Ulubiony bohater w Mercenaries

Również o Resident Evil 3.5
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Barry Norris pisze:Żadne porady nie uczynią mnie "gibkim", po prostu mam zbyt niezdarne paluchy (praca fizyczna robi swoje, po godzinie cięcia drzewa piłą mechaniczną nie czujesz już rąk )
Tymi słowami Barry Norris wyraził żal z powodu braku dra Salvadora w trybie mercenaries :rad12:
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Nie wyraziłem żal, że żyję w kraju w którym Licealista musi zasuwać w lesie z piłą w ręku i wałkiem drzewa pod pachą, żeby prowadzić jakieś w miarę normalne, urozmaicone wypadami do kina czy do dyskoteki.

A co do Merców... Teraz staram się opanować Hunk'a. Lubię go, bo nie zmusza mnie do ciągłego myślenia : "a może shotem go? albo berettą??"
Ostatnio zmieniony ndz 20 kwie, 2008 przez Barry Norris, łącznie zmieniany 1 raz.
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Barry Norris pisze:Nie wyraziłem żal, że żyję w kraju w którym Licealista musi zasuwać w lesie z piłą w ręku i wałkiem drzewa pod pachą, żeby prowadzić jakieś w miarę normalne, urozmaicone wypadami do kina czy do dyskoteki.
Chyba żartu nie zrozumiałeś ;)

Hunk jest specyficzny - Jeśli wymasterujesz jak zabijać neckbreakerem, gra np. w wiosce, staje się dziecinnie prosta ;)
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Właściwie swego czasu też myślałem, że tajemnicą sukcesu gry Hunkiem jest opanowanie neckbreakera, ale po zdobyciu 5* nim stwierdzam, że jest on przydatny TYLKO na Bellas. Hunk ma właściwie tylko jedną broń (nie liczę granatów, które są miłym dodatkiem) więc o ammo nie msimy się martwic nawet, jeśli na jednego przeciwnika przyjdzie nam wpakować 15 pocisków. PMka jest naprawdę niezłą bronią, często niedocenianą. Ale jak pozna się jej wartość to gra Hunkiem jest dziecinnie prosta. Czy to w wiosce, Zamku, czy każdej innej planszy.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Auron
Posty: 10
Rejestracja: sob 19 kwie, 2008
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Auron »

Żeby Leonowi nie było smutno głosuje na niego :D .Wkońcu przeżył raccoon city ,zasługuje na wyróżnienie. :smiech1: a tak to wszyscy są super :rad5:
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Ada, Wesker i Leon, gdy nie mają w dłoniach broni, stoją "normalnie", że tak powiem. Jakie są więc najbardziej luzackie postacie?

Hunk w pozycji rapera po fristajlu:
http://img183.imageshack.us/img183/6199 ... onins8.jpg

oraz Jack Krauser w pozycji kozaka/zwycięzcy:
http://img183.imageshack.us/img183/9817 ... onitm9.jpg
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Uwaga: Otóż sporządzilem ranking najlepszych moim zdaniem postaci w Mercenaries:
1. Krauser [dalej uważam, że jest najlepszy]
2. Hunk [nauczyłem się używeć Neckbreaker'a :) ]
3. Wesker [niezły Punch i uzbrojenie]
4. Ada [bo ma semi-auto]
5 Leoś [bo ma tylko handguna i shotguna--- mi to nie starca na np Big Salvadora]
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Hunka wymiatającego w wiosce tak polubiłem, że choć mój przeciętny wynik na każdej z plansz to jakieś 50-60 tysiaków, to tym gościem na tej planszy:

http://img159.imageshack.us/img159/9576/rekordjr0.jpg <- to z wczoraj

a to z dzisiaj -> http://img159.imageshack.us/img159/7996 ... skapl1.jpg

Nabiłem przed sekundą :) Jak na moje możliwości to niezły wyczyn.
Ostatnio zmieniony pn 28 kwie, 2008 przez Saladyn, łącznie zmieniany 2 razy.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
David77
Posty: 128
Rejestracja: pn 05 maja, 2008

Post autor: David77 »

HUNK HUNK i jeszcze raz HUNK
Awatar użytkownika
SolidSnake
Posty: 18
Rejestracja: śr 18 cze, 2008
Lokalizacja: Koło

Post autor: SolidSnake »

Hunk jest świetny ale nie znosze TMP :pff2: za to jego kop z rozpędu uwielbiam. Krauser za podwojny spin kick, który kasuje głowy całej otaczającej mnie gromadce przeciwników :rad10: Leonem się cieżko gra ale supflex jest extra. Ehhh szkoda, że tych zagrań jest tak mało :D Generalnie Krauser u mnie wygrywa tym swoim kopniakiem :)
"They think they know who I am... all they know is I love to kill"
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Dla mnie jest dobry Krauser za te wykopy, a Hunk to jest najlepszy właśnie za ten wykop z rozpędu,(ja właściwie lubię TMP) i Leon jest trochę słaby ale ma w miarę dobry arsenał, ogólnie wygrywa Krauser ze swoją łapką :rad12:
Awatar użytkownika
Las PLagas
Posty: 9
Rejestracja: ndz 06 lip, 2008
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: Las PLagas »

