Ulubiona postać

Również o Resident Evil 3.5

Kogo najbardziej lubicie z RE4

Leon Kennedy
35
40%
Ada Wong
22
25%
Ashley Graham
3
3%
Luis Sera
7
8%
Jack Krauser
15
17%
Ramon Salazar
1
1%
Osmund Saddler
4
5%
 
Liczba głosów: 87

Awatar użytkownika
Rebecca95
Posty: 46
Rejestracja: pn 23 lis, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Ulubiona postać

Post autor: Rebecca95 »

Jaka postać z serii przypadła wam najbardziej do gustu??
Głosujcie.

Ja zdecydowanie głosuje na Ade Wong którą lubie za wygląd i charakter.
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2012 przez Rebecca95, łącznie zmieniany 3 razy.
My first mission and I've already disobeyed orders. So much for my great law enforcement career.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Nie cierpię tego typu tematów, ale Luis Sera zasługuje na to, by oddać mu ten mały hołd. Jego luz, roztrzepanie, beztroska, a przy tym wiarygodność jest rozbrajająca. Uwielbiam tego gościa. Naprawdę żal było patrzeć jak umiera... :(
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Ja wybieram Jacka Krausera dla mnie ten koleś wymiata i z łatwością posługuje się nożem, a ja zawsze lubiłem walki na noże. Oraz jego charakter i wygląd jest idealny, widać że to wojak z latami na karku. Szkoda, że tak skończył no ale cóż bywa :smiech6:
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Głos oddaje na Adę ponieważ jej scenariusz był owiele krótszy ale ciekawszy :smiech3: oraz dlatego bo aktorka która podkłada jej głos robi to świetnie. :rad12:
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Zagłosowałam na Leona chociaż miał dużą konkurencję w osobie Ady.
Tyle razy przeszłam grę kierując Leonem, że nie mogę inaczej :rad12: a do tego jest bardzo przystojny :rad12:
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Bez mrugnięcia okiem wybieram pannę Wong - tajemnicza, niezwykle urodziwa niewiasta w czerwonej sukni. Opanowana kobieta, której występ w RE4 wypadł kapitalnie, zwłaszcza w wersjach PS2, PC i Wii - dodatkowe scenariusze ukazały ją w innym świetle niż tylko przewijającej się przez główny wątek panny w czerwonej sukni. No i ta suknia właśnie - miodzio ;)
Obrazek
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

No dobra niech będzie: Leon, jednak bardziej z braku laku. Gdyby miejscami nie strugał cwaniaka to polubiłbym go bardziej, a tak to polubiłem go trochę mniej.
No i ta suknia właśnie - miodzio ;)
Może na pokazie mody byłoby miodzio, ale w tej grze to wyglądało komicznie. Panna w czerwonej sukni(strasznie się wyróżniającej na tle np. wioski) w butach na obcasach robiąca te akrobacje :smiech2:. Wielka paniusia z piórkiem w ......
Awatar użytkownika
Szczur17
Posty: 20
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Szczur17 »

Stanowczo Ingrid Hunningan... (gdyby miała do tego jeszcze niebywałe zielone oczy :D )
Lecz nie mając innej opcji, głosuję na Pana Kennedy'ego. Jego upór, waleczność i zaprawa w boju mi imponują. Przekonał mnie do ciężkich fizycznych prac i regularnych treningów.
Ostatnio zmieniony wt 19 sty, 2010 przez Szczur17, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo szczurzo jest umieć śmiać się z siebie! :D
Awatar użytkownika
KaMoL
Posty: 184
Rejestracja: wt 24 lis, 2009
Lokalizacja: Katowice - Melbourne

Post autor: KaMoL »

Raczej Luis Sera, najbardziej rozrywkowa postać w RE 4. Miał do wszystkiego kuz, zawsze z poczuciem humoru.
Szkoda że taka postać jak on miał niezbyt duży wkład w seriee RE powinien być jedną z głównych gwiazd w całym Universum Residenta
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1511
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Zdecydowanie Leon... Świetny wygląd, bystry, pewny siebie jak nigdy i zarąbiście walczący na noże. Następnie trochę się waham, Ada rewelacyjny wygląd, opanowanie i ciągła tajemniczość, Luisa po prostu nie da się nie lubić za to roztrzepanie i wielką ufność, a Krauser to najlepszy czarny charakter tej części i wraz z Leonem rządzi na noże :rad6:. Ta czwórka zdecydowanie wymiata.
Ostatnio zmieniony wt 19 sty, 2010 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Ciężko się zdecydować - moim zdaniem w tej części jest kilka ciekawych i charyzmatycznych postaci - Krauser, Luis, pojawia się też tajemnicza Ada. No i Wesker, głos podłożony Albertowi świetnie oddaje osobowość tej postaci, ("Punctual. I like that"- ogólnie wszystkie jego kwestie są świetne). Właśnie taki jest Wesker chłodny, rzeczowy, ceniący profesjonalizm.

