Ulubiona mapka z Mercenaries

Również o Resident Evil 3.5

Jaka jest wasza ulubiona mapka z Mercenaries?

Wioska
65
50%
Zamek
31
24%
Militarna baza
11
9%
Port
22
17%
 
Liczba głosów: 129

Awatar użytkownika
Amok
Posty: 67
Rejestracja: pn 15 paź, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Amok »

Albo tak jak ja probowalem HUNKIEM skrecic kark super salvadorowi, chyba z 15 razy probowalem chyba sami wiecie z jakim efektem
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Strzelam, jego kark był wporzadku, Twojej głowy nie było :) i to jest własnie klimat portu, trzeba cały czas mieć się na baczności, wycofywać i zmieniać pozycje, bo żadko jest tak że możemy sie zabunkrować w rogu i obserowować na luzie całe otoczenie
Stay Punk
Awatar użytkownika
Garrador
Posty: 118
Rejestracja: sob 10 lis, 2007
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Garrador »

Amok pisze:ja probowalem HUNKIEM skrecic kark super salvadorowi, chyba z 15 razy probowalem chyba sami wiecie z jakim efektem
Dokładnie tak jak ja xD No i, oczywiście, wyszedł dokładnie ten sam efekt xd
Ostatnio zmieniony wt 02 mar, 2010 przez Garrador, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem... Mistycznym Teurgiem, poszukiwaczem całej dostępnej i zaginionej wiedzy świata. Stałem się Arcyliczem, dobrym liczem, by mieć praktycznie nieskończony czas na pogłębianie wiedzy...
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Jeżeli chodzi o klasyfikację plansz w Mercenaries to u mnie kolejność wypada tak : Zamek (najłatwiejszy, z tego względu, że wystarczy biec przed siebie, systematycznie terminować Los Illuminados i zbierać czasy), Wioska (również prosta, rozmieszczenie czasów bardzo sprzyjające) baza wojskowa (trochę dziwna konstrukcja tego levelu, rozmieszczenie czasów niekiedy zmusza do częstszego biegania b yu przedłyżyć czas niż skutecznej walki) Port (czasy źle porozkładane w niektórych miejscach, sub boss jest troche za szybki i niekiedy ciężko go trafić skutecznie w łeb mowa o Leon'ie, ale kilka strzałów w łeb z Shotgun'a i po sprawie :rad10: ). Ogólnie wszystkie plansze są dobre, trzeba tylko przystosować się do nich.
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

Ja tylko wioska i baza bo nienawidzę garradorów i big salvadora(leonem i adą nie do przejścia dla mnie i zrób tu 60 tysięcy ech)
Ostatnio zmieniony pn 31 gru, 2007 przez wiking011, łącznie zmieniany 2 razy.
crisDL
Posty: 55
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: crisDL »

zamek i wioska :rad6:
Awatar użytkownika
TFF7
Posty: 71
Rejestracja: czw 12 lip, 2007
Lokalizacja: Lublin

Post autor: TFF7 »

U mnie wygląda to tak :
1. Wioska.
2. Zamek.
3. Baza.
4. Port.
TEKKEN & FINAL FANTASY 7 THE BEST.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

U mnie na 1szym miejscu znajduje się wioska, jeszcze ma trochę tego klimatu, oraz najłatwiej zdobyć jakąś większą ilość punktów ;) Siostrzyczki są dosyć łatwe do pokonania, więc mapka idealna :). Potem jest zamek. Również dosyć łatwo zdobyć sporą ilość punktów a gdy pojawi się Garrador wystarczy wejść na górę, on już tam się na pewno nie zjawi (przynajmniej tak było w moim przypadku, po 10 razach tam się nie pojawił ;) ). Potem jest waterworld, którego za pierwszym razem nienawidziłem, gdyż ledwo zacząłem nabijać punkty a tutaj jakiś wielkolud odcina mi łeb :smiech1: . Na ostatnim miejscu znajduje się baza, ten koleś co do mnie strzela (boss) wydaje się nieśmiertelny :pff5: W każdym bądź razie, zawsze jak się on pojawia, to ja znikam :rad12:
Awatar użytkownika
Jill_1995
Posty: 158
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jill_1995 »

