Jack Krauser - kim on naprawdę jest?

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
Redan
Posty: 10
Rejestracja: wt 02 cze, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Redan »

No, fajne te noże, ale... Co to ma wspólnego z tematem?

Dla mnie Krauser już nie wróci - ot, taki "jednoszczałowiec", na jedną częśc sagi to postać dobra, ale już zagrał swoje na wielkiej scenie RE. Był on zwykłym narzędziem, którym ludzie inteligentni operowali, ale się zepsuło...

Co do wirusa - nie mógł być to plagas w w.w powodów, ani wirus T, czy też Weskera (nie widze tych oczu, ani zgnilego ciala)... To na pewno jest jakaś odmiana progenitora, bo jego siła i szybkość są podobne do Weskera, ale on może jeszcze świadomie mutować pewną część ciała.
Awatar użytkownika
Marcin3282
Posty: 25
Rejestracja: śr 30 gru, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Marcin3282 »

Krauser to przyjaciel leona z jednostki wojskowej sądze to po tym gdyż w re4 gdy się walczy z nim na noże mówi leon do krausera
Leon:Krauser!!!
Krauser:Pamiętasz mnie pracowaliśmy w tej samej jednosce wojskowej tam się poznaliśmy
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Najwięcej o Krauserze i jego przeszłości jest w The Darkside Chronicles ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

W sumie z najważniejszych rzeczy w The Darkside Chronicles to pokazali jak zostaje zarażony, liczyłem na to że pokażą wypadek Krauser'a (" I died in a crash, two years ago. Is that what they told you"), ale jakoś nie pokazali, no chyba, że przeoczyłem.

Krauser'a z RE4 odebrałem jako najemnika, twardziela który jest po prostu na usługach Weskera. Po zagraniu w TDC, już zmieniłem jego zdanie i myślę, że ten koleś jest szalony. Głównie chodzi mi dwa ostatnie lvl'e gdzie słyszymy jego myśli (kto grał, ten wie o co mi chodzi), ten jego zachwyt wirusem i mocą jaka wiąże się z jego "posiadaniem", dla mnie brzmiał jak szaleniec.
Krejzol z tego Jacka :rad4:
---->www.pajacyk.pl<----
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

O właśnie - coś czuję, że pinek podzieli się z nami wiedzą jakim dokładnie wirusem zarażony został Krauser i ewentualnie rozwieje spekulacje, że nie był to Las Plagas :).
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Czyli to byl LAS PLAGAS?
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

W RE:TDC zostaje zarażony wirusem T-Veronica, ale zawsze zostaje możliwość, że Sadler lub Wesker, albo nawet oboje dali mu coś "od siebie". Ale to już są takie moje małe spekulacje.

Nie czytałem jeszcze pamiętniczków z TDC, może rzucą jakieś inne światło na tę sprawe, ale z filmiku (operation javier lvl 3, możecie sobie poszukać na YT) wynika, że Jack jest zarażony wirusem T-Veronica.
---->www.pajacyk.pl<----
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

pinek pisze:W RE:TDC zostaje zarażony wirusem T-Veronica, ale zawsze zostaje możliwość, że Sadler lub Wesker, albo nawet oboje dali mu coś "od siebie". Ale to już są takie moje małe spekulacje.

Nie czytałem jeszcze pamiętniczków z TDC, może rzucą jakieś inne światło na tę sprawe, ale z filmiku (operation javier lvl 3, możecie sobie poszukać na YT) wynika, że Jack jest zarażony wirusem T-Veronica.
Przyznaję, że jestem zaskoczony tym faktem. Pamiętamy, że zarażony T-Veronica Steve-potwór uległ potem remetamorfozie, mutacja cofnęła się. Jack także potrafił cofnąć mutację, aczkolwiek w jego przypadku musiał mieć większą kontrolę nad tym wirusem niż organizm Steve'a.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

I to jest dowód, który świadczy, że nie ma mowy o zarażeniu Last Plagas, bo bardzo wątpie, aby Krauser od tak sobie mógł nad nim panować... No chyba, że T - Veronica dała mu ta sposobność, ale dość naciągane by to było.
Ostatnio zmieniony pt 01 sty, 2010 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Potwierdzam, to był T-Veronica, w RE4 Krauser mógł kontrolować swoją metamorfozę ;). W przypadku Las Plagas jest to niemożliwe. W TDC występują nowi przeciwnicy, którzy wyglądają identycznie jak Steve (T-Verona), choć występuja tylko jako mięso armatnie, nie mają żadnej opcji przemiany.
Ostatnio zmieniony pt 01 sty, 2010 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

W przypadku Las Plagas jest to niemożliwe.

