[Pomoc] Problem z przejściem gry

Również o Resident Evil 3.5
Awatar użytkownika
Eri
Posty: 7
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk City ^^

[Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: Eri »

Hej wszystkim :) mam problem z przejsciem tej gry. Mianowicie, nie moge pokonac tych dwoch swirusek z pilami mechanicznymi. Jak jedna lezy, to druga na mnie ciach i nie mam glowy :( pomocy, pls :):)
^^ Resident Evil... ^^
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Te babki to Bella Sisters - najlepszą taktyką na nie jest przemieszczanie się. Najlepiej załatwiać je jak są koło siebie takto masz pewność, że nie odetnie Ci któraś z nich głowy od tyłu ;)
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja jeszcze dodam że dobrą bronią na nie jest TMP/Shotgun i strzał w gowę (kiedy jedna sie za nią złapie) masakrujesz drugą i jak PaLa napisał cały czas ruch, przydatny też jest granat ale w tym momencie trzeba się nim dobrze posługiwać bo nie ma dużo czasu na rzucenie
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Eri
Posty: 7
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk City ^^

Post autor: Eri »

Hehe :] tylko ze jest jeden problem u mnie: mam 3 rozne granaty, pistolet (chyba 20 mi zostalo amunicji) no i TMP z 30 amunicjami chyba tez :P z ktorej z tych broni najlepiej siostrzyczki rozwalic? :D
^^ Resident Evil... ^^
Dante
Posty: 29
Rejestracja: ndz 18 lut, 2007

Post autor: Dante »

Granat, jak się przewrócą podejdź jak najbliżej i w baniak z dowolnej, jak zdecydujesz się na tmp to zdecyduj się na walenie po ich ... erm piersiach bo te cacko rozrzut ma nie da sie zaprzeczyć jesli z hand guna to definitywnie w czaszkę
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Zdecydowanie najpierw rzuć granatem dobijaj Handgunem a jak wstaną TMP, taki mix, później granatami porpraw i tyle :smiech6:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Eri
Posty: 7
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk City ^^

Post autor: Eri »

Thx za pomoc chlopaki :*
^^ Resident Evil... ^^
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

a dziewczyny to co? :D
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
Eri
Posty: 7
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk City ^^

Post autor: Eri »

O przepraszam wam tez dziekuje :):):) przy okazji mam znowu problem: nie wiem, jak zatrzymac samochod, ktory jedzie w moja strone (nie moge nigdzie odskoczyc na bok) a jak go zabijam, to woz dalej jedzie
^^ Resident Evil... ^^
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Musisz strzelać w kierowce cały czas lub w silnik najlepiej z TMP, i oddal się troszke kiedy zapali się silnik samochodu
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Dede
Posty: 69
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: Z tąd xD

Post autor: Dede »

Ekhem... :rad8:

Mimo, że jestem obcykany w to i owo, mam jednak problema...
Jaki jest jakiś bezpieczny sposób na te insekty w 3-2 nieważne jak uciekam, to mi zawsze z sufit wylatuje... 2 kwasy i... Dead ...

Prosiłbym o pomoc...
Dante
Posty: 29
Rejestracja: ndz 18 lut, 2007

Post autor: Dante »

Rozglądaj się, i chodź blisko kałuż wtedy usłyszysz charakterystyczny plusk i oczywiście zobaczysz ślady, musisz się rozglądać i tyle, taki mały hint na początek, kiedy jesteś już w pobliżu cel, kiedy to ejden insekt wychodzi z dziury w suficie a drugi będzie wychodził z celi zwab jednego ( tego z sufitu ) załatw go potem następnego i szybko wbiegnij do celi pierwszej po lewej z notatką na zlewie bodajże, nagle zjawi sie 3 robak ... ale będąc w celi na pewno go zobaczysz no i tak jak mówiłem, rozglądaj się :P czasami stań w miejscu aby się obejrzeć, widać jak te bydlaki oddychają :)
1998 I'll never forget it ...
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

według mnie najlepiej sprawdzają się shotguny (co najmniej 2lv power)
ponieważ ,po pierwsze trzymasz je na dystans a po drugie trafiasz dwa na raz ,czyli strzał .....jak padną podbiegasz i dobijasz :smiech1:
broń maszynowa się nie sprawdza bo insekty są szybkie i jest problem z celowaniem...
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Mikhail
Posty: 56
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Krobia

Post autor: Mikhail »

Warto także posłużyć się snajperką na pierwszego napotkanego robala i 2 znajdujące się w dole z wodą. Po zbliżeniu wyraźnie widać ich oczy i oddech. W przypadku nastepnych to gdy się tylko pojawią najlepiej cofnąć się za drzwi. Wtedy chcąc nas zaatakować novistadorzy muszą przez nie przejść, więc nawet gdy będą niewidzialni zdradzą swoją obecność. Wtedy najlepiej "przywitać" je shotgunem :rad12:
Awatar użytkownika
Dede
Posty: 69
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: Z tąd xD

Post autor: Dede »

Nie jest to może problem z przejściem, ale zawsze problem... Gdzie się tu zmienia poziom na Easy, bo brat nie daje rady...
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Z tego co wiem to chyba najpierw trzeba przejść gre na normalu aby odblokować inne poziomy trudności( a i tak nie przypominam sobie aby easy był dostępny
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

A mógłby mi ktoś do cholery jasnej powiedziec jak zagrac w Mercenaries?? Trzeba najpierw przejśc grę??
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

W wersji na PC nie ma poziomu trudności easy :rad11:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Poziom trudności Easy jak i Normal jest dostępnu od razu (nie dotyczy to wersji PC jak Barry wspomniał), inaczej jest z trybem Professional który otrzymamy dopiero po jednokrotnym ukończeniu przygody.

Serek tryb Mercenaries otrzymasz również po ukończeniu gry
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
str4t0s
Posty: 1
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007

Post autor: str4t0s »

@up : A mi dziala na pc :rad6:
@topic : A ja mam takiego problema : Skad wziasc ten infrared scope? Wkurzaja mnie regeneratory i iron maideny a nie mam jak ich rozwalac
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”