Ulubiony bohater w Mercenaries

Również o Resident Evil 3.5
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

Garrador pisze:jak tyle co ?? ja tylko umiem 120000 krauzerem jestem chyba najsłabszy :)

głosowałem wcześniej ale i tak powiem:KRAUZER!! :smiech3: :smiech1:
Nie bój się mi nawet headcannona nie udało się odblokować ale mam wszystkie postacie

Recoil: Przypominam o poprawnej pisowni

a najlepsza postać to dla mnie Krauser
Ostatnio zmieniony śr 02 sty, 2008 przez wiking011, łącznie zmieniany 4 razy.
Moo'min
Posty: 4
Rejestracja: sob 29 gru, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Moo'min »

Ulubiona postac: Louis Sera.
Ok, zarcik (choc fajnie byloby moc uzywac wypasionego Red'a 9 - 1-shot kills gwarantowane;)
Weskerem gra sie na moj gust bardzo latwo - poza magnum i 'krytycznie' ulepszonym handgun'em jego snajpera pozwala strzelac z wieksza szybkoscia niz ta Ady, wiec jakkolwiek umunicji nie jest zbyt wiele, to jednak parametry posiadanych broni oraz zabojcze 'special moves' na oszolomionych ganados daja piekny efekt:]

Podobnie Ada - snajperka, choc nie tak szybka jak u Weskera, jest dobra na wszystko. poza tym ogladanie jej wygibasow w powietrzu jest bezcenne;]

Krauser - postac banalna i wymagajaca zarazem. jesli z duzej odleglosci spudluje sie z luku, komba potrafia szybko wygasnac... nadrabia to zabojczymi kopnieciami.

Leon - wielki zawod:/ gra nim to zadne urozmaicenie. bronie te same, co w glownej grze. asortyment niewielki i malo efektywny do 'szybkich' eksterminacji.

Hunk - Enigma;) TMP dobre, ale na bossow, jesli granaty sie skonczyly, ciezkie... poza tym Hunk jest w kategorii postaci (wraz z Leonem) ktore musza raczej polegac na wykanczaniu z bliska.

podsumowujac - gra mi sie przyjemnie wszystkimi, choc szkoda, ze nie mozna wybierac sobie milosnego zestawu broni, jak w pokojach uciech u Merchanta (np. pomiedzy szybkim a precyzyjnym strzelaniem)
Yesterday's inner weakness, tomorrow's inner strength!
Awatar użytkownika
Aeros
Posty: 5
Rejestracja: ndz 13 sty, 2008
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Aeros »

Ja tam preferuję Hunk'a za jego skręty :).
Potem Ada bo dobrze mi się nią gra tylko mogła by mieć 2 bronie zamiast 3 .
Następnie Leon to z przyzwyczajenia już chyba.
Potem Wesker jednak czasem zbyt szybko ammo tracę.
Na końcu Krauser, nie lubię coś tego kolesia, za to kumpel zawsze u mnie nim ciora i próbuje bić moje rekordy Hunka :E
Karpiu
Posty: 6
Rejestracja: sob 26 sty, 2008
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Karpiu »

Hunk za Neckbreakera i Leon za to ze tylko on ma shotguna.
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

u mnie wygląda to tak:
Wesker
Ada
Hunk
Leoś
Krauzer
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Hmm to jest trudny wybór, każda nowo odkryta postać miała w sobie coś niezwykłego :D Jednak zdecydowanym faworytem jest Krauser, za tą zmutowaną rękę (łatwiej jakieś większe combo zrobić :D).
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

No więc ogłaszam, że z dniem dzisiejszym (a właściwie wczorajszym jako, że jest już po północy) stałem się dumnym posiadaczem Handcannona (już sprawdzam w terenie - jest naprawdę świetna, jednak chyba Chicago nadal pozostanie moim faworytem). Nerwów, stresów i frustracji miałem co nie miara, przyjemności z przechodzenia Merców nieco mniej, natomiast satysfakcja ze zdobycia HC własnymi siłami - ogromna. Reasumując: Najwięcej problemów przysporzył mi Leon w Bazie oraz Molo (Salvador jest nieźle nawiedzony...). Oj, przeklinałem wtedy jak dziki. Cud, że w domu wszystko pozostało całe... Najprzyjemniej zaś grało się Krauserem (właściwie na wszystkich planszech) oraz Hunkiem (zwłaszcza w Zamku).

