Najładniejsza Dziewczyna w Serii Resident Evil

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)

Która dziewczyna z serii RE jest najładniejsza

Claire Redfield
14
15%
Rebbeca Chambers
5
5%
Jill Valentine
29
31%
Ashley Graham
2
2%
Sherry Birkin
3
3%
Ada Wong
26
28%
Alexia Ashford
2
2%
Yoko Suzuki
0
Brak głosów
Cindy Lennox
2
2%
Alyssa Ashcroft
2
2%
Sheva Alomar
6
6%
Fong Ling
1
1%
Excella Gionne
1
1%
Manuela Hidalgo
1
1%
Helena Harper
0
Brak głosów
Jessica Sherawat
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 94

Awatar użytkownika
Marcin3282
Posty: 25
Rejestracja: śr 30 gru, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Marcin3282 »

Zdecydowanie Ada wong

Diadem: Fajnie by było gdybyś uzasadnił swój wybór.
Ostatnio zmieniony śr 30 gru, 2009 przez Marcin3282, łącznie zmieniany 1 raz.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Pierwsze miejsce Jill, chociaż przekonałem się do niej dopiero po 5 części, gdy zobaczyłem ją w wdzianku o nazwie battle suit. :rate10:
Drugie miejsce wędruje do Ady. Zawsze jakaś kiecka, szpileczki, mogła by mieć tylko dłuższe włosy.
Trójeczka to Claire (chociaż nie lubię tej postaci jako fan serii), ale tylko w RE:TDC i lvl'e z CVX. Te jeans'y ...
Ostatnio zmieniony czw 31 gru, 2009 przez pinek, łącznie zmieniany 1 raz.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Mr.Kennedy
Posty: 40
Rejestracja: sob 22 sie, 2009
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: Mr.Kennedy »

Jak dla mnie najładniejszymi "kobietami" z serii Re są :
1.Ada Wong
2.Jill Valentine
3.Ashley Graham
Kolejność jest raczej losowa po prostu ująłem to w punktach.
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Najładniejsza jest Ada, w tej kiecce w RE4 wygląda bardzo seksownie, do tego świetny ma akcent, aż miło posłuchać i pooglądać taką babeczkę. xD
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Hmm mój osobisty ranking to:

1) Claire Redfield - ot sympatyczna dziewoja, na tle innych postaci prezentuje się w miarę zwyczajnie, poza niezłymi sztuczkami z bronią palną ;) . Lubię tą postać, posiada w sobie jakieś hmm "ciepło" :rad5: wygrała mnie po RE:CV :)

2) Jill Valentine - a jednak, moja ulubiona postać ale na drugim miejscu, również ładna a szkolenie w S.T.A.R.S. ma swoje dodatkowe atuty, poza tym jak można zapomnieć o jej dobrze znanej kiecce i niebieskim topie (?) w RE3 ;)

3) Świat RE jest przebogaty w wiele pięknych kobiet, ale poza dwiema wymienionymi powyżej nie ma już takiej, która by tak mocno zapadła w pamięć i przypadła do gustu ;)

swoją drogą ankieta powinna być jeszcze poszerzona o Sheva'e Alamor i Alexia Ashford, pomijając to że Alfred lubił się za nią przebierać to oryginalna Alexia w swej ludzkiej formie była niczego sobie :D

EDIT:
ummm ta moja spostrzegawczość, jakoś nie przyuważyłem jej ;)
Ostatnio zmieniony wt 19 sty, 2010 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

nemesisdestro pisze:swoją drogą ankieta powinna być jeszcze poszerzona o Sheva'e Alamor i Alexia Ashford, pomijając to że Alfred lubił się za nią przebierać to oryginalna Alexia w swej ludzkiej formie była niczego sobie :D
Alexia Ashford jest przecież w ankiecie... Sam na nią oddałem głos :okulary3:
A Sheva Alomar już dodaję :rad12: a także Fong Ling, żeby nie było, że kogoś nie ma ;)

P.S.
A tutaj fajne zsumowanie scen z kobietami w RE. Może ułatwi komuś wybór. Jak ktoś lubi Madonne to się spodoba, jak ktoś nie lubi to pewnie nie ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Bqk5OWLz1aw
Ostatnio zmieniony pn 18 sty, 2010 przez Diadem, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
CHRIS!LEON
Posty: 6
Rejestracja: ndz 07 lut, 2010
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: CHRIS!LEON »

Nie widzę głosow na Shevę Alomar, a to ona moim zdaniem jest najładniejsza, oddajecie głosy na Adę, a w 2 części jej twarz wyglądała jak jeden wielki piksel :rad5: (żarcik) no, ale każdy ma inny gust :rad2: .
Ostatnio zmieniony pn 08 lut, 2010 przez CHRIS!LEON, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Post autor: Łasy »

Claire jest słooooooooodziutka i miiiilutka . Zwłaszcza w RE:Degeneration ;) Dlaczego? Bo ... bo nie wiem :] Głos na pannę Redfield.

