Beta / Resident Evil 3.5

Również o Resident Evil 3.5
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Tak sie tylko pytałem bo wyglądały w miare...brzydko. Ale wierze wierze...no i ciekawie by było, ale to już podchodziło pod silent hilla.
Stay Punk
GinterSS1
Posty: 1
Rejestracja: śr 26 mar, 2008
Lokalizacja: Poznań

Post autor: GinterSS1 »

Barry: Post przyklejony z innego tematu.

Witam wiecie cos o RE 3.5??bo ja nie wiem nic wiem ze jest na Game Cuba a wyjdzie na PC?? macie filmik jak chcecie zobaczyc tego RE http://pl.youtube.com/watch?v=kWpEE_5pDzQ pozdrro

Necraria: A jaki to ma związek z REvideos? Jak już to na temat RE 3,5 dyskutujemy w tym dziale, ale mi to wygląda na rozsiewanie bzdurnych wiadomości...
Ostatnio zmieniony pt 28 mar, 2008 przez GinterSS1, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Varrok
Posty: 418
Rejestracja: pt 02 lis, 2007
Lokalizacja: Flotsam Island

Post autor: Varrok »

GinterSS1 pisze:Barry: Post przyklejony z innego tematu.

Witam wiecie cos o RE 3.5??bo ja nie wiem nic wiem ze jest na Game Cuba a wyjdzie na PC?? macie filmik jak chcecie zobaczyc tego RE http://pl.youtube.com/watch?v=kWpEE_5pDzQ pozdrro

Necraria: A jaki to ma związek z REvideos? Jak już to na temat RE 3,5 dyskutujemy w tym dziale, ale mi to wygląda na rozsiewanie bzdurnych wiadomości...

Dla ścisłości: Re 3.5 NIE WYJDZIE, chyba że dokonasz cudu...mianowicie: zmusić jakoś firmę Capcom,żeby ją wydało... może jakaś petycja? : )
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

Albo ktoś kupi od Capcomu prawa autorskie i się tym zajmie
nie ma zła są tylko różne warianty dobra
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Szczerze mówiąc, to CAPCOM NIGDY NIE SPRZEDA PRAW DO ŻADNEGO RESIDENTA... To tak jakbyś znalazł butlę z Dżinem, który spełni twe 3 życzenia, ale ty go sprzedasz za milion dolarów, nie wykorzystując życzeń.


SORRY Z OT
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Varrok
Posty: 418
Rejestracja: pt 02 lis, 2007
Lokalizacja: Flotsam Island

Post autor: Varrok »

Może jak seria RE się wypali to może, może :)
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

RE4 Beta

Post autor: Jedu Alomar »

http://www.youtube.com/watch?v=aGrCLRRNmhA
http://www.youtube.com/watch?v=Ar9SPhDC ... re=related
Czyżby filmik z wersji beta ? Znalazłem to przed chwilą, jeśli to wersja beta to wygląda to znacznie lepiej niż wersja finalna. No chyba ze to mod do jakiejś gry.

Necraria: Pozwoliłam sobie scalić tematy. Następnym razem poszukaj czy dany temat już nie istnieje.
Ostatnio zmieniony sob 25 lip, 2009 przez Jedu Alomar, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
B!oh@z@rd
Posty: 97
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: B!oh@z@rd »

Ten sam filmik jest w pierwszym poście :rad2:
Awatar użytkownika
Varrok
Posty: 418
Rejestracja: pt 02 lis, 2007
Lokalizacja: Flotsam Island

Post autor: Varrok »

Pewien gość na portalu moddb.com zaczął odtwarzać RE3.5 na swój sposób jako mod do HalfLife 2 - na podstronie moda nie ma na razie nic ciekawego, bo wiele nie zrobił, jedynie dał filmik pokazujący model Leona, który wykonał:
http://www.moddb.com/mods/resident-evil ... l#imagebox

Niby nic, ale wygląda nieźle :P Pozostaje tylko życzyć powodzenia
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Ciekawe, co z tego wyjdzie ;) Jak na mój ciasny umysł ciężko będzie odtworzyć RE 3.5 w realiach FPSowych, ale dam projektowi szansę. Pozostaje mieć nadzieję, że twórca nie wymięknie po dwóch miesiącach, a my dożyjemy wydania pełnej wersji :D Wiadomo, że gracze nieraz zaskakują swoimi pomysłami nawet developerów i mam gorącą nadzieję, że tak również będzie w tym przypadku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Varrok
Posty: 418
Rejestracja: pt 02 lis, 2007
Lokalizacja: Flotsam Island

Post autor: Varrok »

Jak na mój ciasny umysł ciężko będzie odtworzyć RE 3.5 w realiach FPSowych
Gra nie będzie z pierwszej osoby :P Będzie TPP... To, że HL2 jest FPS nic nie zmienia :P
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

O, to w takim razie bardzo fajnie - coraz bardziej zaczyna mi się to podobać :D
Obrazek
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Obszerny artykuł/analiza RE 3,5 można obejrzeć kilka screenów, konceptów i w ogóle sporo poczytać ;) nie jestem jednak pewien czy w zasadzie nie jest to już wszystko co i tak już wiadomo, ech, szkoda tej części :(


http://www.relyonhorror.com/in-depth/re ... -analysis/
Ostatnio zmieniony ndz 04 lip, 2010 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Patriko6b
Posty: 82
Rejestracja: czw 03 cze, 2010
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Patriko6b »

