Ada Wong

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Ada Wong

Post autor: deek »

Witam
Mam pytanie możecie mi wyjaśnić w jaki sposób Ada przeżyła w RE2 gdy Leon ją zrzuca.Przecież była poważnie ranna wiec jak mogła się uratować ? :rad10:
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Leon jej nie zrzuca, co najwyżej upuszcza ;].

A w jaki sposób przeżyła?
Wesker w Wesker's Report pisze, że "Wciąż mogła być użyteczna. Musiałem więc uratować jej życie" i... to wszystko co wiadomo.
Przypuszczam, że Wesker DL, jak tylko się zjawi, to wstawi tu fanarta, w jaki sposób to się mogło stać ^^.

Jedno jest pewne - Ada z całą pewnością nie przeżyła dzięki jakiemuś-tam wirusowi (jak Wesker) - w RE4 nie ma żadnych super mocy (jak Wesker czy Krauser).
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Jestem :smiech3: oczywiście juz zapodaje Fanarta, i potwierdzam Ada nie miała Virusa takiego jak Wesker czy Krauser, a tymczasem Fota:

http://img504.imageshack.us/my.php?imag ... 459fa5.jpg
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: deek »

dzieki za odpowiedz,:).Hmm a mam jeszcze pytanko,wiec jeśli Wesker uratował Ade ,oznacza to że był cały czas obecny w Raccoon?? i obserwował nas? czy tak szybko sie zjawił ,co jest troszke nierealne.
Awatar użytkownika
Eternal
Posty: 50
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: Eternal »

Cały czas obserwował :)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Według mnie cały czas był na bieżąco w wydarzeniach jakie się działy ale nie od samego początku bo wkońcu po co wysyłał by Adę po odebranie Wirusa ? Fakt Ada nie wzbudzała podejrzeń nawet policjant Leon się nabrał ale Wesker sam mógłby odzyskać fiolkę. Mi się wydaje że dopiero później się pojawił jak sprawy zaczeły się bardziej "komplikować"
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Wesker mówi, że jako "trup" nie mógł się ujawnić, musiał działać w cieniu. W końcu gdyby ktokolwiek z Umbrelli go zobaczył, cały jego plan z udawaną śmiercią wziąłby w łeb.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Dokładnie, dlatego wysłał Adę której nawet Leon a tym samym gracz za pierwszym razem nie podejrzewał
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Eternal
Posty: 50
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: Eternal »

Dlaczego mój post został usunięty? Na prawde nie kumam :| Przecież był w 100 % na temat..."Wesker mówi, że jako "trup" nie mógł się ujawnić" dlatego wszystko śledził z ukrycia, takie było moje przesłanie...


Głos z piekarnika: widocznie nie był na temat :P

Był na temat!!!
Wogóle zostawcie mnie w spokoju dziwne głosy wy...wy widma wy...mój sprzęt AGD nie mówi !!!
Ostatnio zmieniony sob 17 lut, 2007 przez Eternal, łącznie zmieniany 2 razy.
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: deek »

ciekawe jestem czy Wesker był też na komisariacie :) no i szkoda że nie ujawnił się chociaż Leonowi
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

To gdzie Wesker przebywał raczej nie wiadomo w sumei nigdzie nie było w Dokumentach o jego położeniu w Raccoon a ujawnić się nie mógł bo tak jak Mr_Zombie napisał po jego "śmierci" w Lab (RE1) nie mógł pojawiać za bardzo
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Dede
Posty: 69
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: Z tąd xD

Post autor: Dede »

Ok skoro uratował Adę to jak przeżyli, przecież potem był wybuch i jakoś to ni hu hu... co najmniej dziwne...
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

To jest świat Resident Evil, w którym NPC potrafią robić wszystko i przeżyć wszystko :].
A tak z poważniejszych argumentów -- na którymś tle z gry widać w oddali drugi pociąg (podobny do tego, jakim uciekli Leon i Claire), możliwe więc, że skorzystali z niego.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Zauważmy również że w Raccoon było dużo środków transportu, w ostateczności Auto Nogi jak na końcu Leon, Claire i Sherry
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 78
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2007
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Dee Jay »

Zastanawia mnie tylko w jaki sposób wesker ją uratował. Owszem widziałem fanarta, znam możliwości weskera ale taka wersja troszke zalatuje supermenem :rad10:
Ciekawe czy przy okazji UC zobaczymy to w jakimś innym świetle
Awatar użytkownika
Eternal
Posty: 50
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: Eternal »

Może poprostu na dole był jakiś zbiornik wodny... choć o ile kojaże oficjalną wiadomoscią było to, iż do ocalenia Ady przyczynił się Wesker (była dla niego zbyt cenna). Może pusty zbiornik napełnił wodą :\ Conajmniej głupie... Musze powiedzieć, iż pomimo iż zalatuje to tandeta ten art do mnie najbardziej przemawia.
A jak przeżyli? Moze tam w czelusciach był jakis schron hmmm i jakby się z niego wydostali kiedy nad głowami mieli setki metrów gruzu? :P
Ostatnio zmieniony czw 07 cze, 2007 przez Eternal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja to widzę tak: Fanart rzeczywiście jest wybujany fantazją autora który go rysował ale mniejsza o niego ważniejsze są słowa Weskera z Raportu, aczkolwiek nie możemy mieć pewności a jedynie wątpliwości jak Wes uratował Adę, moim zdaniem..poprostu uratował hehe (nie mam pojęcia narazie jak)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Może Wesker znalazł martwe ciało Ady i postanowił ją przywrócić do życia poprzez wszczepienie jakiegoś wirusa który nie mutuje ani nie dodaje jakiś "super mocy". to by mogło wyjaśniać dlaczego Ada pracuje dla Weskera.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ale Ada już wcześniej dla niego pracowała
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Jak myślicie... Została blizna, czy też Wesker "pocałował" i się bez śladu zagoiło? :)
http://img472.imageshack.us/my.php?image=ada2rh8.png
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”