Ulubiona postać

Również o Resident Evil 3.5

Kogo najbardziej lubicie z RE4

Leon Kennedy
35
40%
Ada Wong
22
25%
Ashley Graham
3
3%
Luis Sera
7
8%
Jack Krauser
15
17%
Ramon Salazar
1
1%
Osmund Saddler
4
5%
 
Liczba głosów: 87

Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Ada, przyjemnie się na nią patrzy. :] Dziwna kobieta (jak w sumie każda :)) nie wiadomo do końca po której jest stronie, z jednej strony szpieguje dla Weskera, z drugiej nie odmówi pomocy nieświadomemu Leonowi.
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

mimo dziwnego stylu glownego bohatera zaglosowalem na Leosia ;P :D
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Co masz na myśli pisząc dziwnego stylu??
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

jego wyglad a glownie wlosy...
wyglada jak jakis romeo z harlequin'a a wyczynia takie rzeczy ze szkoda gadac...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Fryzury Leona będę bronić nawet 20 lat po swojej śmierci, a jego wyczyny pokazują, że tylko Jill ma predyspozycje do bycia sprawniejszym fizycznie od niego :rad10: Dla mnie Leon to jest jedna z najlepiej prowadzonych postaci w świecie gier.
REfan
Posty: 234
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: REfan »

Tak jak mój przedmówca będę bronił Leona... Jego design jest naprawdę spoko i jedyne co może drażnić to troszkę sztuczne poczucie humoru... Poza tym jest to naprawdę ciekawa postać głównie ze względu na metamorfozę jaką przeszedł od czasów RE2... Z żółtodzioba który ledwo co potrafił przeładować broń przeobraził się w profesjonalistę który mógłby konkurować Swoimi umiejętnościami nawet ze samym Solid Snakem... Lubie takie transformację bohaterów (np. również Raiden z MGS)... Dla Mnie spoko...
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

ja do niego nic nie mam :).tylko poprostu troszeczke sie dziwnie na niego patrzy :).dla mie troche ten image nie pasuje do serii RE :rad10:
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

REfan pisze:ze względu na metamorfozę jaką przeszedł od czasów RE2
Ta metamorfoza jest troszkę nierealna. W 6 lat stać się z żółtodzioba, agentem państwowym? Dajcie spokój. Może po wydarzeniach w Raccoon nabrał doświadczenia ale żeby od razu do rządu? Po sześciu latach to on by tam sekretarką został lub chłopcem na posyłki.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

Jak dla mnie Leoś jest po prostu wyidealizowanym typem dobrego bohatera (ładna buźka, umiejętności jakby skończył służyć w oddziałach SPECNAZ, inteligencja i podchodzenie do wszystkiego z opanowaniem oraz honor). Leon jest naprawdę spoko postacią, znacznie lepszą niż Chris, z poczuciem humoru i fryzurką którą mu można pozazdrościć :rad13: . Jest on takim samym przykładem wyidealizowania jak Wesker, Birkin czy Jill Valentine. CAPCOM po prostu lubi stwarzać bohaterów którzy jako przedstawiciele swoich dziedzin są po prostu bogami i boginiami piękności, inteligencji i zaradności.
Ostatnio zmieniony czw 14 paź, 2010 przez Michał666666, łącznie zmieniany 1 raz.
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Ja nie poruszam sfery duchowej/uczuciowej. Opiniuje tylko jego wyglad,a ten raczej nie pasuje do krwawej jatki rodem z RE... :rad9:
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Jak się tak czepiać to i np nie pasuje Wesker, no bo ulizany żelek w okularach. :)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ta metamorfoza jest troszkę nierealna. W 6 lat stać się z żółtodzioba, agentem państwowym? Dajcie spokój. Może po wydarzeniach w Raccoon nabrał doświadczenia ale żeby od razu do rządu? Po sześciu latach to on by tam sekretarką został lub chłopcem na posyłki.
Ciągłe szkolenie przez okres trzech, czterech lat dało swoje owoce + jego kontakt z T-Virusem i G-Virusem dały potrzebną motywacje rządowi, aby szkolili go najlepsi i również stąd efekty, oczywiście jego inteligencja była wielkim plusem :rad10:
Jak się tak czepiać to i np nie pasuje Wesker, no bo ulizany żelek w okularach.
Dokładnie :rad1:
Ostatnio zmieniony pt 15 paź, 2010 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Tylko jakby nie patrzec Wesker ma "ludzi" od czarnej roboty i rzadko kiedy sie pojawia...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Jak dla mnie było go sporo :rad10:
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Sporo jesli chodzi o fabule. A zobacz ile pojawia sie Leon... Jest chyba wyrazna roznica :rad12:
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Ja tam do Leona wyglądu nie mam zastrzeżeń, mało tego, fajnie wyglądał w tej kurtce, aż się dziwię, że Capcom nie sprzedawał jej jako gadżetu. :]

Kurtka wygląda naprawdę fachowo i widać, że była cennym łupem, bo nawet ganado nią nie pogardził. :rad10:
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Ganado sie na nia skusil bo byl tylko zwyklym mieszkancem niewielkiej hiszpanskiej prowincji Pueblo ;P i nie widzial takich rarytasow :). A ta kurteczk mocno zalatuje japonskim klimatem wedlug mnie ;)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Co nie zmiena faktu, że chętnie bym sobie taką sprezentował :rad6:
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

I powiesil na scianie chyba ;P. Haha ;D. A tak na powaznie to Krauser bardzo ladnie sie prezentuje. Sama wzmianka o kumplu Leona daje wiele do myslenia :rad10: .Ciekawe czy przed incydentem na wyspie pałali do siebie nienawiscia...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Taką nie za bardzo wypowiedzianą, ale jednak :smiech3: TDC
Ostatnio zmieniony pn 18 paź, 2010 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”