[Pomoc] The Mercenaries

Również o Resident Evil 3.5
Awatar użytkownika
EddyZombie
Posty: 33
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Tychy

[Pomoc] The Mercenaries

Post autor: EddyZombie »

Mam pytanie jakie sa wymagania zeby zdobyc 5 gwiadek w rankingu??
Czeba mieć okreslona liczbe zabitych czy moze przekroczyc jakis zakres punktów??
Za odpowiedzi z góry dziekuje.
"The Death cannot die...," the survivor thinks to himself with a warm smile...
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Wydaje mi sie (chociaz moge sie mylic, super znawca RE4 nie jestem ;)), ze liczy sie liczba zdobytych punktow, a takze jak najwieksza liczba zalatwionych przeciwnikow w tzw row, czyli serii. Im bedzie tego wiecej, tym ocena winna byc lepsza :)
Awatar użytkownika
Mikhail
Posty: 56
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Krobia

Post autor: Mikhail »

Aby zdobyć pięć gwiazdek, należy uzyskać minimum 60 tysiecy punktów.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Temat ten może pozostać jako swoisty HUB dla trybu Mercenaries :rad10: Jeżeli będa jakieś problemy lub ktoś pragnie uzykać odpowiednią ilość punktów a ciężko mu idzie niech piszę tutaj ;)
Aha i potwierdzam trzeba nastukać punkty a tym samym wczesniej przeciwników, krótka rada: zbieraj Combo Time (klepsydry) a podczas zbierania zabijaj jak najwięcej Ganadosów (punkty liczą sie wtedy podwójnie), celuj w głowy (dodatkowe punkty)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Sadzio
Posty: 13
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Zduńska Wola

Post autor: Sadzio »

Wszystko sie łatwo mówi, trudniej robi. Ja np Hunkiem, Weskerem i Krauserem w wiosce i zamku stukam bez większych problemów przeszło 100 tys., na ostatniej planszy też sie czasem uda ale nie moge sobie poradzić na tej trzeciej a już nie wyobrażam sobie jakbym miał to zrobić np Leonem czy Hunkiem. Dlatego kupiłem sobie Resa na PC żeby w końcu to zaliczyć za pomocą trainera ( a co :rad6: :rad5: ) i zdobyć tego cholernego Handcannona :D

Głos z tostera: to może po prostu sciagnij sobie sejva z odblokowanymi wszystkimi bonusami...
Awatar użytkownika
EddyZombie
Posty: 33
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Tychy

Post autor: EddyZombie »

ten handcanon to ta bron energetyczna z filmiku promujacego czy moze ala magnum ktory na dziedobry ma kopyto 30 Fp.
"The Death cannot die...," the survivor thinks to himself with a warm smile...
Awatar użytkownika
Mikhail
Posty: 56
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Krobia

Post autor: Mikhail »

Handcannon to rewolwer, który po maksymalnym ulepszeniu ma siłę 99.9 i nieskończoną amunicję. Ta broń energetyczna to PRL 124, a dostaje się go za ukończenie gry na poziomie proffesional.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

No fakt, zapomniałam o Allegro.
Jeżeli chodzi o handcannona to uwżam go za mizerną nagrodę, ale samo mercenaries jest bardzo fajnym dodatkiem.


Głos z tostera: Trzymajcie się tematu, o handcanonie czy tez gdzie zdobyć gre możecie pisać w innym temacie.
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

ja myslałam, że ten laser to jakaś bujda :| zapewne by go zdobyć trzeba w Mercach wszystkimi postaciami zdobyć 5 gwiazdek, racja :/ ? ja jak nie mogłam tak nie moge nadal nabic więcej niż 60 tys pkt <_< Peszek?
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
EddyZombie
Posty: 33
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Tychy

Post autor: EddyZombie »

jesli zdobedziesz wszystkimi postaciami 5 gwiadek to dostaniesz lub bedziesz mógl kupic handcannona a laser jest po przejsciu trybu profesjonal.
"The Death cannot die...," the survivor thinks to himself with a warm smile...
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

PaLa pisze: ja jak nie mogłam tak nie moge nadal nabic więcej niż 60 tys pkt <_< Peszek?
60 000 wystarczy i nie musisz nabijać więcej chyba, że chcesz jakieś rekordy ustanawiać.
Awatar użytkownika
Joozeck
Posty: 13
Rejestracja: sob 24 lut, 2007
Lokalizacja: Lubaczów

Post autor: Joozeck »

Ja nie mogę zdobyć nawet 10000 pkt na ostatniej planszy z powodu pokazu slajdów zafundowanego przez moją graficzną (Radek 9200), chyba muszę trainera załatwić sobie :diab6: Ale na zamku udało mi się wycisnąć 63 000, Krauzerem. -.-

Głos z tostera: może zamiast trailera ściągnij sobie sejva z odblokowanymi wszystkimi bonusami ?
LCU
Posty: 3
Rejestracja: śr 14 lut, 2007

