Ulubiony bohater w Mercenaries

Również o Resident Evil 3.5
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Ulubiony bohater w Mercenaries

Post autor: StPaul »

Jaka jest wazsa ulubiona postać w Mercenieries. Ja stawam na Leona. Krauser jest kozacki, a raczej przekozaczony, łuk, extra cios i to wszystko. Strasznie łatwa postać. Hunk podobnie. TMP i granaty to też łatwo sobie poradzić. Wesker z kolei troche za truny jak na mój gust. Jeszcze Ada, ale wolałem Leona, gdyż nim sie nauczyłem posługiwać w Merceneries wszystkimi broniami, wychodowałem wiele taktyk itp.

PS: Szkoda, że w merceneries nie da sie ustawić, żeby grać np deatmache pomoiedzy postaciami dodatkowo i żeby wieśniaki chodziły jako dodatek, to by było coś. Nie wazne czy olnline czy z botami było by extra! Taki leon strzelaja sie z krauserem i nagle wieśniak przeszkadza itp trzeba sie kryć ehhhh :) to taki dodatek bo nie opłaca sie zakładac kolejengo tematu zeby gdybać.
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2012 przez StPaul, łącznie zmieniany 5 razy.
Stay Punk
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Właśnie Weskerem gra sie najłatwiej, później Ada/Hunk/Krauser a Leonem najgorzej jak dla mnie. Ulubiona postać to Wesker ale Krauzerem też lubie kosić ;]
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

No nie wiem, mi zawsze Weskiem za szybko amo sie kończyło
Stay Punk
Awatar użytkownika
Amok
Posty: 67
Rejestracja: pn 15 paź, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Amok »

Mój wybor padl na Wiesia, gdyz nim gra mi sie najlepiej na wiekszosci mapach, potem HUNK z jego zabujczym TMP, nastepnie Ada, Krauser i na koncu Leon moze gdyby jego riotgun zabijal 1 strzalem, albo bylo wiecej ammo do pistoletu to by mi sie lepiej gralo, ale tak to doprowadza mnie do pasji czeste przerywanie komba :D
Awatar użytkownika
Garrador
Posty: 118
Rejestracja: sob 10 lis, 2007
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Garrador »

taa zagłosuje na krauzera ta jego ręka zabija wszystko :rad5: i bella :chain: :chain: i garradora :diab8: i j.j :minigun: i big savador :kettensaege: no i łuk mi się podoba.
potem wiesiek a lion najgorzej bo kty przyjdzie garrador to :zmiesz1: :zmiesz7: no i nie umiem 5*****gwiazdek w zamku i w porcie
Jestem... Mistycznym Teurgiem, poszukiwaczem całej dostępnej i zaginionej wiedzy świata. Stałem się Arcyliczem, dobrym liczem, by mieć praktycznie nieskończony czas na pogłębianie wiedzy...
kindred
Posty: 250
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Lokalizacja: Głogów

Post autor: kindred »

Garradora??? rzucasz czerwony granacik w niego i 1 max 2 strzaly w pasozyta(shotgun) i po Garadorze :smiech1: Gorzej Big salvador i ten burak z karabinem(murzyn) :smiech3:
Ostatnio zmieniony wt 27 lis, 2007 przez kindred, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
Garrador
Posty: 118
Rejestracja: sob 10 lis, 2007
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Garrador »

no tak tylko jak masz 2-3 sekundy n to to celuje już mam nacisnąc i mnie zealot atakuje styłu bo zawsze przy nim mi wychodzi ich pełno a i ten 'burak z karabinem' to akurat łatwy przestaje strzelac i w łeb mu shotgunem tak z 6-8 razy :rad2: :okulary3:
Ostatnio zmieniony wt 27 lis, 2007 przez Garrador, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem... Mistycznym Teurgiem, poszukiwaczem całej dostępnej i zaginionej wiedzy świata. Stałem się Arcyliczem, dobrym liczem, by mieć praktycznie nieskończony czas na pogłębianie wiedzy...
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

To Zealotów wybijasz z granta, potem po cihutku zachodzisz ślepego od tyłu i pyk ;]
Stay Punk
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

