Nasze wpadki

Również o Resident Evil 3.5
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Deus Ex pisze:Taka sytuacja mogła mieć miejsce jedynie na strzelnicy, tam Merchant jest "nieśmiertelny".
Nope. Było to w podziemiach w wiosce.
Szakal pisze:Eee, ja ? Nie widziałem takiej potrzeby. W końcu koleś był po naszej stronie...no w każdym razie nie był naszym wrogiem .
Przyznaj się że go kroiłeś. ;) I tak masz krew na rękach innych ganado, małego księcia czy papieża z kijkiem przeznaczenia. :smiech3: Poza tym, zostawiłeś go na wyspie gdy ta wybuchała więc tak czy siak masz go na sumieniu. :rad12:
One man forced to seek REVENGE
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

J.Krauser pisze:(...)Nope. Było to w podziemiach w wiosce
Eee, jak ja w niego strzelałem w tym miejscu, to też ginął :P
J.Krauser pisze:(...)Przyznaj się że go kroiłeś. ;) I tak masz krew na rękach innych ganado, małego księcia czy papieża z kijkiem przeznaczenia.(...)
Obrazek :D
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

J.Krauser pisze:Przyznaj się że go kroiłeś. ;) I tak masz krew na rękach innych ganado, małego księcia czy papieża z kijkiem przeznaczenia. :smiech3: Poza tym, zostawiłeś go na wyspie gdy ta wybuchała więc tak czy siak masz go na sumieniu. :rad12:
Zabiłem wielu ludzi, bandytów, policjantów, złodziei, żołnierzy, hydraulików, kobiety, dzieci, mutantów, kosmitów, zwierzoludzi, potwory. Ale Merchanta nie :P. A bomby na wyspie uruchomiła Ada i nie było już czasu go ratować (sorry ziomek, spoczywaj w pokoju).
Złe oko moderacji czuwa.
profesor291
Posty: 11
Rejestracja: wt 22 lip, 2014
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: profesor291 »

Wejście w pulapke albo mine :P
saperman
Posty: 14
Rejestracja: pt 14 mar, 2014
Lokalizacja: Polska

Post autor: saperman »

W merce wkurzające jest jak grasz hunkiem albo weskerem masz zero amunicji, granatów i jaj. A jak wiadomo oni nie mają noża :( . Mi się takie coś przydarzyło. Było to tak gram hunkiem zero ammo, granatów itd. tym bardziej że wszytko kompletnie wszystko już zabrałem czyli żadnego itema na mapie i jeszcze miałem dość dobry wynik który mógł być jeszcze lepszy gdyby nie to. A uciekać było ciężko bo były chyba 3 i pół minuty do konca. :(
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Gram sobie teraz w RE4 na XBOX 360. W drodze do szefa zabiłam El Gigante i wycelowałam z P.R.L. w klejnot. Niestety, oprócz klejnotu spadł głaz i zabił Leona. To było zupełnie bez sensu i nie spodziewałam się czegoś takiego.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Eee, nie było bez sensu. P.R.L. w każdej wersji RE4 (prócz PS2 i naturalnie GC) strzela do każdego możliwego do ustrzelenia celu w okolicy (skarby, skrzynki, przeciwnicy, deseczki podtrzymujące klapę do studni i... głazy ; ). Po prostu miałaś pecha znaleźć się w niewłaściwym miejscu i niewłaściwym czasie :P
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Wiem, że P.R.L. wszystko zmiata. Chodziło mi o to, że to była głupia śmierć. Mój hero miał na sobie białą koszulę i czerwony krawat a tak nieelegancko skończył ;)
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 4
Rejestracja: sob 07 lut, 2015
Lokalizacja: WWA

Post autor: Miszon »

Nie wiem, czy można nazwać to wpadką, ale gdy przechodziłem czwórkę, nie wiedziałem, czemu ci Wieśniacy dobijali się do drzwi jakiegoś domku, skoro ja stałem na początku planszy (wybawiałem wszystkich poza wioskę i tam rozwalałem). Dopiero po kilku przejściach zrozumiałem, że powinienem wejść do domku i się zabarykadować zgodnie z fabułą. Wtedy też pojawiał się po raz pierwszy gość z piłą mechaniczną, którego do tej pory tu nie spotykałem.
HBomb!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Oni ścigają wtedy nie tylko Ciebie ale o tym w Seperate Ways ;)
Ostatnio zmieniony śr 11 lut, 2015 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
U-3
Posty: 2
Rejestracja: śr 18 mar, 2015
Lokalizacja: ełk

Post autor: U-3 »

Pamiętam swoją minę gdy po oszczędzaniu na granatnik i jego zakupie oraz zużyciu okazało się że mogę strzelić tylko raz (miałem angielską wersję i nie potrafiłem odczytać opisu bo miałem tylko 10 lat)
Awatar użytkownika
Carak
Posty: 12
Rejestracja: pt 18 mar, 2016
Lokalizacja: Raccon City
Kontakt:

Post autor: Carak »

kiedy zrobiłem cale pueblo w 25min. i chciałem nagrywać re4 na yt. przez przypadek zapisałem na sejvie gdzie była ukończona wioska...
Jeśli o 3 w nocy w piątek zrobię głupią rzecz, proszę mnie od razu zbanować
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”