Może będzie ciekawy jak Orginalny RE 4. Liczę na więcej screenów i nowinek.
PS: Mały offtop. Pewien gościu odtwarza także RE 1.5. Oto jego kanał na YT:
http://www.youtube.com/user/MartinBiohazard
Parę ciekawych filmików, na których pokazuję "Lobby" Z RE 1.5 itp.
oraz wiele innych ciekawych modzików.
- Ty kupilem sobie wlasnie monitor, i na kartonie jest taki znaczek ze szklanka, co on oznacza?
- Że zakup trzeba opić !
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Patriko6b pisze:Może będzie ciekawy jak Orginalny RE 4. Liczę na więcej screenów i nowinek.
ciężko liczyć na cokolwiek nowego w tej tematyce skoro Capcom podczas tworzenia RE4 odrzucił ten koncept ( stąd Re 3.5 ;) ), trudno też powiedzieć na ile projekt był ukończony, tak więc screeny i filmiki to jedyne co dla fanów serii pozostało z tej części, szkoda, mimo wtórności pod względem gameplaya ( poza kilkoma znaczącymi smaczkami) był naprawdę blisko gdy idzie o główne założenia towarzyszące pierwszym resom ;) no może poza zjawami z dymu itp, ale mogło być ciekawie ;)

co do Re 1.5 to mamy do tego odpowiedni temat ;)

http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?p=54089#54089
Ostatnio zmieniony ndz 04 lip, 2010 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
GameBoy
Posty: 115
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: GameBoy »

Żałuję, że przeczytałem ten artykuł. Ten koncept był po prostu świetny - klimat, halucynacje, powrót do mansion, kozacki patent z trzymaniem latarki itp. a w zamian dostaliśmy matriksową strzelankę z ulepszaniem broni u kupca, nagradzaniem gracza za eliminację wrogów (a to przecież podobno survival horror ma być) i kolesiami walącymi z minigunów. Ehh co ja bym dał za RE 1,5 i 3,5.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

RE3.5 zapowiadało się świetnie i szkoda, że Capcom odrzucił ten koncept. Leon zarażony wirusem który miewa halucynacje coś nowego. Podoba mi się jeszcze motyw z statyczną kamerą która podczas walki zmienia się nad tą z RE4/RE5 (czyli znad ramienia). Więcej horroru( w tym SH) niż akcji. Fabuła mogła być ciekawsza, ale to dzięki odskoczni mamy świetnego RE5 (pod względem fabularnym). Szkoda, że wiemy o tej grze tak mało w porównaniu do RE 1.5 . Miejmy nadzieję, że w kolejnej części z Leonem wykorzystają te patenty (zwłaszcza ten z jego zarażaniem :smiech3: ). Czy ta gra mogła być lepsza od finalnej wersji RE4 ? Tego nigdy się nie dowiemy...
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Jeśli chodzi o horror, to jest lepsza... Ponoć odrzucili ten projekt, bo okazała się za straszna (to czemu SH wydawali) choć jest to mało prawdopodobne. Pewnie jakiś gruby Lead Designer im powiedział że to jest do kitu
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
kotlet1986
Posty: 103
Rejestracja: pn 16 lip, 2007
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: kotlet1986 »

Capcom zawsze tak robi produkuje Residenta pokazuje filmiki i gamepleye a i tak zawsze okazuje sie że produkt finalny wyglada znacznie inaczej.Pamiętacie pierwsze filmiki z Re5?Światło miało nas oślepiać po wejściu z budynku na otwarte pomieszczenie,miała to być rewolucja a i tak jak zawsze i sam Resident 5 wygladal inaczej niż pierwsze filmiki i nie było efektu światła.(pierwsze filmiki mi sie bardziej podobały był lepszy klimat)

Co do Re4 early version to byłby lepszy od normalnego Re4 ze względu na lepszą grafike i klimat ale te zjawy(duchy) nie pasują mi do Residenta

P.S Chodzi mi o te pierwsze filmiki co możecie zobaczyć na moim obrazku na dole

http://www.youtube.com/watch?v=kxCupcM4EYg

To by mi sie bardziej podobało :rad12:
Ostatnio zmieniony ndz 08 sie, 2010 przez kotlet1986, łącznie zmieniany 2 razy.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Tak, tak i tak samo było z re1 i re2 i re3 i re4....różnica jest taka że do 4ki, wersje beta nie różniły się ogólną mechaniką aż tak bardzo - różnice były generalnie w designie postaci, pomieszczeniach, rozmieszczeniu przedmiotów/przeciwników itp ale w żadnym z tych przypadków mechanika gry nie została tak drastycznie zmieniona jak to było między re3.5 a re4 ;) a co do obiecanek związanych z re5...heh sam pamiętam ten pierwszy w ogóle trailer re5 i jaki byłem podjarany możliwością powortu zobmiaków a tu klops...
Ostatnio zmieniony ndz 08 sie, 2010 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”