U mnie to przedstawia się tak:
1.wioska
2.port
3.baza
4.zamek
"From yesterday, it’s coming!
From yesterday, the fear!
From yesterday, it calls him
But he doesn't want to read the message here"
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Najbardziej lubię wioskę, to tutaj opracowywałem taktyki walk różnymi postaciami. W dalszej kolejności są zamek (spoko jest, dość liniowa plansza, szukanie czasów na niej nie jest problemem), port (bardzo natrętny akwizytor prezentujący możliwości najnowszego modelu piły spalinowej) i znienawidzona jak nic baza z JJ w roli głównej (30 sekundowe czasy, których jest chyba coś koło 12 - no comment).
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

1. wioska
2. port
3. zamek
4. baza
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

O, jeszcze się nie wypowiedziałem :)
No więc:
-Zamek (pięknie liniowy, duuużo mnichów więc nie sposób zrobić mały ROW, niezły klimat - poza rozpierduchą mozna poczuć gęsią skórkę :) ogólnie przyjemnie)
-Wioska (mały obszar, łatwo poznać teren, brak poziomów więc łatwo też o szybkie dotarcie do czasów, prosty subboss, klimat też niezły <choć lepiej jakby była noc> ogólnie przyjemnie)
-Molo (upiorny gość z maszynką do golenia z podwójnym ostrzem, klimat znikomy <powinna sie gdzieś plażowa piłka walać>ale obszar też nie za duży, więc stosunkowo łatwy do ogarnięcia, na brak ganados też nie można narzekać, choć irytują strzelcy ulokowani gdzies wysoko - nie zawsze jest sposobność się ich pozbyć)
-Baza (tu plusów nie zauważyłem. Małe czasy, źle rozmieszczone, duuużo przestrzeni, dużo poziomów więc i na mapce nie wiadomo gdzie dany czas jest, no i gość z karabinem - nie tak straszny jak Big Salvador, ale daje w kość)
Ostatnio zmieniony pt 15 lut, 2008 przez Recoil, łącznie zmieniany 2 razy.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Adx
Posty: 24
Rejestracja: pt 18 sty, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Adx »

1.Wioska
2.Zamek
3.Port
4.Baza
Awatar użytkownika
franc_uz
Posty: 79
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: z pod mostu

Post autor: franc_uz »

1. ZAMEK! sporo mnichów "ślepy subboss"(wystarczy wejść na piętro, bo nie korzysta zdrabiny :rad2: ) 2. Wioska spoko rozmieszczone czasy łatwy subboss, prztnajmniej dla mnie :okulary3: 3. Port nie lubię tej imitacji planszy szczególnie big salvador 4. Baza {szkoda gadać! :smiech6: } choć Weskerem nabił jak na teledysku tylko, że 62.500pkt w 2:30 minuty
r3sid3nt 3vil j3st th3 b3st!! :D
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Wiocha.

A potem - kolejno:
Baza. Port. Zamek.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Jack_
Posty: 7
Rejestracja: śr 06 lut, 2008
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Jack_ »

Ja to jestem dziwny ale lubię bazę. Może nie wykręcam super wyników ale na 5 gwiazdek starczy. :okulary1:
Lord Saddler:P
grzesiek88
Posty: 4
Rejestracja: czw 03 kwie, 2008
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: grzesiek88 »

Militarana Baza,Wioska,Port a zamek jakoś mi nie podchodzi ale pograć moge :smiech1:
Leon27
Posty: 19
Rejestracja: śr 12 mar, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Leon27 »

Moja ulubiona plansza to wioska.
Ostatnio zmieniony ndz 20 kwie, 2008 przez Leon27, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

Post autor: BARAN »

Głosuje na wioskę bo jest mała i fajnie sie walczy na niej z dużymi grupami przeciwników, a denerwuje mnie port, bo za szybko robie tam deficyt Gandos :okulary3:
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
Awatar użytkownika
Auron
Posty: 10
Rejestracja: sob 19 kwie, 2008
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Auron »

ja głosuje na wioske , choć siostrzyczki dają mi czasem popalić przez nieuwagę :smiech2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”