Ulubiony bohater w Mercenaries

Również o Resident Evil 3.5
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

A co to ma wspólnego z mercami RE4?

http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=83 - dlaczego Wiesiek urzekł Cię w "CV "najlepiej pisać tu :)
Ostatnio zmieniony ndz 03 maja, 2009 przez StPaul, łącznie zmieniany 1 raz.
Stay Punk
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Ja jak już mam grać w Mercenaries to tylko HUNKiem. Jestem w to słaby a nim najłatwiej ogólnie pozostać na mapie i nabić trochę punktów. :rad11:
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

Moją ulubioną postacią w mercach jest Ada oraz wiadomo krauzer :P

Krauzer to wiadomo luk i łapka,a ada za styl ubrania :P
Awatar użytkownika
Billy
Posty: 12
Rejestracja: pn 01 cze, 2009
Lokalizacja: Village City

Post autor: Billy »

1. Hunk - łamanie karków
2. Krauser - Bo łatwo
3. Leon - za shotguna
4. Ada - Troche tego, troche tamtego
5. Wesker - taki tam wiesiek


W sumie Adą i Weskerem gra mi się najgorzej.
Pistolet z tłumikiem jest przereklamowany, niby powinien kill headshotem od razu, a tu lipa.
Ada natomiast ma różnoraką broń, ale mało amunicji.
RE 0, 1, 2, 3, 4, CV, DS
Awatar użytkownika
Kelchesse beta
Posty: 72
Rejestracja: sob 04 lip, 2009
Lokalizacja: We mnie ta potęga?

Post autor: Kelchesse beta »

Krauser lubie jego łuczek gra sie nim szybko łatwo i przyjemnie szkoda tylko że przez uderzeniem łapką trzeba czekać aż Krauser stanie nieruchomo drugie miejsce dla HUNKA za karkołamacz i kopniaki a 3 Wesker za ciosy i sprzęt [zauważył ktoś że thrust punch używa też Saddler w oddzielnie drogi? {zapomniałem jak się to pisze po angielsku}]

AdaM555 : Prosiłbym o znaki interpunkcyjne. Przy dłuższych postach są przydatne.
Edit:Postaram się ale akurat ze znaków interpunkcyjnych jestem noga.
Ostatnio zmieniony wt 07 lip, 2009 przez Kelchesse beta, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Dinool
Posty: 90
Rejestracja: ndz 11 paź, 2009
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Dinool »

Zdecydowanie HUNK. Nie ma to jak strzał w głowę bossa i szybki "skręt". Na Drugim miejscu krauser za łuczek :)
A tak przy okazji witam wszystkich złych w rezydenci ;)
Let's split up.
Nergall666
Posty: 5
Rejestracja: wt 27 paź, 2009
Lokalizacja: Poland

Post autor: Nergall666 »

Witam wszystkich serdecznie

Jak dla mnie to to Krauser jest tym jedynym. Za to, że nie ma problemów z amunicją, za moc jego podstawowej broni, silne ataki fizyczne, dużo zdrowia, oryginalny sposób trzymania noża no i za definitywny brak problemów w walce z subbosami ;)
Ostatnio zmieniony wt 27 paź, 2009 przez Nergall666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kimiko
Posty: 52
Rejestracja: ndz 01 lis, 2009
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kimiko »

HUNK jest najlepszy !!!!

Edit: A dlaczego HUNK ?? Bo po prostu przypadł mi do gustu !!... Ma to coś! - skręcanie karku :]
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Kimiko, łącznie zmieniany 4 razy.
" Żadna część państwa nie korzysta z przedłużającej się wojny. W wojnie niech twoim celem będzie zwycięstwo a nie długa kampania" - Sztuka wojny, Sun Zi
Awatar użytkownika
Leon.S.K
Posty: 11
Rejestracja: pt 06 lis, 2009
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Leon.S.K »

Mi się najlepiej gra Krauserem :okulary3: ma tą moc i wogóle daje mu :rate9: .
Hunt umie skręcać kark i to szybko , ale i tak daje mu :rate9: .
Wesker ma snajpe , killer9 itd ima te ciosy jak ktoś jest oślepiony też daje :rate9: .
Leon jest bardzo słaby na Mancenaries , ale będe wyrozumiały :rate6: .
Ada jest dosyć silna i ma nóż ale daje jej :rate7: .
Ostatnio zmieniony pt 06 lis, 2009 przez Leon.S.K, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mr.Kennedy
Posty: 40
Rejestracja: sob 22 sie, 2009
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: Mr.Kennedy »

Ada! Dlaczego?
Jest jedną z lepszych i moich ulubionych postaci. Leonem jest trochę trudno ze względu na taką sobie broń chociaż jest super postacią. Krauser jest banalny ze swoim łukiem i "rączką" więc żaden problem. Nie przepadam za Weskerem i tak sobie się nim gra, a HUNK jest w porządku ale gram nim bardzo rzadko.
Według mnie Adą gra się najlepiej, a pozatym ją lubię jak już pisałem, jest jakiś sentyment i to mniej więcej dlatego. Ma nienajgorsze bronie szczególnie Semi Auto Rifle czy jakoś tak w szczególności na bossów w zupełności wystarczy, pistolet i TMP no i co więcej do życia potrzebne?
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Wybieram Leona.

