Jakie będą dalsze losy Steve'a?

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)

Jakie będą dalsze losy Steve'a

Wesker wydobył (albo mu się to nie udało, kto wie) wirusa ze zwłok Steve'a i się ich pozbył
5
9%
Zrobił ze Steve'a coś na kształt Lisy Trevor - obiekt licznych eksperymentów
11
19%
Wydobył wirusa, a Steve'a przywrócił do życia na swój obraz i podobieństwo (pod swoją kontrolą lub nie)
6
11%
Uczynił ze Steve'a śmiercionośną kreaturę i Claire ma teraz przerąbane
6
11%
Wydobył wirusa, a Steve'a normalnie przywrócił do życia bez "super mocy"
3
5%
Wesker wydobył wirusa, a potem ożenił się ze Stevem z tej radości :D
7
12%
Capcom już nigdy do tego wątku nie powróci
17
30%
Jeszcze coś innego...
2
4%
 
Liczba głosów: 57

Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

To się jeszcze okaże, Wesker powiedział w RE CV, że w ciele Steve'a wciąż tkwi cząstak T-Veronica i to czy Steve powróci do życia zależy tylkomod niego. Poczekajmy na RE5.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

AdaM555 pisze:Moim zdaniem, Capcom pewnie juz o nim zapomniał :rad11:
Capcom lubi odkopywać stare wątki a Steve'a ze względu na jedyne źródło T-Veronica jest dobrym motywem do wykorzystania
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Garrador
Posty: 118
Rejestracja: sob 10 lis, 2007
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Garrador »

Claire pisze:Mam nadzieję,że Wesker odda mojego ukochanego Steve'a,bez żadnych virusów :(

Barry: A nie mogłeś napisać własnymi słowami ?
Ostatnio zmieniony wt 01 sty, 2008 przez Garrador, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem... Mistycznym Teurgiem, poszukiwaczem całej dostępnej i zaginionej wiedzy świata. Stałem się Arcyliczem, dobrym liczem, by mieć praktycznie nieskończony czas na pogłębianie wiedzy...
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

Według mnie wyciągnął wirusa a wskrzesił steva i poddał pod swoją wolę(ale plagasa chyba nie miał) i teraz ma "wędkę" na Claire a jak ją "złowi" to Chris będzie miał problem
Ostatnio zmieniony czw 03 sty, 2008 przez wiking011, łącznie zmieniany 1 raz.
crisDL
Posty: 55
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: crisDL »

A jak dla mnie,steve dednoł i sie juz niepojawi.
Awatar użytkownika
Witek
Posty: 41
Rejestracja: pt 05 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City :(

Post autor: Witek »

Jak dla mnie Steve na pewno nie umarł to jest zbyt wyrazista postać polubiłem go od razu, on ma jakaś przyszłość w dalszych re tylko okaże sie czy jest to przyszłość lepsza czy gorsza :)
Awatar użytkownika
Garrador
Posty: 118
Rejestracja: sob 10 lis, 2007
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Garrador »

Mam pytanko.
Czytałem na takiej stronce że w RE Code Veronica jes przeciwnik o nazwie,,Tyrant Steve''

Ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tym?
Jestem... Mistycznym Teurgiem, poszukiwaczem całej dostępnej i zaginionej wiedzy świata. Stałem się Arcyliczem, dobrym liczem, by mieć praktycznie nieskończony czas na pogłębianie wiedzy...
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Steve po zainfekowaniu wirusem T-Veronica zamienił się w potwora i pewnie tę bestię ktoś nazwał "tyrant Steve"... Błędnie zresztą, bo to nie był żaden tyrant. Gdyby Steve miał być tyrantem, to nigdy byśmy go już nie zobaczyli w ludzkiej postaci i ta ankieta byłaby bez sensu ;)
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Zważywszy nawet na fakt, że Capcom straciłby szansę na dokończenie jednego z najwspanialszych wątków miłosnych w RE.
Ostatnio zmieniony pn 07 sty, 2008 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Puty
Posty: 9
Rejestracja: ndz 23 gru, 2007
Lokalizacja: z SHP ;]
Kontakt:

Post autor: Puty »

jednego z najwspanialszych wątków miłosnych w RE.
Niezły żart - to Ci się udało;].