Ada w avku bo ją też lubię ale Claire jest ładniejsza, i z Claire nie ma ciekawych avatarów :D


@Master Miller Znajdziesz mi dobry avatar z Claire który nie jest tu używany to masz piwo ;)
Ostatnio zmieniony wt 09 lut, 2010 przez Łasy, łącznie zmieniany 2 razy.
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Awatar użytkownika
Master Miller
Posty: 74
Rejestracja: wt 02 lut, 2010
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Master Miller »

Łasy, co do tych nieciekawych avatarów to się nie zgadzam ;)
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

Oczywiście JILL VALENTINE!!!!!! Według mnie najbardziej seksowna i charyzmatyczna kobieta w całej serii Resident Evil. Ja spotkałem się z nią po raz pierwszy grając w Remake'a i wtedy pokochałem Boską policjantkę w berecie, a gdy zagrałem w 5 Residenta i zobaczyłem Ją w stroju BSAA i Battlesuit, to wtedy ostateczne straciłem dla niej głowę. Dla mnie niekwestionowana Faworytka wśród płci pięknej, serii Resident Evil :rate10:
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

1. Rebecca - Moja faworytka, niestety nie miałem okazji zagłosować, bo by procent dla niej wzrósł. Rebecca jest zdecydowanie najsłodszą dziewczynką z całej gromadki, taką dziewczynę, ah, chciałbym mieć ^^ a w Mer.R. na dodatek powala mnie, jak słodko skacze w te klepsydry, sweet. ^^

2. Jill - chyba wersja RE5 najlepsza jest, choć nie widziałem Remaka RE, to nie wiem, ale pewnie też dobrze wygląda. Poza tym w jej zachowaniu jest ciągle dla mnie coś takiego czarującego, niewinnego.

3. Ada - jest świetna, ale to już po prostu seksowna laska, nie ma dla mnie tego czegoś, co Rebecca, tej niewinności. To świetna dupa, ale tylko świetna dupa, jeśli mnie rozumiecie.

Recoil: Rozumiemy, ale to nie powód, by rzucać "dupami" na prawo i lewo. Pohamuj się nieco.

Czy to straszne słowo ? straszniejsze od przemocy i seksu, jakiego coraz więcej w RE ? :)
Ostatnio zmieniony wt 13 kwie, 2010 przez r123x, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
czarnaton
Posty: 9
Rejestracja: ndz 13 lut, 2011
Lokalizacja: Z daleka

Post autor: czarnaton »

Claire - zaradna kobieta z pasją (i to jaką - motocyklistka). Do tego jest naprawdę piękna, ma śliczną twarz i świetne ciało (zwłaszcza nogi). Poza tym umie się dobrze ubrać - lubię czerwony...
Z tego co obserwuję wiele osób piszę, aby pisać i mówi, by mówić. Dlatego jako stanowczy przeciwnik słów, a zwłaszcza ich wykorzystania wyłącznie jako narzędzie do zaburzania powietrza przypominam wam - cisza też może być piękna...
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Valentyna z Remake ;) Ona wymiata - potem jest Claire a dalej długo, długo nic i Ada :D
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Nie mogę się zgodzić. Przed wydaniem RE5, powiedziałbym, że najlepsza jest Jill z Remake'a, a na drugik miejscu Ada z RE4, ale teraz palmę pierwszeństwa oddałbym Shevie. Dlaczego? Bo właśnie z tej postaci graficy postanowili świadomie zrobić niezłą kobitkę, odpowiednio ją "dopakowując" w strategicznych miejscach i zwracając uwagę gracza na jej walory, chociażby przez cutscenki (pierwsze co widzimy u Shevy to tyłek podczas powitania, dopiero później reszta ciała). Dlatego właśnie Sheva mi sie najbardziej podobała.

No a na drugim miejscu też dżaga z RE5, tylko troszkę bardziej dorosła, a mianowicie Excella, której nie ma tu w ankiecie. Nie powiem, jej dekolt to mistrzostwo świata :D
Ostatnio zmieniony ndz 27 lut, 2011 przez Maestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Ada Wong- jej suknia zrobiła swoje i od razu ją polubiłem. Po za tym ładny głos, buzia i jej fryzura dopełniają jej obrazka.

Jill z RE5- W blond włosach jej do twarzy lecz jako brunetka była lepsza. No i ten battle suit, który uzupełniał i uwzględniał jej walory.
One man forced to seek REVENGE
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Łatwiej by było, gdy temat brzmiał "Najbrzydsza Dziewczyna w Serii" ;). Wszystkie* panie w całej serii Resident Evil to ideały kobiecości wśród bohaterek gier video. Ada (w tej czerwonej sukni po prostu bomba), Claire Redfield (Darkside Chronicles - tam to wygląda niesamowicie, zwłaszcza w stroju z RE2, ), Jill z RER (ach ta twarz...) , a Rebecca, Sheva czy panie z Outbreak to dopełnienie całej tej wspaniałej "obsady". Jednak w mym prywatnym rankingu, wygląda to tak:

1 - Claire Redfield/Ada Wong - te dwie panie walczą o podium
2- Jill Valentine
3 - Rebecca
4 - Sheva
5 - Allyssa


* Wszystkie oprócz Ashley Graham, najbrzydsza bohaterka w całej historii gier...
Ostatnio zmieniony pn 28 lut, 2011 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Według mnie Excella. Bardzo przypadła mi do gustu. I ten jej seksowny głos z omylnym akcentem. No, ale niestety nikt nie ujął jej na liście. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt 29 mar, 2011 przez MysticscoR, łącznie zmieniany 1 raz.
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Glos poszedl na Ade ;)
Nie wiem dlaczego, ale mam jakos slabosc do kobiet z krotkimi wlosami... :smiech7:
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Stawiam na Claire lub Jill BSAA (Battlesuit jakoś mi się nie podoba). Jakoś czuję wewnętrznie że wybór powinien paść na Claire (wiem, dziwne wytlumaczenie, ale zawsze:)). Jeszcze Jill Bsaa toleruję, reszta do mnie nie przemawia.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
mampir
Posty: 5
Rejestracja: śr 13 kwie, 2011
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: mampir »

1Sheva
2Claire
3Jill
dziekuje:)
;PPP
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”