Ulubiona postać

Również o Resident Evil 3.5

Kogo najbardziej lubicie z RE4

Leon Kennedy
35
40%
Ada Wong
22
25%
Ashley Graham
3
3%
Luis Sera
7
8%
Jack Krauser
15
17%
Ramon Salazar
1
1%
Osmund Saddler
4
5%
 
Liczba głosów: 87

Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

mcbialy1 pisze:Ciekawe czy przed incydentem na wyspie pałali do siebie nienawiscia...
No cóż, za bardzo się nie znali, bo jedynie wykonywali razem misję w 2002 r. Wówczas to Krausera i Leona podzieliły "różnice utylitarno-etyczne w zastosowaniu broni biologicznej"...
http://pawlotheatrum.bloog.pl/ Mój bloog, na razie eksperymentalny, ale zawsze xD
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Wedlug mnie capcom powinnien jeszcze siegnac po Krausera gdyz jest bardzo tajemnicza postacia i mozna zrobic ciekawa fabule :)
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Nie da rady, Ada ostatecznie zamknęła jego wątek - kałuża krwi wylewająca się z ciała jest powszechnie znanym symbolem Capcomu, oznaczającym nieodwracalną śmierć. Tylko Wesker był wyjątkiem. Choć nie powiedziane, że Krauser nie miał szans przeżycia, przecież został zarażony wirusem T-Veronica, tak łatwo z nim być nie powinno.

Nie sądzę jednak, by miało do tego dojść, gdyż Wesker jego stratą za bardzo się nie przejął...
Poza tym, co on niby miałby robić w dalszym ciągu fabuły? Bo na nawrócenie, to raczej nie ma co liczyć, chciał zabić Leona, porwał Ashley, pracował dla Weskera, są rzeczy, których się nie wybacza nawet żołnierzom xD

A szkoda, bo bardzo lubię jego tekst z Operation Javier "Let's kick some asses", czy jakoś tak xD Jack był tam kozacki, chociaż jego strój mi się nie podobał...
Ostatnio zmieniony wt 19 paź, 2010 przez Paul, łącznie zmieniany 1 raz.
http://pawlotheatrum.bloog.pl/ Mój bloog, na razie eksperymentalny, ale zawsze xD
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

A widziałeś końcowe zdjęcie z Mercaneries Krausera? Sugeruje ono, że jednak udało mu się wydostać z wyspy. W końcu wydawało się, że już Leon go zabił, a tu proszę, jeszcze Ada musiała się z nim męczyć. Capcom zostawił sobie otwartą furtkę co do tej postaci.

http://fc00.deviantart.net/fs35/f/2008/ ... muza86.jpg

Recoil: OK, więc jaka jest Wasza ulubiona postać? Bo o ile sie nie mylę to o tym właśnie jest ten temat. :zmiesz8: :pff1:

Było stronę temu, Ada Wong. :)
Ostatnio zmieniony śr 08 sie, 2012 przez mentos, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
iwant2believe
Posty: 5
Rejestracja: wt 19 paź, 2010
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: iwant2believe »

zdecydowanie Pani Wong :rad6: a to dlatego ze zarowno jej scenario jak i postac o tyle ciekawa ze nic z nia nie jest tak pewne jak u Leona. Szata graficzna w porownaniu do RE2 zrobila swoja i jest na czym oko zawiesic a i jej czerwona szata ktora niby zakrywa wiele pobudza wyobraznie :rad1:
Awatar użytkownika
Krauser
Posty: 24
Rejestracja: pt 14 maja, 2010
Lokalizacja: -*-
Kontakt:

Post autor: Krauser »

Głos idzie na Krausera bo to profesjonalista w każdym calu. Od razu mi przypasował jako jeden z głównych "złych" w tej części RE. Charyzma, siła czy świetne umiejętności i wygląd czynią go chyba najbardziej charakterystycznym osobnikiem w RE4.
"If you be a legend, you must beat a legend"
Awatar użytkownika
(X)_CRAUSER_(X)
Posty: 26
Rejestracja: sob 20 lis, 2010
Lokalizacja: Radom

Post autor: (X)_CRAUSER_(X) »

Ja także głosuje na Krausera. Tak jak Panowi u góry także przypadł mi do gustu, szczególnie jego umiejętności oraz charyzma i siła. :okulary3:
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

Ja oddałem głos na Saddlera. Ani razu się nie uniósł agresywnie, jedyne krzyki u niego, to chyba te w formie potwora, a te to zawsze ryczą. Cały czas tylko, albo robi ironiczne uśmieszki, albo komentarze. Traktuje wszystkich przeciwników, jak ''Fly'', a nie, jak Wesker, spokojny dopóki jest w porządku. Czarny charakter o postawie odmiennej od tej Weskera. Podczas walki z Adą w SW odwraca się i śmieje się, szalonym głosem, który jednak nie wprawia w poirytowanie, tylko jak najbardziej pasuje. Wypowiada się z elokwencją, śmieje, jak taki czarny szalony charakter, nie unosi, idealny czarny charakter, jednak pożył dość krótko. Praktycznie sam ze swoimi planami, no może poza jakimiś pieniędzmi od USA na jego kościół, który w istocie miał tylko być przykrywką.

