Sekrety

Również o Resident Evil 3.5
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Aby mieć drugie Speciale musisz przejść Separate Ways :)
Stay Punk
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Aaa, to taki bajer jest - myślałem, że dwukrotne skończenie gry odblokowuje "Gangsta Paradise"... Dzięki za info :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomos
Posty: 21
Rejestracja: wt 26 sie, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tomos »

Rzuccie sobie w merchanta podpalającym granatem a będzie miał głos jak jeden z ganado (ten grubas w szelkach),aha i jeszcze pytanko czy da się przeskoczyc za grafikę(ten Bug z początku tematu) na PC?
Awatar użytkownika
Jakem Gozdek
Posty: 163
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008
Lokalizacja: sie wziął Merchant?

Post autor: Jakem Gozdek »

Sekret, sekret, sekret... Chyba doprowadziliście do ich wyczerpania :placz2: Cóż nie pozostaje nic innego jak dorzucać "mini sekreciki" ew. ciekawostki. Prawdopodobnie to było ale może... Gdy pierwszy raz idziemy z Ashley, wychodzimy z tego zaplecza kościoła na zewnątrz to wracając przez główne wejście po raz pierwszy spotkamy dwóch mnichów (z kuszami), dostaniemy po nich pokaźną sumkę (chyba 5000 od jednego i granat od drugiego choć może być różnie)
Awatar użytkownika
krauser10
Posty: 8
Rejestracja: ndz 28 gru, 2008
Lokalizacja: Radom

Post autor: krauser10 »

ja jestem nowy ale gram re4 i dziwi mnie merchant przecierz gandosy ani plagasy go nietakujom a po za tym ma czerwone oczy

[ Dodano: 28 Gru 2008 11:25 ]
nie wiem zkond wziąść handcanon i prl prosze pomuszcie a i jescze gram na ps2 :okulary1:
Awatar użytkownika
RoboticFreeze
Posty: 334
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: RoboticFreeze »

ORTOGRAFIA!!!!

Handcannon zdobywasz po przejściu wszystkimi postaciami wszystkich plansz na 5 gwiazdek w mercenaries.
Awatar użytkownika
krauser10
Posty: 8
Rejestracja: ndz 28 gru, 2008
Lokalizacja: Radom

Post autor: krauser10 »

Sorry za ortografie ale pisałem bardzo szybko nie wiem skąd wziąść P.R.L
Ostatnio zmieniony ndz 28 gru, 2008 przez krauser10, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Joozeck
Posty: 13
Rejestracja: sob 24 lut, 2007
Lokalizacja: Lubaczów

Post autor: Joozeck »

P.R.L dostajesz po przejściu gry na Pro ale tylko w wersji na PC i PS2, na Gamecube chyba nie ma, nie wiem dokładnie bo właśnie kończę grę na pro
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

W wersji na GameCube nie ma tej broni, P.R.L. pojawiła się dopiero w wersji PS2.
Awatar użytkownika
krauser10
Posty: 8
Rejestracja: ndz 28 gru, 2008
Lokalizacja: Radom

Post autor: krauser10 »

Aha serdeczne dzięki :rad2:

Barry: Następnym razem podziękowania wyślij na PW.
Ostatnio zmieniony ndz 28 gru, 2008 przez krauser10, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jakem Gozdek
Posty: 163
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008
Lokalizacja: sie wziął Merchant?

Post autor: Jakem Gozdek »

Ach przypomniało mi się, w pomieszczeniu gdzie znajduje się Stone of Sacrifice (ta ofiara dla lwa w kopalniach z wózkami) to od wejścia, w lewej ścianie tuż obok gruzów są niewidoczne dla naszych oczu skarby, ale jak się podejdzie blisko pojawia się napis "Take". Nie jest to jakieś bogactwo, ale z 5-7 kufrów z monetami po 300-500-700 ptas :D
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Po walce z Del Lago wsiadamy na łódkę i płyniemy do kupca do groty. Włazimy na dach, zgarniamy tam co się da i możemy wskoczyć do kupca za ladę :D Będziemy bogatsi o 10 sztuk amunicji to snajperki.
Awatar użytkownika
B!oh@z@rd
Posty: 97
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: B!oh@z@rd »