Przecież Saddler też cofał metamorfozę. Scenka gdy zabija Luisa. Coś mu się spod tego płaszcza wysuwa i potem chowa i nie jest to dodatkowa rączka :rad10: . A on był zarażony Plagasem. Tylko on miał tą piszczałkę.
Ostatnio zmieniony pt 01 sty, 2010 przez Salvin, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Salvin pisze:Przecież Saddler też cofał metamorfozę. Scenka gdy zabija Luisa. Coś mu się spod tego płaszcza wysuwa i potem chowa i nie jest to dodatkowa rączka :rad10: . A on był zarażony Plagasem. Tylko on miał tą piszczałkę.
Saddler nie był zwyczajnym nosicielem Las Plagas. Potrafił go kontrolować, jako nosiciel Master Plaga. Pozwalała mu na to ta "laska" (można poczytać Ada's Report - ustny dokument z misji Separate Ways).
Ostatnio zmieniony pt 01 sty, 2010 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

BOW &#8211; (bio-organic weapon, broń bioorganiczna)
Umowna nazwa wszelkich eksperymentów krzyżowania zwierzęcych i ludzkich tkanek z różnego rodzaju wirusami i pasożytami. Ideą produkowania BOW było otrzymanie idealnego żołnierza. Przykłady BOW to huntery, cerberusy, tyranty i wiele innych.
Tak się zastanawiam i można by powiedzieć, że Krauser to niemal idealne B.O.W. Jack potrafił kontrolować przemianę swojej ręki co świadczy o tym, iż miał całkowitą kontrolę nad tym "wirusem". Posiadał nadludzką szybkość i siłę. Czyż nie tego chciała Umbrella ?

Jestem ciekaw, czy w DCH poznajemy coś więcej na temat jego przeszłości...
Ostatnio zmieniony wt 12 lip, 2011 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

W Darksidzie nie wiele jest z jego przeszłości. Ogólnie to najemnik, który został przydzielony do misji z Leonem. Po napotkaniu wirusa T-Veronica zechciał go mieć, a tą sposobność dał mu Wesker, którego widzimy na końcu gierki.
Ostatnio zmieniony śr 13 lip, 2011 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Leon. KennedY pisze: Po napotkaniu wirusa T-Veronica zechciał go mieć, a tą sposobność dał mu Wesker, którego widzimy na końcu gierki.
Wesker'a już w to nie mieszajmy, to, że widać go przez 5 min, nie znaczy, że pociągał za jakiekolwiek sznurki. Jack zostaje zarażony wirusem przez przypadek w trakcie walki.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Chodzi ci o końcówkę DCH gdzie został zraniony? Ile czasu potem Karuser znika, bo jeśli zaraził się na końcu DCH to Leon powinien coś kumać...
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Grałeś w tę grę?
Leon. KennedY pisze: Ile czasu potem Karuser znika
???? Jak znika????
Leon. KennedY pisze:bo jeśli zaraził się na końcu DCH to Leon powinien coś kumać...
Leon musi coś kumać, bo stoi koło niego cały czas. Jednak sam z siebie, nie zadaje sobie pytania - "czy Jack został zarażony wirusem", ach ten nasz słynny przetrwaniec z RC, niby wydostał się z miasta, ale nic nie kuma.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Grałeś w tę grę?
Nie tylko mi się śniła :smiech7:. Żart, oczywiście, że grałem.
???? Jak znika????
Ginie w wypadku helikoptera. Oficjalna informacja tak mówi...
Jednak sam z siebie, nie zadaje sobie pytania - "czy Jack został zarażony wirusem", ach ten nasz słynny przetrwaniec z RC, niby wydostał się z miasta, ale nic nie kuma.
Pod czas samej akcji nie zawracał sobie tym głowy, bo Krauser ciągle był sobą, ale już pojej zakończeniu i dotarciu do bazy musiał złożyć obszerny raport z misji i tu nasuwa się pytania czy Krauser był jeszcze wtedy obecny...
Ostatnio zmieniony czw 14 lip, 2011 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
geniusz012345
Posty: 23
Rejestracja: czw 23 cze, 2011
Lokalizacja: Top Sikret

Post autor: geniusz012345 »

Z zawodu to dobry z niego sztyleciarz i łucznik :smiech6: . Ale na serio był kiedyś przyjacielem Leona, ale że słuch o nim zaginął, bo krążyła plotka, że Krauser zginął w wypadku, skierował się do starego Saddlera i przyjął Plagę. Przykro to słyszeć, że taki
knypek Saddler rządzi takim znakomitym żołnierzem.

Żal też słyszeć wieść, że Leon był wprost zmuszony do zabicia Krausera, aby uratować Ashley i uciec z wyspy.

Moja najulubieńsza postać, nawet lepsza niż Leon.
Jeśli masz konto na NK, a nie uśmiecha ci się, to nie kasuj, nie rób nowego, TO ci się przyda, zmienisz dane i gotowe.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

geniusz012345 pisze:był kiedyś przyjacielem Leona
Nie był przyjacielem Leona, jedynie pracowali razem.
geniusz012345 pisze:Przykro to słyszeć, że taki
knypek Saddler rządzi takim znakomitym żołnierzem
Krauser nie pracował dla Saddlera, tylko dla Weskera.
geniusz012345 pisze:Żal też słyszeć wieść, że Leon był wprost zmuszony do zabicia Krausera, aby uratować Ashley i uciec z wyspy.
Krauser sam do tego doprowadził próbując zabić Leona.
Złe oko moderacji czuwa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”