To tak, żeby nie było, że tylko Wesker i Wesker, są i inne ciekawe czarne charaktery.
Mathu
Posty: 17
Rejestracja: wt 11 sty, 2011
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Mathu »

Głosik padł na Krausera za przepiękną walkę i ogólnie postać która potrafiła doskonale walczyć nożem i nie boi się niczego, samodzielny.
Nielubie:
Salazar - <ciach> gdy słyszę go to mi na nerwy działa kurdupel jedynie co mi się podobało jak dostał z noża i się pobeczał
Ashley - te Leon!! doprowadza mnie do bólu głowy
Ada - dwulicowa uratowała parę razy Leona np. spod noża Krausera, a on wiedząc że nie pracuje zgodnie z zasadami próbował ją zabić

Salvin: Bluzgi są zabronione, nawet te wykropkowane. Prosiłbym również o interpunkcję, bo słabo z tym w poprzednich postach.
Ostatnio zmieniony wt 11 sty, 2011 przez Mathu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ari
Posty: 45
Rejestracja: pn 10 sty, 2011
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Ari »

Mam trzy ulubione postacie:
Pierwsza to oczywiście Leon S. Kennedy...bo zawsze jak gram w RE 4 to przypominam sobie o Resident Evil: Degeneration

Druga to Jack Krauser i jego Transformed Arm ;D walka z nim to jest coś...

Trzecia to Luis Sierra i jego fajny hiszpański akcent ;D najlepsze było to jak po schwytaniu Leona i Luisa siedzą w pomieszczeniu związani, a on się budzi i mówi "A ja jaj..." z takim akcentem ;D nie dość że ma akcent to jeszcze według mnie poczucie humoru ;D zapytać się w tragicznej chwili kogoś "Masz fajke.?" to bez kitu jest powalające xD :smiech1:
Ostatnio zmieniony sob 15 sty, 2011 przez Ari, łącznie zmieniany 1 raz.
Computer Graphic
RE Fan
dominikonx
Posty: 9
Rejestracja: wt 01 lut, 2011
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: dominikonx »

oczywiście że Ada;]
dlatego że jest kobietą,ładną na dodatek,ma fajny głos, za to że jest niebezpieczna i za to że leon bez niej daleko by nie zaszedł;]
Awatar użytkownika
Todd
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Todd »

Leon - super skille i fajny charakter. Jest zby japoński jak dla mnie, ale lubię go ;). Niech w następnej części przypakuje i zmieni tą emo fryzurę...
wozniak97
Posty: 21
Rejestracja: wt 27 wrz, 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wozniak97 »

Leon jest najlepszy, pewny siebie, zero lęków.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Fryzura zawsze pozostanie ta sama, można śmiało powiedzieć, że jest jedną z ikon RE. Odnośnie przypakowania, to pytam po co???
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Głos padł (szkoda że wcześniej tego tematu nie widziałem), na Adę Wong.
Konkretna babka, z konkretnym celem i z konkretnymi zamiarami. Jest idealna w każdym aspekcie. Jest przepiękna, jej głos jest taki... subtelny, ma fajną kieckę, potrafi obnosić się z różnego rodzaju gnatami, zna się na akrobatyce, jest cwana, przebiegła i sprytna - czego chcieć więcej?

Na dodatek uratowała Leonowi życie (kilka razy), i prawdopodobnie czuje coś do niego, czyli ma też te ludzkie odruchy, co zalicza się na plus.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
ChrisRedfield54
Posty: 23
Rejestracja: wt 13 wrz, 2011
Lokalizacja: Świebodzice

Post autor: ChrisRedfield54 »

Leon oczywiście jeden z najlepszych bohaterów RE
Kolekcja
Skype: tyrantkox
Nie oceniaj mnie za wiek tylko za treśc moich postów
________________
Resident Evil REmake [PC]
Resident Evil 2 [PS1]
Resident Evil 3 [PS1]
Resident Evil 4 [PC]
Resident Evil 5 [PC]
Mati12321
Posty: 62
Rejestracja: pt 11 maja, 2012
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Mati12321 »

Wybrałem Leosia ze względu na to, że zawsze znajdzie wyjście z sytuacji. Nawet jak się wydaje, że już koniec to zawsze jakaś linka się znajdzie itp.
profesor291
Posty: 11
Rejestracja: wt 22 lip, 2014
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: profesor291 »

Leon. Szkoda że zombi zabrali mu kurtke. :(
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Mój głos poszedł na Ashley. Wielkim fanem Leona, a tym bardziej Ady, nie jestem, więc praktycznie wybór zerowy. Z tych "złych" Krauser nadaje się na ulubionego bossa (i jeśli dobrze pamiętam, to w którymś temacie kiedyś tam o nim pisałem), ale raczej nie na ulubioną postać. Reszta czarnych charakterów jest nijaka, a Luisa Sery nie trawię :rad11:[/spoiler]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”