył z 94,5 kg na 102 kg, dzięki czemu stał się liderem wśród "grubasów"!!!
5.) I ostatnia zmiana. Dodałem Jamesa Marcusa, również z kompletem danych o nim.

Aha i jeszcze jedno. Może ktoś zna odpowiedź na pytanie czemu nigdzie nie ma podanego wieku Davida Kinga z Outbreak? Ja w to nie grałem, ale może ktoś kto grał zna odpowiedź, bo nawet w Japonii fani nie podają jego wieku, a to jest dziwne... W końcu wiek pozostałych postaci z Outbreak'a jest znany, więc czemu on tak odstaje?

I jeszcze wracając do wieku Cindy Lennox. Nie znalazłem potwierdzenia rewelacji Veroniki dotyczących daty urodzenia Cindy nawet w Japonii, więc to na 100% jakieś nieporozumienie...
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 przez Diadem, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”