Najładniejsza Dziewczyna w Serii Resident Evil

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)

Która dziewczyna z serii RE jest najładniejsza

Claire Redfield
14
15%
Rebbeca Chambers
5
5%
Jill Valentine
29
31%
Ashley Graham
2
2%
Sherry Birkin
3
3%
Ada Wong
26
28%
Alexia Ashford
2
2%
Yoko Suzuki
0
Brak głosów
Cindy Lennox
2
2%
Alyssa Ashcroft
2
2%
Sheva Alomar
6
6%
Fong Ling
1
1%
Excella Gionne
1
1%
Manuela Hidalgo
1
1%
Helena Harper
0
Brak głosów
Jessica Sherawat
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 94

mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

CHRIS!LEON pisze:Nie widzę głosow na Shevę Alomar, a to ona moim zdaniem jest najładniejsza, oddajecie głosy na Adę, a w 2 części jej twarz wyglądała jak jeden wielki piksel :rad5: (żarcik) no, ale każdy ma inny gust :rad2: .
Sheva ma bardzo egzotyczna urode. A trzeba bylo wybrac te naj :). Wiec glos poszedl na Ade, jednak Sheva jest tez niczego sobie ;).
December Man
Posty: 9
Rejestracja: sob 07 maja, 2011
Lokalizacja: Skądś

Post autor: December Man »

Moją ulubienicą jest Jill, ale zagłosowałem na Adę. Lubię Azjatki, co tu dużo mówić :P Jill też ładna, choć lubię ją bardziej jako postać niż jako buźkę do oglądania.
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

W sumie wszystkie kobietki są ładne, nie ma co ukrywać.
Lecz dla mnie zawsze Claire będzie numerem 1#.
Ostatnio zmieniony czw 06 paź, 2011 przez Sas, łącznie zmieniany 1 raz.
I drink the cup of the old life’s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Tak to już jest z grami/ filmami, że bohaterki muszą posiadać odpowiednie walory estetyczne :rad10: . Nikt nie chciałby oglądać w głównej roli jakiejś pokraki z krzywymi zębami :rad10: .
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Nie można zaprzeczyć.
Tak samo jak aktorki, zazwyczaj do filmów dobiera się ładne babki, a wszczególnosci do filmów akcji.
I drink the cup of the old life’s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Szakal pisze:Tak to już jest z grami/ filmami, że bohaterki muszą posiadać odpowiednie walory estetyczne :rad10: . Nikt nie chciałby oglądać w głównej roli jakiejś pokraki z krzywymi zębami :rad10: .
a przykład z Revelations? średnio wygląda Parker tak szczerze powiedziawszy ale moim zdaniem to nawet lepiej, przecież ciągle fenomeny hollywood'u nie mogą być eksponowane jak np. Chris Red. A co do Claire to w sumie ładna dziewczyna, ale bardziej przypadła mi do gustu w Veronice niż w RE2
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Nie posiadam nintendo 3D więc nie zabardzo się orinetuje jeślichodzi o RE: Revelations
Wiem tyle co z trailerów, czyli w sumie nic XD

Ogólnie większość bohaterek serii ma do siebie dość podobne rysy twarzy,
widzę to bo jestem portrecistką, lecz nei z zawodu. Mniejsza o to.
I drink the cup of the old life’s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Wesker wyjątki tylko podkreślają regułę :rad12: .
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
piotr
Posty: 5
Rejestracja: śr 02 maja, 2012
Lokalizacja: chorzów

Post autor: piotr »

Moim zdaniem
1.Jill :smiech5:
2.Rebbeca :smiech3:
3.Ada :rad7:
Andrzej80
Posty: 62
Rejestracja: śr 06 lip, 2011
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Andrzej80 »

Ja zagłosowałem na Sherry Birkin. W RE6 wyszła rewelacyjnie. Można rzec z małej nijakiej dziewczynki z RE2 wyrosła świetna i przystojna dziewczyna.
Awatar użytkownika
Vergil714
Posty: 10
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Vergil714 »

Andrzej80 pisze:Ja zagłosowałem na Sherry Birkin. W RE6 wyszła rewelacyjnie. Można rzec z małej nijakiej dziewczynki z RE2 wyrosła świetna i przystojna dziewczyna.
Popieram. Sherry swoją urodą, naprawdę wygląda bardzo ładnie + ten wyraz twarzy ukazujący niewinność. A w tym obcisłym stroju School-girl z RE2, to gęba mi opada.
Ostatnio zmieniony ndz 04 lis, 2012 przez Vergil714, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LeonSKennedy20
Posty: 26
Rejestracja: czw 30 sty, 2014
Lokalizacja: Polska

Post autor: LeonSKennedy20 »