Ostatecznie jednak zagłosuję na Leona, głównie przez sentyment jakim darzę tę osobę za długie godziny spędzone nad RE4 :rad10:
Ostatnio zmieniony czw 21 sty, 2010 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Mój głos został oddany na Saddlera, ponieważ według mnie ma ten spokój, co mnie w nim zainteresowało, potrafi także kontrolować wirusa Las Plagas, co mnie zafascynowało, chociaż przyznam, że zastanawiałam się nad wyborem Krausera, za jego szybkość i posługiwanie się nożem, myślałam również o wyborze Luisa za jego styl ubioru i fryzury, lecz ostatecznie poszło na Lorda Saddlera.
Awatar użytkownika
Bogus
Posty: 30
Rejestracja: wt 10 lis, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Bogus »

Moja ulubiona postacia w tej czesci jest Krauser. Bardzo charakterystyczna postac, zimny, silny, jednym slowem profesjonalista. W dodatku swietny wyglad + poslugiwanie sie nozem jest dodatkowym atutem i walka na noze z Leonem to jeden ze smaczkow RE4. Wlasnie takich charakterystycznych postaci seia potrzebuje ;).
Awatar użytkownika
Master Miller
Posty: 74
Rejestracja: wt 02 lut, 2010
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Master Miller »

Jako, że wszystkie postacie wydają mi się płytkie w IV (jak cała fabuła) to głos poszedł na Ashley za jej spódnicę. I nie tylko ;)
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

Zagłosowałam na Leona ponieważ jest całkiem fajną postacią z charakteru. Umie doskonale walczyć (te wszystkie uniki, ataki, walka na noże :rad2: ) no i pomagał Claire w RE2. Jest jeszcze jeden powód dla którego go wybrałam - nie ma żadnej innej postaci która mi się w tej części "podobała" (np. Ady Wong nie lubię i nie trawię jak się pojawia - jest fałszywa i pracuje dla "Organizacji" :rad8:)
Ostatnio zmieniony pt 25 cze, 2010 przez Claire93, łącznie zmieniany 1 raz.
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
Awatar użytkownika
Kelchesse beta
Posty: 72
Rejestracja: sob 04 lip, 2009
Lokalizacja: We mnie ta potęga?

Post autor: Kelchesse beta »

Głos ruszył na Luisa Sere... Dlaczego? Poczucie humoru,wyluzowanie a przede wszystkim to że ta postać [w moim mniemaniu] jest sympatyczna... Lubię go słuchać... Eh szkoda że Capcom zgotował mu taką śmierć... Czemu nie mogli go dać do choćby mercenaires? Z chęcią bym nim zagrał nawet jeśli by miał tylko red9... Za całokształt tej postaci, głos na nią.
Avatar i sygnatura.
Made by Nemesis destro.
Ps.Łatwiej się mówi Kel nie trzeba pisać całego nicku,mi nie przeszkadza krótsza forma.
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

Mój głos padł na Leosia zawodowca :rad5: . Oczywiście zagłosowałbym na Albercika, no ale nie został niestety ujęty na liście. Generalnie Leon jest postacią która w latach 80-tych zeszłego wieku, byłaby idolem co drugiego nastolatka :rad5: . Cechuje go zimny profesjonalizm, czasami chłód do otaczającej go rzeczywistości, ale ogólnie jest kolesiem który wie jak wybrnąć z nawet najbardziej koszernej sytuacji w pięknym stylu, a najbardziej kozackie są według mnie jego rozmowy z Saddlerem w których jednak da się doszukać poczucia humoru u naszego dzielnego gliniarza z Raccoon City :smiech3:
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Trudny wybór bo prawie wszystkie postacie z listy lubie, ale zagłosowałem na Ade. W RE4 jej postać była genialna. Głos, ubiór, bronie, kopniaki i inne takie sprawiły że z miejsca polubiłem tę postać. Leon i Krauser może i wymiatają nożami, ale Leon mi sie znudził, a Krasera mimo że daże sympatią i jest moją ulubioną postacią z RE4 nie wywarł na mnie takiego wrażenia jak Ada
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Leon, za profesjonalizm, chłodne podejście do przeciwników, opanowanie i spokój, szkoda, że mu w miłości się nie powodzi, ale z pewnością jakoś mu tam Capcom na końcu ułoży... Szkoda tylko, że jest postacią bardzo przesadzoną, niemal agentem doskonałym xD

Czemu zabrakło tu Weskera? Przecież występuje w grze, mógł się komuś spodobać!
http://pawlotheatrum.bloog.pl/ Mój bloog, na razie eksperymentalny, ale zawsze xD
Awatar użytkownika
be-was
Posty: 24
Rejestracja: śr 23 wrz, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: be-was »

Ramon Salazar - 'uroczy' cyrkowy karzełek, kojarzył mi się z kukiełką z "Piły".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”