A więć:
-Krauser
-Hunk
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Adx
Posty: 24
Rejestracja: pt 18 sty, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Adx »

Nie będe oryginalny, mój głos przypada również dla HUNK'a, jedna broń i granaty odłamkowe czynią z niego niezawodnego najemnika, zdarzy się tylko sporadycznie że jak nim gram w wiosce to "stracę" głowę dla siostrzyczek :rad7:
Awatar użytkownika
Jill_1995
Posty: 158
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jill_1995 »

Cała lista ulega zmianie ;) Po kilku rundkach i nowych rekordach to wygląda tak:

1.Hunk
2.Ada
3.Wesker
4.Leon
5.Krauser

Muszę przyznać,że chyba bezpodstawnie narzekałam na Adę.Nawet dobrze mi się nią gra.Oczywiście-Hunkiem najlepiej ;)
Ostatnio zmieniony wt 29 kwie, 2008 przez Jill_1995, łącznie zmieniany 1 raz.
"From yesterday, it’s coming!
From yesterday, the fear!
From yesterday, it calls him
But he doesn't want to read the message here"
Awatar użytkownika
franc_uz
Posty: 79
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: z pod mostu

Post autor: franc_uz »

First palace Ada! Najlepsza dla mnie "mieszanka" broni i całego ekwipunku A po za tym te wygibasy w pOwietrzu!! :rad2: :rad9:

dalej jest Hunk, Wesker, Krauser i nieszczęsny Leon
r3sid3nt 3vil j3st th3 b3st!! :D
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Stary sentyment pozostaje, a umiejetne zaganianie przeciwnikow by skasowac ich granatem lub wyjmowanie pojedynczo i lamanie karku to jest to. Hunk.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Hunk.

Dziękuję za uwagę.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
franc_uz
Posty: 79
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: z pod mostu

Post autor: franc_uz »

AT pisze:Hunk.

Dziękuję za uwagę.
BARDZO treściwy post wiesz? :rad11:

Właśnie dzisiaj trochę zmieniłem kolejność:
1.Ada [jak wcześniej]
2.Wesker [klawa piącha, i spoko arsenał{dobry dla mnie bo ja to snajper :snipe: }]
3.Leon [kurde, fajnie się nawet nim gra! :rad6: max to 62 row w zamku :okulary3: ]
4.Hunk [już mi tak dobrze nie idzie w bazie55000 czy w porcie60100 jak w wiosce 125000 czy zamku 135000]
5.Krauzer szybko się nudzi bo ma za dużo ułatwień chdzi se po planszy spacerkiem wstylu takim O >> :okulary2: :rad7:

Wiem sporo nazmieniałem ale wtedy to grałem tylko w wiosce i zamku więc :rad11:
r3sid3nt 3vil j3st th3 b3st!! :D
Leon27
Posty: 19
Rejestracja: śr 12 mar, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Leon27 »

1. Hunk
2. Krauser
3. Wesker
4. Ada
5. Leon

HUNK super postać, KRAUSER fajne bajery, LEONEM grać nie lubię, ADĄ szybko mi poszło.
Ostatnio zmieniony wt 08 kwie, 2008 przez Leon27, łącznie zmieniany 1 raz.
grzesiek88
Posty: 4
Rejestracja: czw 03 kwie, 2008
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: grzesiek88 »

Hunk hunk i jescze raz hunk!!! :smiech1:
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

franc_uz pisze:BARDZO treściwy post wiesz? :rad11:
A po co mam się bardziej rozpisywać?
Hunk jest moim zdaniem najlepszą postacią - koniec, kropka.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
kubabuba
Posty: 40
Rejestracja: wt 20 lis, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kubabuba »

U mnie jest tak:
Hunk- :chain: przy nim to nie piła :rad12:
Wesker- :snipe: rządzi :smiech6:
Ada-Ma niezły arsenał
Leon-Riot gun rządzi :ugly:
Krauser-Nic o nim nie powiem.
http://pl.youtube.com/user/susa456987
zaglądajcie codziennie;)
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Może jestem kaleczny, ale dotąd jedynie Krauserem zdobyłem 5 stars na każdej mapce, a tak Leosiem w wiosce, Weskerem w porcie i bazie. Adą i Hunkiem... lepiej przemilczę. Po prostu niektórzy ludzie nie są stworzeni do pewnych gier.

Tak czy inaczej najlepiej gra mi się Jackiem
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Barry Noris - lubi się postacie, które są fajne i/lub imponują nam w jakiś sposób. Wyniki w Mecach mają tutaj mało do rzeczy. Poczytaj porady z tematu Pomoc Mercenaries, a potem trenuj. Wtedy zdecydujesz, kto jest dobry. Ja lubiłem Hunka od samego początku i gram nim dla przyjemności, choć zdarzy mi się zginąć. Wszystkie postacie i Hadcannona i tak odblokowałem.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Ale ja naprawdę lubię grać Krauserem! Po prostu jedna rundka nim w zamku lub w waterworld odpręża mnie zupełnie :) Zresztą podoba mi się pomysł zrobienia z niego takiego "zielonego bereta" z serii Commandos (dla niepoznaki ukrył się pod czerwonym moherem, cwaniak). Grunt to starcie twarzą w twarz, piącha, kopniaki (podwójne półobroty, nawet Chuck wysiada), a i łuk i nóż niezgorsze.
Tak więc to moja ulubiona postać, a porady czytałem i uwierz mi, ja naprawdę nie jestem dobry w grach zręcznościowych, większość czasu spędzam przy strategiach i crpg-ach. Żadne porady nie uczynią mnie "gibkim", po prostu mam zbyt niezdarne paluchy (praca fizyczna robi swoje, po godzinie cięcia drzewa piłą mechaniczną nie czujesz już rąk :) )
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”