Po zabiciu Mendeza (tam gdzie jedzie na nas ciężarówka), wystarczy rozwalić ciężarówke, odwrócić się, i iść cały czas tyłem to Ganados nie zajdą Leon i Ashley od tyłu :)
Awatar użytkownika
Mic126p
Posty: 10
Rejestracja: pt 22 sie, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mic126p »

Może tego nie zauważyłem,a jak jest to przepraszam.Odkryliście,że jak zabijemy del lago i skończy się scenka i zaczniemy nowy chapter i jak wrócimy tam gdzie byliśmy przed walką z del lago i będziemy kierować się na te moczary(wcześniejszy etap)to załączy się scenka,w której pojawią się psy.Można się wrócić wsiąść do łódki i zabić je harpunami.Ja zarobiłem 1300Ptas,trochę mało ale coś jest.Na easy są chyba 3.Dwa się pojawią na początku,a jednego trzeba wybawić. :flak:



Sorry,jednak jest.

[ Dodano: 07 Lut 2009 18:32 ]
To chyba sekret odkryłem to przed chwilą ale może ktoś to już odkrył tak jest przynajmniej na ps2 jak weźmiemy jakiś przedmiot tak jak byś my go chcieli przemieścić i ruszymy gałką w lewo lub prawo to przedmiot obróci się na drugą stronę. :rad1:
Ostatnio zmieniony sob 07 lut, 2009 przez Mic126p, łącznie zmieniany 2 razy.
adax
Posty: 14
Rejestracja: ndz 06 sty, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: adax »

Jeżeli to było to przepraszam, ale trafiłem na taką małą ciekawostkę :rad13:

Będąc na wyspie razem z Ashley wpadłem na warriora z hammerem(tego, który ma zbroję i jedynie strzał w głowę go unicestwia). Wbił mnie w glebę swoim zwyczajem, miałem resztkę energii i leżałem w okolicy nóg Ashley, która wtedy powiedziała:"What are you looking at?"(Na co się gapisz :rad2: )
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Chyba zawsze tak robi, gdy Leon znajdzie się pod nią (np. gdy ona jest na górze i stoi obok drabinki, po której on wchodzi).
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Mam pytanie. Jak wykonać dokładnie ten trik wyjścia poza tekstury, w celu zdobycia dodatkowej broni i amunicji? Czy trzeba koniecznie grać co najmniej 2 raz z rzędu? Trzeba mieć koniecznie strój RPD? Da się to zrobić przechodząc gre po raz pierwszy np na PRO? Trzeba trzymać jakieś specjalne kombinacje przycisków? Grę mam rozpykaną na 100%, wszystko odblokowane i tylko tego jednego tricku nie umiem i nie wiem jak dokładnie wykonać.

PS. Jakby co gram na GCN i PS2.
PS2. Z góry dzięki za odpowiedź.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

mentos pisze:Mam pytanie. Jak wykonać dokładnie ten trik wyjścia poza tekstury, w celu zdobycia dodatkowej broni i amunicji? Czy trzeba koniecznie grać co najmniej 2 raz z rzędu? Trzeba mieć koniecznie strój RPD? Da się to zrobić przechodząc gre po raz pierwszy np na PRO? Trzeba trzymać jakieś specjalne kombinacje przycisków? Grę mam rozpykaną na 100%, wszystko odblokowane i tylko tego jednego tricku nie umiem i nie wiem jak dokładnie wykonać.

PS. Jakby co gram na GCN i PS2.
PS2. Z góry dzięki za odpowiedź.
Hmm, jeżeli wiem o jakim bugu mówisz to proponuję Ci zagadać do Weskera - Dark Life, wiem, że on to na pewno wykonał, myślę, że Ci może coś doradzić jak to zrobić.
Degras
Posty: 99
Rejestracja: pn 18 lut, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Degras »

http://www.youtube.com/watch?v=zhT38ymdLEI

Robisz dokładnie jak ten chlopek:)
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

O kurcze, hah! Ale bekowy ten bug, jak tylko zdobędę końcówkę EURO do Ps2 to wypróbuje. Ale ten bug jest jednym z lepszych jakie widziałem, kiedyś widziałem podobny ale na wyspie. To znaczy , koleś chodził po jaskini, to znaczy przez ściany :D
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”