Ada Wong oczywiście;) Najlepsza kobitka w RE i te relacje z Leonem zwariowane;)
Awatar użytkownika
Lestat
Posty: 35
Rejestracja: śr 07 gru, 2016
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lestat »

Sporo tych dziewczyn się przewinęło przez RE. W ankiecie jest 16, a ja kojarzę tylko pierwsze 7 :)
Z tych siedmiu od razu odpadają cztery: Sherry to dwunastoletnie dziecko, Ashley to najbardziej irytująca postać żeńska ze wszystkich gier w które grałem. Nie podoba mi się z twarzy, jej fryzura, zachowanie, głos, ubiór. Wszystko mi się w niej nie podoba. Aleksia - ma w sobie coś mrocznego i przyciągającego, jest bystra i w dodatku to blondynka, ale co z tego skoro zamienia się w potwora i cały urok pryska. I czy ona przypadkiem nie miziała się z własnym bratem w RE:CV? :) dobrze kojarzę?
Claire natomiast zupełnie nie jest w moim guście.
Zostaje Ada, Jill, Rebecca.
3. Ada - w RE2 była ok, niczego nie można jej było zarzucić poza butami. Bruce Lee miał takie same lub bardzo podobne w filmach :) Natomiast Ada z RE4 jest zupełnie inną osobą. To już taka domina :) Zbyt pewna siebie, arogancka, przesłodzona, manipulantka, a ta jej suknia i buty raczej nie na miejscu są. W RE4 jest ociekająca seksapilem, ma ładniejszą twarz, fryzurę i figurę, ale ja wolę tą naturalniejszą Adę z RE2.
2. Rebecca z RE1 - normalna, sympatyczna dziewczyna. Taka słodka i niewinna. Na miejscu Chrisa bym ją przytulił
1. Jill Valentine z RE1 - po prostu najbardziej mi się podoba nawet pomimo tego okropnego stroju i tego czegoś na ramionach. Przywiązanie też robi swoje :) To z tą postacią najwięcej czasu się spędzało w świecie zła.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Sherry to dwunastoletnie dziecko,
W ankiecie chodzi raczej o Sherry z RE6. Ona ma tam około dwudziestu paru lat.

http://kharag88.deviantart.com/art/Resi ... -445449319
Złe oko moderacji czuwa.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Sherry była w ankiecie od samego początku (2007 rok), a wtedy nie było jeszcze jej w legalnej odsłonie :smiech5:
Spoiler!
Ciekawe, jakby wyglądała ankieta gdybyśmy wszyscy głosowali od nowa. Czy stare bohaterki dalej by były na topie? Trochę bym się zastanawiał nad Sherry (RE6 oczywiście) i Rachel (Revelations). Jill w RE5, albo Claire w REvelations 2 wyglądają bardzo średnio (a może nawet paskudnie, w porównaniu do klasycznych części). No, może ta druga zostanie uratowana przez swój nowy imidż w REmake 2, chociaż na razie wygląda... inaczej. Zobaczymy jak w praniu wyjdzie ;)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Trudny, bardzo trudny wybór! Jill? Ada? A może Claire? Nie czekaj, a co z Rebbecą? Nie wiem... Ale jeśli już muszę, to niech będzie Ada.

Haha, przeglądam temat i widzę, że się już wypowiedziałem, ale głosu nie oddałem...
Ostatnio zmieniony sob 23 lut, 2019 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 2 razy.
Ricardos
Posty: 77
Rejestracja: czw 28 kwie, 2011
Lokalizacja: Białogard

Post autor: Ricardos »

Tzn ciężko tak dać swój wybór. Ponieważ wcześniejsze wersje RE obfitowały w piksele w porównaniu do tych nowszych części. Mnie osobiście się podobała ADA z RE4 jednakże Sheva z RE5 ma całkiem niezłe kształty. Sheery to jeszcze dziewczynka, a Ashley toto bardziej pod nastolatkę powinniśmy dać, która powinna chodzić w zbroi by jej nikt nie porwał, więc obie odpadają w tej ankiecie.
Gwiazdy świecą i migocą ale tylko późną nocą.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ta Sheery w RE6 to chyba taka wyrośnięta dziewczynka :rad6:
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Najładniejsza Dziewczyna w Serii Resident Evil

Post autor: PSKING »

Zagłosowałem na Sheve. Z jakiegoś powodu ona wygląda w mojej opini najlepiej. Może to kwestia tego że wygląda bardziej realistycznie niż chyba reszta dziewczyn.
Awatar użytkownika
shaq_psx
Posty: 8
Rejestracja: ndz 17 lut, 2019
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

Re: Najładniejsza Dziewczyna w Serii Resident Evil

Post autor: shaq_psx »

Tylko Claire boża. Niezłą modelkę dobrali do RE2 Remake. Rebecca też ładnie wygląda w Resident Evil: Vendetta. No i w końcu Ada :D
I regret nothing.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”