Nasze wpadki

Również o Resident Evil 3.5
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Najwiekszą porażką było granie w the mercenaries po paru piwach na planszy water world z wielkim panem na którego mówie ''Sztil'' :smiech3: Były to pierwsze podejścia w ten tryb, grałem Leonem który dosłownie tracił głowe. Początki najtrudniejsze :smiech7:
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Devlock
Posty: 70
Rejestracja: śr 28 mar, 2007
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Devlock »

Ja ostatnio zaliczyłem wpadkę przy zapisywaniu gry. Zapisałem scenariusz Ady na głównym save'ie (nie wiedząc, że potem nie odpalę głównej gry) i musiałem grać od nowa ze standardowym ekwipunkiem.
Barry pisze:Ja największą wpadkę zaliczyłem podczas gdy rozpoczynałem nową rundę i układałem sobie na nowo bronie w walizeczce. Umieściłem znaczną część broni po prawej stronie po czym wyszedłem z ekwipa, po drodze wciskają przy discard (chyba tak się to pisze) opcje Yes. Dopiero w wiosce pokapowałem się że czegoś mi brakuje.
To musiało nieźle wyglądać. Podszedłeś do Gando i już chcesz mu wypłacić solidną porcję śrutu, a tu broni nie ma.
Ostatnio zmieniony czw 02 lip, 2009 przez Devlock, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ZeT
Posty: 67
Rejestracja: śr 29 sie, 2007
Lokalizacja: Pueblo

Post autor: ZeT »

Miałem "mały" problemik z cutscenką w której Salazar zrzuca Leosia w dół. Po raz pierwszy (sic!) pojawiło mi się 1+3, przez kilka godzin gry myślałem że 1 to Enter. Aż wychodziłem z gry i sprawdzałem w Wordzie czy klawisze działają xD. Za którymś tam razem wypadło 5+6, czyli oba Shifty i zaliczyłem. Dopiero gdzieś przy U3 kapnąłem się że 1 to... prawy ctrl :diab5:

Z innych... Hm...Zamknąłem się raz w domku z Dr Salvadorem =). Nizeła jazda - zapycham drzwi oraz okna, odkopuję na górze drabinę, na schodach tracę głowę. :kettensaege:
Walczę z Saddlerem, siorka do mnie gada. Dostaje do łapy SRL, celuje już w drania, ale kufniara (6 lat) szturchnęła mnie, bo nie odpowiedziałem na jakieś arcyważne pytanie (chyba, " aczemu on jest taki?"). Trafiłem tuż obok niego... Ale i tak zdechł =)
Awatar użytkownika
BoYos
Posty: 29
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BoYos »

Ja miałem przygode w pierwszym momencie gry jak Leoś sie chowa w domku i wyskakuje koleś ze spalinówą...i sobie myśle : Jeśli on jest na dole to ja wejde na dach i będe strzelać z dachu! (ha spryciarz ze mnie :okulary3: ) tylko szkoda ze na dachu czekała na mnie ekipa powitalna - koles mnie rzucil na ziemie a gdy wstałem spalinówka dokończyła dzieła...(oczywisicie na dachu)
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Z tym wielkim kolesiem to miałam kilka niemiłych przygód, zwłaszcza jak chciałam przedobrzyć, ściął głowę zanim oddałam chociaż jeden strzał. :rad8:
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Hah stoję sobie w domku na schodach gdy wpadł Salvatore. Biegnie po chodach zdjąłem go kilkoma strzałami, no i ruszyłe do okna by załatwić resztę ganadosów. Stoję strzelam, odpycham drabinę bronię się, a tu nagle... Odgłos piły mechanicznej. Nie zdąrzyłem się nawet obrócić.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja miałem taką sytuację, stoję sobie za drzwiami, zrobiłem w nich maą dziurkę a by przez nią walić z Hand'a, no nic słyszę Salviego i dalej strzelam, obracam sie a ze schodów biegnie, na szcześćie udało mi się go wyminąć, zamachnął sie nie fortunnie :rad8:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
=Rzeźnik=
Posty: 99
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: wakacje/Afryka

Post autor: =Rzeźnik= »

Ja miałem przygodę w katakumbach. Tam gdzie jest taki niby labirynt w podziemiach. No i dobra, idę przez labirynt a tu spalinówe słyszę. Kolesia z zakrwawionym worekiem po ziemniorach zdjąłem w 3 minuty. No i dumny idę na górę przez drabinę (tam gdzie był ten stary z zakrwawionym worem Salvador). Wchodzę a tu pusto i stanąłem pośrodku schodów prowadzących na dół. Poszedłem zadowolony do klopa, a co było jak wróciłem? Widziałem Salvadora który zamachnął się spalinówą i ścianającego mi łeb na moich oczach. Banan z ust mi nie chciał zejść przez kwadrans! Pomyślałem sobie "Co to? Dwóch Salvadorów?! Dopiero za drugim razem załapałem że jest dwóch salvadorów :pff6: i potem ich skasowałem :rad13: :rad12: .
Ostatnio zmieniony wt 11 wrz, 2007 przez =Rzeźnik=, łącznie zmieniany 2 razy.
"Gdy usłyszysz ryk piły spalinowej ,jest już za późno."
Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