Zrobienie nim 5 gwiazdek na każdym levelu jest wymagające, a ja lubię wyzwania. :P
Awatar użytkownika
xXRayXx
Posty: 7
Rejestracja: pn 25 sty, 2010
Lokalizacja: Lubin

Post autor: xXRayXx »

Hunk za samokształt i sentyment do KILLZONE ( jak mi nim się łatwo gra... ) :rad8:
Gdy usłyszysz dźwięk piły motorowej, masz 1 sekundę na ucieczkę :]
Alex
Posty: 32
Rejestracja: czw 14 sty, 2010
Lokalizacja: z domu

Post autor: Alex »

Swój głos oddaję na HUNKa. Zdecydowanie najlepsza postać w Mercenaries. Głównie mam na myśli jego arsenał (jeden TMP i granaty), dzięki któremu gra się naprawdę przyjemnie - wali się seriami ile wlezie, amunicją się nie należy martwić, a po wzięciu Bonus Time - granaty :)
Drugą postacią jest Wesker. Nie tylko ze względu na kozackie theme music, ale na swój atak ręką i spory arsenał (magnum na bossów jest niezawodny). Fakt, dość szybko amunicję się traci, ale myślę że to właśnie plus ;)
Trzeci jest Krauser, bo nic tak nie sprawia przyjemności, jak robienie head-shotów :P Z jego łapki nigdy nie korzystam, bo to jest cholernie głupie ułatwienie, że o jego max. życia nie wspomnę. No i jeszcze fajnie biega, tak kozacko :D
Na ostatnim miejscu Ada i Leon, z czego Ada jest lepsza tylko arsenałem, który nadaje się na bossów. Leon i jego bronie to IMO porażka totalna, prawie nic nie ma na bossów, do dziś źle wspominam przechodzenie Bazy i Portu Leonem, ponieważ bossowie doprowadzali mnie do wykrzykiwania różnych niecenzuralnych słów :pff5:
Szkoda tylko, że do Merców nie dodano więcej postaci: Ashley, Luisa, Chrisa lub Jill :P

Capcom najwyraźniej zauważył potencjał w tej mini-grze, dodając Rebeccę i Barry'ego do RE5GE ;)
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Leon według mnie jest bardzo niedoceniany, Riotgun to naprawdę porządna pukawka i ładnie nabija combo. Z gnata jeśli już trzeba korzystać, to najlepiej amunicji nie oszczędzać, bo jest jej za dużo.

Chociaż rzeczywiście to nim najtrudniej zrobić wszędzie 5 gwiazdek, ale jaka jest później satysfakcja.
Alex
Posty: 32
Rejestracja: czw 14 sty, 2010
Lokalizacja: z domu

Post autor: Alex »

mentos pisze:Chociaż rzeczywiście to nim najtrudniej zrobić wszędzie 5 gwiazdek, ale jaka jest później satysfakcja.
Satysfakcja, owszem - jest ogromna, ale ogółem i tak nic nie jest warte tych nerwów :P To oczywiście tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

Leon wcale taką badziewną postacią nie jest, owszem jest najsłabszy, ale przez to bardziej wymagający i przechodzenie nim plansz daje naprawdę sporo satysfakcji, no i przy okazji granie Leonem pozwala na opracowywanie taktyk i przechodzenie lokacji, nie na zasadzie wyrzynania wszystkim co mamy pod rękawem(chociaż jednak wyrzynamy :rad10: ), ale też musimy myśleć jak chłoptasiem przeżyć.

Co do samych postaci, to moją najbardziej ulubioną jest rzecz jasna Wesker
:okulary3: , ma według mnie najlepszy arsenał no i wspaniałą pięść, która posyła przeciwnika na drugi koniec planszy, szkoda tylko że Wesker nie ma tutaj super biegu. A co do pozostałych postaci to jeszcze mi podchodzi Hunk, a reszta jest taka sobie (Krauser zbyt dopakowany, co nie daje satysfakcji)
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Ja akurat lubię Leona w Mecenaries. Pistolet i Riot Gun dają radę. Ze strzelby można zatrzymać każdego sub bossa i amunicji do niej nie brakuje. Fajnie się do babek z piłami strzela jak się cała grupka uzbiera :smiech3: Najbardziej jednak lubię Weskera. Utwór Wesker Theme jest hipnotyzujący. Ma spory arsenał i matrixy. Co prawda nie przepadam szczególnie za tym ostatnim, ale tu jesteśmy po drugiej stronie barykady. Jednak wywaliłbym mu tę snajperkę, którą ma już Ada, bo dostajemy amunicje do wszystkiego i zarazem do niczego. Najbardziej nie lubię HUNKA i Krausera. Hunka za to, że ma tylko TMP. Z tymi pestkami to można dostać szału w bazie wojskowej czy porcie. Jest tylko dobry w wiosce, gdzie indziej klapa. Krauserem przyjemnie się gra i jest mocny, uderzenie z kolana potrafi zabić od razu Bella Sister, ale całą przyjemność niestety psuje ten podkład muzyczny sprawiający, że odechciewa mi się całkowicie grać. Coś okropnego normalnie nie mogę tego słuchać. Mogli zostawić ten z głównej gry, byłoby znacznie lepiej.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Zdecydowanie Ada, Krauser i Hunk. Weskerem jak gram to szybko mi sie ammo kończy, a Leon mnie już nudzi... Zdecydowanie "kobieta w czerwonej sukni" jest przekozacka i Krauser. Może on jest przekombinowany ale jego ramienia używam tylko na Salvadorów i innych mocarzy na mapkach. Hunk jest spoko, mam do niego sentyment z RE2, tylko szkoda że ma tylko TMP. Handgun by sie przydał i nóż. W końcu to komandos więc powinien go mieć...
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Na tym właśnie polega siła Hunka, że ma tylko TMP. Nie musisz się martwić o amunicję bo zawsze podpasuje, większe ilości wrogów kładziesz seriami, a pojedynczych jednym strzałem. Proste. Banalne wręcz, a przy tym genialne.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Ale nóż i tak by sie przydał do rozwalania skrzyń i beczek :rad10:
One man forced to seek REVENGE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”