1. Krause - za skuteczność w walce z "bossami'
2. Hunk - rozwiązuje problem z wyborem broni oraz za skuteczność
3. Wesker - za całokształt
4. Ada i Leon - gram tylko gdy muszę :rad11:
Ostatnio zmieniony wt 27 lis, 2007 przez Barry, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czarek199410
Posty: 144
Rejestracja: pt 26 paź, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Czarek199410 »

a ja lubię hunka za to zże ma tmp i jak walniesz w łeb wieśniaka to podchodzisz i skręcasz mu kark :smiech5:
Gotta Whole lot of love
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

no tu akurat hunk ma świetne ułątwienie, jedziesz na lepsze punkty za śmierćpodchodzisz i skrecasz kark bella sisters;] punkty idzie nabić
Stay Punk
Awatar użytkownika
lichacz
Posty: 16
Rejestracja: pt 17 sie, 2007
Lokalizacja: sława

Post autor: lichacz »

Ja terz jestem za Hankiem Fajnie łby ukręca.
Ostatnio zmieniony śr 28 lis, 2007 przez lichacz, łącznie zmieniany 1 raz.
I will kill you with my girlfrend, with MATILDA
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Zdecydowanie Wesker, taktyka i do przodu, na drugim miejscu Hunk, jedna broń mniej kłopotów i granaty, no i nie powtarzalny Neck Breaker
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Właśnie wydaje mi się, że Wesker jest tak dopakowany bronią (+jego cios), że taktyka raczej ma znikomy wpływ. Hunk to co innego. To jest finezja :)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
ZeT
Posty: 67
Rejestracja: śr 29 sie, 2007
Lokalizacja: Pueblo

Post autor: ZeT »

1. Hunk. HS + karczek, HS + karczek, HS + karczek...
2. Krauser - Łuk kojarzy mi się niezmiennie z Rambo... A jako dzieciak kochałem te filmy
3. Leoś z Adą - normalne zestawy, ot, na początek.
4. Wesker - zupełnie mi nie leży. Magnum za mocne, na snajperkę nie zawsze jest miejsce (wioska np:/), a do handguna mało ammo
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

ZeT pisze:na snajperkę nie zawsze jest miejsce (wioska np:/)
Właśnie we wiosce jest sweet :) Ustaw sie w miejscu gdzie Leon obczajał z lornetki gostka z widłami i taczką hehe
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Jak dla mnie Leon nawet jest spoko Ada też wymiata zawsze dużo amunicji ma i nią gra mi się najlepiej :bitwa1: ale wolę Hunka z jego wyczepistym TMP :rad5: Krauser jest postacią zbyt łatwą do grania i z tym autorzy przesadzili właśnie to on powinien być najtrudniejszą i najbardziej wymagającą postacią z pośród innych :sauer: Najtrudniejsza moim zdaniem postać to Wesker trudną się nim gra ale jak dla kogo :smiech6:
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Nie wiem co niektórzy widzą trudnego w graniu Weskerem :rad10: Gdyby nie miał snajpery i możliwości zbierania granatów to przyznałbym racje, ale chłopak ma pokaźny arsenał wiec nie moge sie zgodzić z niektórymi opiniami. Krauser najlepszy na bosów ale jesli nim chcemy kręcić wysokie wyniki bez umiejętności robienia headshotów to jego lewa reka sama nie wystarczy ;) A Hunk chyba gra w piłke....;]
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

To jest akurat kwestia względna...ludzie mają różne poglądy na temat tego czym lepiej im się gra. Wesker ma raczje dwie skrajoności, mi sie nim działo w miare trudno gdyż ma 3 bronie i szbyko sie amo kończy. Ze snajperą nie zawsze da się ustawić w takim miejscu żeby wszystkich bezpiecznie ściągąc, a należy pamiętać, że trzeba sie ruszac w inne miejsca a także czas nas goni.
Stay Punk
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Moim ulubionym najemnikiem jest Hunk - jest idealny dla tych graczy, którzy średnio radzą sobie z szybkim i precyzyjnym celowaniem przy użyciu pada a poza tym gra się nim bardzo przyjemnie :okulary4:
w dalszej kolejności są:
Wesker
Ada
Leon
Krauser
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”