Ulubiona nieskończona broń

Również o Resident Evil 3.5

Ulubiona broń z nieskonczoną amunicją

Infinite RL
2
2%
PRL 412
8
9%
Handcannon
26
29%
Chicago typewriter
54
60%
 
Liczba głosów: 90

Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Dokładnie - Handcannon ma duży odrzut i nie równa się z bronią automatyczną, którą można kosić całą grupę wrogów.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Bo Hand Cannon jakby nie patrzeć jest przydatny głównie na bossów i pojedynczych cięższych przeciwników, takich jak np. Garrador, El Gigante czy Verdugo. Można nim co prawda przechodzić grę, ale przy bardziej intensywnej akcji nie zawsze się sprawdza, czasem ganado zaatakują szybciej z drugiej strony, niż zdołamy odpowiednio przycelować i ustrzelić.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

A no właśnie. Przez co nie jest skuteczny w każdych warunkach. W przeciwieństwie do Chicago, który słabych stron po prostu nie ma. I powiem szczerze - po tym, co przeżyłem przechodząc merce, po tym ile włosów przy tym straciłem HC nie był wystarczającą nagrodą. Moim zdaniem to właśnie Chicago (z którego zdobyciem nie miałem ŻADNYCH problemów) powinien być nagrodą za Merców.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Chicago Typewriter wydaje się być najlepsza. Duża siła ognia (każdy pocisk fire power na 10) do tego szybkostrzelna, dzięki czemu najłatwiej i najszybciej można z nią przejść grę.

Handcannon to najpotężniejszy rewolwer, gdzie w zasadzie każdego kładzie na jednego strzała, ale odrzut jest zbyt duży. Dobra zabawka do przechodzenia gry z celnością na 100%.

Rocket Launcher najpotężniejsza zabawka w grze, gdzie likwiduje praktycznie każdego jedną rakietą, jednak łatwo zranić się samemu i chyba nieprzydatna na Krausera.

PRL 412 rozwala każdego po naładowaniu na maxa, dobra do likwidowania plagasa i ogłuszania ganado.

Wybieram handcannona. Zawsze ceniłem sobie tego typu zabawki w RE (do odstrzelenia głowy zombiakowi jednym strzałem) i tutaj jest podobnie. No i tekst merchanta jest niezły, kiedy kupujesz tą zabawkę. Pyta czy zamierzasz polować na słonie. :)
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

mentos pisze:Rocket Launcher najpotężniejsza zabawka w grze, gdzie likwiduje praktycznie każdego jedną rakietą, jednak łatwo zranić się samemu i chyba nieprzydatna na Krausera.
Najpotężniejszy jest PRL 412, dlatego że tylko ta broń likwiduje każdego jednym "strzałem" (no może poza U3).

Verdugo czy Krausera nie będzie łatwo rozwalić jednym strzałem z wyrzutni rakiet.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

U3 też ginie od jednego strzału - oczywiście w drugiej fazie walki.
Ogólnie PRL 412 bardzo dobrze sprawdza się w speedrunach. Przy pomocy tej broni możemy min. najszybciej przejść chapter 3-1.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Deus Ex pisze:
mentos pisze:Rocket Launcher najpotężniejsza zabawka w grze, gdzie likwiduje praktycznie każdego jedną rakietą, jednak łatwo zranić się samemu i chyba nieprzydatna na Krausera.
Najpotężniejszy jest PRL 412, dlatego że tylko ta broń likwiduje każdego jednym "strzałem" (no może poza U3).

Verdugo czy Krausera nie będzie łatwo rozwalić jednym strzałem z wyrzutni rakiet.
Krausera ciężko trafić, bo szybko się porusza, można ewentualnie strzelać obok, zresztą nożem jest szybciej i łatwiej. Natomiast Verdugo ginie od jednej rakiety, ale po zamrożeniu.
Finka pisze:U3 też ginie od jednego strzału - oczywiście w drugiej fazie walki.
Ogólnie PRL 412 bardzo dobrze sprawdza się w speedrunach. Przy pomocy tej broni możemy min. najszybciej przejść chapter 3-1.
Do speedruna najlepszy mimo wszystko jest Chicago Typewriter.

Szkoda, że zabrakło jako bonusów łuku z merców, czy z Separate Ways kuszy na wybuchowe bełty.
Ostatnio zmieniony czw 06 sty, 2011 przez mentos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Stawiam na PRL. Coś nowego i dającego powiew świeżości. No i bardziej przydatny niż granaty.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Jak Speedrun to tylko Chicago + PRL na dużych bossów. Choć ogólnie PRL wydaje mi się przekombinowany. Moim faworytem jest zdecydowanie Chicago. Mocarna siła połączona z szybkostrzelnością czynią z niej istną kosiarkę.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
ARIKAR
Posty: 36
Rejestracja: pt 18 wrz, 2009
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: ARIKAR »

Zdecydowanie Chicago typewriter za niesamowitą szybko szczelność i niesamowitą siłę ognia poza tym mamy spokój z szukaniem AMMO do tej giwery.