Post autor: BARAN »

moja znajomość angielskie nie jest w super stanie... w związku z tym gdy bawiłem sie raz menu na samym początku po zabiciu 3 pierwszych gandos wyrzuciłem handguna i do wioski musiałem dotrzec z nożem :okulary3:
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
Awatar użytkownika
Apollyon
Posty: 5
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: okolice Szczecina

Post autor: Apollyon »

Ja walczac ktoregos razu w wiosce na poczatku gry pomyslałem sobie ze nie bede sie meczył z wiesniakami i kolesiem z piła wiec postanowiłem ze wejde na wieże i tam bede ich kosił pokolei jak beda do mnie wchodzic, jakie było moje zdziwienie kiedy ganadosi podpalili wieze w ktorj sie zamelinowałem...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

ale jest pewna sztuczka dzięki której nie będziesz się musiał tłuc z wszystkimi w wiosce/na wieży porpostu po chwili kiedy na nią wejdziesz zeskocz na dół i powtarzaj sekwencje wkońcu załączy sie filmik bicia w dzwon przez Adę
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Apollyon
Posty: 5
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: okolice Szczecina

Post autor: Apollyon »

takie rozwiazanie mnie nie kręci poniewarz stracił bym sporo kasy nie zabijając wieśniakow...
Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

Post autor: BARAN »

materjalista
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

:smiech3: dokładnie, nie no ale zawsze można sobie tak spróbować, jak ja nie miałem na co kasy wydawać mając w kieszeni ponad 13mln to kasa mi już wisiała
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 30
Rejestracja: ndz 28 paź, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kamillo »

Skończyła mi się amunicja, a przede mną stała banda wieśniaków i koleś z piłą i workiem na łbie. Dzialo się to w wązkiej uliczce, życia miałem końcówkę - wystarczyło draśnięcie i po mnie. Cudem udało mi się przejść. Uradowany idę do save'a i... wpadłem w pułapkę na zwierzęta.
Ostatnio zmieniony ndz 28 paź, 2007 przez Kamillo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ZeT
Posty: 67
Rejestracja: śr 29 sie, 2007
Lokalizacja: Pueblo

Post autor: ZeT »

Z nudów gram od poczatku na Pro. W wiosce leci na mnie Dr S i wsioki, kończą mi się naboje w pompce więc wrzucam Handguna. Salvator podleciał do mnie na 2 metry, myślę że to koniec a tu 2 naboje i Torbogłowy pada ;D
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

A ja miałem taką wpadke: Rano odpaliłem Wii, jako że nie chciało mi się odpalać z pilota od razu chciałem zapuścić Zeldę, wkładam płytę hmm coś nie wchodzi, ach zapomniałem że miech temu znajdował się tam RE4 :rad6: taka wpadka
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 30
Rejestracja: ndz 28 paź, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kamillo »

Ja gram sobie dziś rano ("choroba" - brak szkoły ^^), skorzystałem z salonu aby potrzaskać na lepszym TV. Salon znajduje się obok kuchni, więc mama kątem oka miała wgląd na to co robie. Jest uczulona na gry gore a pech chciał, że widziała moment w ktorym odstrzelam wieśniakowi łeb i... dobrze, że miała dobry humor bo PS2 latałoby w powietrzu :P
Awatar użytkownika
Garrador
Posty: 118
Rejestracja: sob 10 lis, 2007
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Garrador »

taka wpadka kiedy byłem w tym obozie(gdzie masz wybór drogi)ide a tu na jakiejś arenie przychodzą bella sisters wiec uciekam do drzwi i je atakuje lecz ashlej była troche blrzej i dostała piłą :chain: :chain: :zmiesz1: :zlosc8: ale za drugim razem się udało ;)
Jestem... Mistycznym Teurgiem, poszukiwaczem całej dostępnej i zaginionej wiedzy świata. Stałem się Arcyliczem, dobrym liczem, by mieć praktycznie nieskończony czas na pogłębianie wiedzy...
Awatar użytkownika
Varrok
Posty: 418
Rejestracja: pt 02 lis, 2007
Lokalizacja: Flotsam Island

Post autor: Varrok »

ZeT pisze:Po raz pierwszy (sic!) pojawiło mi się 1+3, przez kilka godzin gry myślałem że 1 to Enter. Aż wychodziłem z gry i sprawdzałem w Wordzie czy klawisze działają xD. Za którymś tam razem wypadło 5+6, czyli oba Shifty i zaliczyłem. Dopiero gdzieś przy U3 kapnąłem się że 1 to... prawy ctrl :diab5:
Haha Ja sobie od początku pykam z modem "Keyboard Replacer" :rad2:
http://i172.photobucket.com/albums/w25/ ... d/KBR2.png

And no problema, amigo...

Mi raz w tych "Katakumbach" zdarzyła się "miła" przygoda:
Tak zmyślnie manewrowałem że obaj Salvadorzy JEDNOCZEŚNIE pozbawiły mnie głowy (jeden stoi przede mną a drugi - za)
Ostatnio zmieniony czw 15 lis, 2007 przez Varrok, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”