NEMESIS US: Tego typu posty są traktowane jako spam, ponieważ nie wnoszą nic nowego do dyskusji. Proszę, żebyś uzasadniał swoje wątpliwości. Potraktuj to jako małe upomnienie na przyszłość.
Ostatnio zmieniony wt 08 sty, 2008 przez Puty, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Jaki żart? Wątek serio był extra. Nie mogłem się doczekiwać ich kolejnych spotkań.
Stay Punk
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Żeczywiście wątek Clarie + Steve był chyba najlepszym miłosnym w Resident Evil. Całkiem niezły był też Ada+ Leon ale zwalili go w 4.
A co do wątku to jakoś najlepiej mi pasują odpowiedzi 1 i 2.
Awatar użytkownika
Puty
Posty: 9
Rejestracja: ndz 23 gru, 2007
Lokalizacja: z SHP ;]
Kontakt:

Post autor: Puty »

No tak, na pewno zakochał się w niej po jej "Stiiiiiiw" albo: "Oł Stiiiiiiw". Wyznanie miłości po tak krótkim czasie to tandeta rodem z filmów klasy D. Motyw Leosia i Ady(RE2) ukazany był o wiele lepiej. Widać było jakieś zainteresowanie Kenedjego, ale obyło się bez takich żenujących wyznań. Motyw "miłosny" w CV, to najgorsze co widziałem w serii RE.
Nie mogłem się doczekiwać ich kolejnych spotkań.
A ja wręcz przeciwnie, gdybym mógł to wcale nie wypuszczałbym go z tej komory a na miejscu Claire strzeliłbym mu w plecy.
Potraktuj to jako małe upomnienie na przyszłość.
Spoko, rozumiem.
Awatar użytkownika
Witek
Posty: 41
Rejestracja: pt 05 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City :(

Post autor: Witek »

Puty pisze:Wyznanie miłości po tak krótkim czasie to tandeta rodem z filmów klasy D
To nie jest żadna tandeta, po prostu miłość od pierwszego wejrzenia nigdy czegos takiego nie miałeś ??. A poza tym to się jej nie dziwie silne emocje, nieznajome miejsce w otoczeniu zombie:). Na pewno był by to świetny związek tym bardziej że Claire była starsza od Steve o kilka lat. Mam nadzieje ze w kolejnych seriach RE steve jednak przeżył to zainfekowanie wirusem i ich miłość powróci.
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Hm...Steave umierał, więc powiedział wcześniej. Później raczej nie było szansy moim zdaniem.
Chociaż fakt, takie to Hollywoodzkie.
Stay Punk
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Nie ulega wątpliwościom, że ten wątek wręcz musi być dokończony, ciało Steve'a ma Wesker, pytanie tylko czy jest w hibernacji czy Steve już żyje, ale jako zupełnie nowonarodzony, pozbawiony poprzednich wspomnień.
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Taa...i potem będzie tak jak Ruda z X-manów. Nie będzie mógł pocałować Claire bo ją zarazi, i wszyscy się potną...Emo Evil :]
Stay Punk
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

ja to ciekawa jestem co mógłby robić Steve gdyby teraz żył :okulary1:

Recoil: Poproszę SHIFT
Ostatnio zmieniony sob 31 maja, 2008 przez Angela, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adam
Posty: 33
Rejestracja: pt 06 cze, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Adam »

wiking011 pisze:Według mnie wyciągnął wirusa a wskrzesił steva i poddał pod swoją wolę(ale plagasa chyba nie miał) i teraz ma "wędkę" na Claire a jak ją "złowi" to Chris będzie miał problem
Wesker nie potrzebuje Steva (pewnie już dawno go przerobił na części wymienne dla Tyrantów...) żeby "złowić" Clair, zawsze może ją namierzyć i podesłać jej jakieś przerobione filmiki na których będzie pokazany Steve, przywiązany do krzesła i z lufą przyłożoną do skroni. Wnioskując z charakteru Clair na pewno zrobi wszystko żeby go uratować z opałów (po raz kolejny) no i powoli będzie zmierzać do zastawionej przez Weskera pułapki...
Ostatnio zmieniony sob 07 cze, 2008 przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. Szaleństwo jest źródłem rozkoszy, znanym jedynie szaleńcom.
Awatar użytkownika
Mauser
Posty: 38
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: Dąbie nad Nerem

Post autor: Mauser »

Faktycznie chyba Wesker sie z nim ożenił z radości :P Ale tak ogólnie dla mnie dyskutowanie na temat Steve'a jest troszkę bezsensu bo naprawdę trudno , ale to bardzo trudno będzie się domyślić co się z nim stało :D Nie wiem może Wesker przerobił go na mydło...:D

NEMESIS US: Jeszcze jeden tak denny post z Twojej strony i otrzymasz ostrzeżenie. Dyskusja na takie tematy nigdy nie jest bez sensu, każdy użytkownik może podzielić się swoimi wnioskami, ciekawymi wnioskami, a nie takimi jaki napisałeś powyżej.
Ostatnio zmieniony wt 15 lip, 2008 przez Mauser, łącznie zmieniany 1 raz.
My warriors scream to me !! Death Metal Victory !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”