Post autor: LCU »

Wesker mógł byś zapodać kilak twoich sekretów :rad11: jak zdobyć w miare łatwo 60 000 ptk. leonem, adą, krauserem, hunkiem i weskerem w każdej z 4 plansz:)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

-- Pamiętaj o Combo Time'ach (na nich nabijaj najwięcej punktów bo liczą sie podwójnie)

-- Na każdej planszy są czasy zwykłe i te w skrzyniach. Te pierwsze zwiększają czas natomiast te drugie nie. Właśnie te w skrzyniach po ich zebraniu podwajają ci punkty za każdego Ganado więc najlepiej po ich zebraniu rzucać granatami i zabijać jak najwięcej.

-- Propnuję ci na początek wdrożenię się Hunkiem nie będziesz musiał martwić się aż tak bardzo o ammo( jest jedna broń więc mniejszy problem). Naucz się tylko dobrze celować, na siostry Bella metoda skręcanie karku jest najlepsza( jeżeli chodzi o pierwszą planszę), zapamiętaj rozmieszczenie wszystkich Czasów i Combo oraz najszybszych dróg do nich. Pamiętaj celuj w głowę i skręt( na bella sisters to aż się prosi). Co do Krausera to wystarczy opanować headshoty i również można nieźle punktow nabić, wykorzystaj łapkę od razu na początku( wjedź w jakąś grupkę) gdyż zaczym pojawią się bossowie plansz zdązy ci się zregenerować moc


-- naucz się tylko perfekcyjnie celować, na Bella sisters metoda skręcanie karku jest najlepsza i tylko wtedy kiedy masz COMBO time i jakieś 20 in Row. Pamiętaj celuj w głowę i skręt( na bella sisters to aż się prosi). Jako że Hunk używa granatów a jest ich dużo masz możliwość szybkiego wykańczania grupek Ganado pamiętając o utrzymaniu Comba bo wtedy można je łatwo stracić jeżeli po za tą grupą którą wysadziłeś nie będzie innych Ganado.

-- Adą oraz Leonem sprawa jest inna bo trzeba kombinować jak pokonywać Bossów, najlepsza metodą jest podprowadzenie ich pod beczki i rozwalenie ich, poczym dobijanie granatem bądź snajperką w przypadku wszystkich subbossów.

-- Grając Krauserem nie musisz się obawiać subbossów, łapka wszystko załatwia, nim tylko opanuj Headshoty

-- Weskerem handgun przydaje się w zasadzie do rozwalania szyb ewentualnie na samym początku, później możesz go wywalić. Taktyka to snajperką Heady oraz killer na subbossów
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Begihit
Posty: 50
Rejestracja: czw 15 mar, 2007
Lokalizacja: Z L.A

Post autor: Begihit »

Leon jest doskonały na Castle :rad2: Pierw trzeba załatwić sobie Czerwony granacik, i jak garrador wyjdzie to .. TAk! zgadliście rzucić w niego i dobić shotgunem. Potem już punkty same będa wpadać. Krauserem bardzo latwo nabić dobre wyniki. Łapke używam najczesciej tylko na bossow. Po zabiciu bossa na wieksze ilosci przeciwnikow.
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Heh, po wielu trudach mogę pochwalić się tym :P !
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

hehe no nie jest źle jak na początki, ustanów sobie granicę 150 tys. na każdej z plansz nie licząc Zamku na którym natrzep 200 tys. , taka motywacja ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
vermilion
Posty: 2
Rejestracja: śr 21 lut, 2007

Post autor: vermilion »

Zazdroszcze wam rekordów :( u mnie nie wiedziec dlaczego jak nabije w row 30 i np dojde do 76 tys pt, ganados` komandos etc znikają ? tzn nie ma ich przez jakiś czas a potem wychodzą jakies nie dobitki smutne... a tak pozatym zauważłem że najłatwiej się gra Crauserem, Adą ^^ i Albertem, z Hunkiem i Leonem mam problemy ...
Ostatnio zmieniony śr 11 kwie, 2007 przez vermilion, łącznie zmieniany 1 raz.
Begihit
Posty: 50
Rejestracja: czw 15 mar, 2007
Lokalizacja: Z L.A

Post autor: Begihit »

Bo Krauser ma łapkę.
Albertem z hunkiem
??
następnym razem pisz bardziej czytelnie.

Akurat Hunkiem łatwo się gra ; p
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Bo posiada tylko jedną broń, ale to też jest technika ;) bo więcej granatów nim zbieramy. Co to znikania na jakis czas Ganadosów domniemam że chodzi ci o wioskę to jest to normalne po pewnym czasie następuje deficyt Ganado a jest delikatnie mówiąc wkurzające, bo Combo In Row można szybko stracić a jak ktoś dojechał do 100 ma pecha ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”