Handcanonn ma wprawdzie kozacką siłę ale jest zdecydowanie za wolny jak dla mnie :rad12:
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Wybieram Handcannona - za niezłą siłę ognia, a raczej olbrzymią siłę ognia :smiech3: . P.R.L to broń którą miałem wybraną tylko raz i już nigdy więcej się na nią nie zdecyduję :P.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Handcannon- za niesamowity power, odrzut i wypiernicz. I za to, że trzeba się trochę namęczyć, aby ją zdobyć.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Jak się dowiedziałem co jest za zdobycie po 5 gwiazdek w Mecenaries to od razu się za to zabrałem. Handcannon najlepszy zdecydowanie z bonusowych broni. Potężna siłą ognia, odrzut przy strzale, no piękna zabaweczka. Strzelić Garradorowi w ten blaszany hełm i patrzeć jak go wykręca :smiech2: . Nie jest również bronią idealną co mnie akurat cieszyło, ze względu na niską szybkostrzelność. Przez jeden niecelny strzał można stracić głowę. Natomiast kompletnym nieporozumieniem jest ten laser. Co to za badziewie. Podobnie i nie lubię Chicago Typewriter. Taka gra to żadna przyjemność. O Infinite RL to już nie wspomnę. Przeszedłem wioskę tym karabinkiem i dałem sobie spokój, przerzuciłem się z powrotem na HC.
Awatar użytkownika
Ari
Posty: 45
Rejestracja: pn 10 sty, 2011
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Ari »

Według mnie oczywiście Chicago typewriter ;D
Jeszcze jak Leon jest ubrany w strój mafioza i przy przeładowaniu podrzuca kapelusz to już w ogóle ;D
Computer Graphic
RE Fan
Mathu
Posty: 17
Rejestracja: wt 11 sty, 2011
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Mathu »

Z tych broni najlepszą dla mnie jest Chicago Typewriter, dziś tym cackiem doszedłem od nowa do zamku w 1 godz. i 14 min. , granie z takim cackiem to bajka i nie trza wiele wysiłku (np. Handcannon) żeby ją zdobyć.
Handcannon`a przed chwilą wykupiłem exclusive do niego i mam unlimited ammo, firepower 9 strzałów z CT. jedynie narzekam na szybkostrzelność.
IRL to przyjaciel na każdego bossa i nie trzeba wiele wysiłku by zdobyć IRL.
P.R.L. - jeszcze pamiętam jak mi kumpel o tej broni gadał i miałem skojarzenia z Polską Republiką Ludową. :smiech2:
Ostatnio zmieniony sob 15 sty, 2011 przez Mathu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Deus Ex pisze: Najpotężniejszy jest PRL 412, dlatego że tylko ta broń likwiduje każdego jednym "strzałem" (no może poza U3).
U3 też ginie od jednego strzału
Po dlugiej przerwie ponownie zagralam calego RE4 i Deus Ex mial rację - U3 wymaga dwóch strzalów. Podobnie jest z Mendezem.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
re_fan2000
Posty: 34
Rejestracja: czw 26 sie, 2010
Lokalizacja: Lublin

Post autor: re_fan2000 »

Zdecydowanie Chicago typewriter za szybkostrzelność, moc, i wygląd :rad1: .
Awatar użytkownika
geniusz012345
Posty: 23
Rejestracja: czw 23 cze, 2011
Lokalizacja: Top Sikret

Post autor: geniusz012345 »

Ależ oczywiście, że CHI-CA-GO!!! Fajna broń. Git graficzka, moc, itp.

Jak nie miałem jeszcze tej pukawki, to waliłem się głową o ścianę (dziwne, nie? :rad7: ).
Ostatnio zmieniony czw 28 lip, 2011 przez geniusz012345, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz konto na NK, a nie uśmiecha ci się, to nie kasuj, nie rób nowego, TO ci się przyda, zmienisz dane i gotowe.
profesor291
Posty: 11
Rejestracja: wt 22 lip, 2014
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: profesor291 »

PRL jest zawalisty :D Nie ma problemu przejścia gry z nią.
Awatar użytkownika
a543210k
Posty: 8
Rejestracja: sob 16 cze, 2018
Lokalizacja: Grimsby

Post autor: a543210k »

Thompson. Zawsze lubiłem przeładowanie tą bronią, ale o dziwo przeładowanie w stroju RPD, z dodatkiem tego pociągnięcia za bezpiecznik, czy co to jest tam po boku. heh.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”