Mym skromnym zdaniem najlepszy jest HUNK,poniewarz uwielbiam jego Tmp i Neckbreakera :rad11:
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Las PLagas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
patrykosx
Posty: 3
Rejestracja: ndz 13 kwie, 2008
Lokalizacja: Wolin

Post autor: patrykosx »

moim zdaniem najlepszym bohaterem jest Hunk

Wesker-DL - Jak już piszesz kto jest twoim najlepszym bohaterem to mógłbyś to krotko uzasadnić ;)
Ostatnio zmieniony sob 12 lip, 2008 przez patrykosx, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mauser
Posty: 38
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: Dąbie nad Nerem

Post autor: Mauser »

Leoś :D Mimo że tylko handgun i shotgun to leonem się gra świetnie :D Choc rozmyślałem nad Hunkiem , ale leonem jednak fajniej :) Jakoś tak z klimatem :)
My warriors scream to me !! Death Metal Victory !!
Awatar użytkownika
IronMagnum
Posty: 12
Rejestracja: pt 22 sie, 2008
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: IronMagnum »

Ja myśle że Krauser bo ma fajny łuk i łape
:O
Awatar użytkownika
LeonSK95
Posty: 31
Rejestracja: wt 19 sie, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: LeonSK95 »

Dla mnie najlepszy jest Krauser bo jego łuk jest skuteczny na ganado no i jego łapka którą można załatwić każdego subbossa!
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Cześć. Niedawno pisałem w temacie o ulubionej mapce, ale nie mogłem się wypowiadać bo nie miałem wszystkich postaci i było mi trudno grać na przykład w WaterWorld.

Krótko napiszę:

Ale, wczoraj nie wiem jakim sposobem udało mi się zdobyć : Krausera , Hunk'a i Weskera. To szczęście które mi towarzyszy nakłoniło mnie do napisania tutaj

No to zaczynam...

Moją ulubioną postacią w Mercach jest Krauser.
To dzięki niemu zdobyłem po kolei Hunk'a i Weskera bez żadnych problemów. Jego postać wygrywa wśród innych. Wiadomo iż jego najlepszym atutem jest rąsia. Z nią jest bardzo łatwo. W WaterWorld jak szedł na mnie Big Dr Salvador to wystarczyło użycie zmutowanej reki i po nim a przy okazji jeszcze zabiłem kilkoro jego kolegów Łuk który posiada Jack jest też świetną bronią, wystarczy wycelować w głowę i już mamy pięknego HeadShot'a. Broń jest wygodna i prosta w obsłudze (tu czytaj: można bardzo precyzyjnie oddawać strzały bez żadnych trudności w sterowaniu)

Wtedy w ogóle nie miałem obaw że coś mi się stanie... To dzięki właśnie niemu oglądając filmiki na YT jak ktoś zdobywa 80 000 pts nie myśle sobie: "ale ze mnie lama..." teraz to ja zdobywam tyle ptasów. Adą bądź Leonem na pewno by było mi ciężko.
Jest jeszcze jedna postać warta uwagi, mianowicie HUNK. Fajne jest że ma lekko stuningowane TMP ( no i jest to jedyna broń a co za tym idzie naboje będą tylko do tej broni co jest bardzo komfortowe) i jego jakby taka dodatkowa umiejętność " skręcania karku"... jednym słowem miodzio Super wygląda jak idą na ciebie Bella Sisters, podbiegasz do pierwszej kilka strzałów w głowę i piękne skręcenie karku, i tak do drugiej... Super rozwiązanie!

Rozczarowała mnie postać Alberta Weskera (pewnie zostanę za to skrytykowany ;) ). Myślałem żę będzie miał jakiś super ruch a nie walnięcie ręką z odrzutem. Oczywiście ma dobry zestaw broni ale na dłuższą metę wolałbym grać Hunk'iem z samym TMP niż Weskerem. Zauważyłem (pewnie jak każdy) że Wesker to Leon tylko z innym wyglądem... Oprócz tego specjalnego ruchu ręką (a u Leona kopnięcie) niczym się nie różnią. Poruszają się tak samo i broń trzymają tak samo.

Reasumując stwierdzam iż moją ulubioną postacią w Mercach jest Jack Krauser, a na drugim miejscy HUNK.

Oczywiście to jest moje zdanie , a Wasze może się różnić od mojego ...

PS- Troszkę się rozpisałem , a miałobyć krótko
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Chris_BSAA
Posty: 214
Rejestracja: śr 25 mar, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Chris_BSAA »

Moim ulubionym bohaterem jest HUNK ponieważ ma on fajną broń i strój
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Moim ulubionym bohaterem jest oczywiście Wesker,ponieważ najbardziej go lubię normalnie i w tych mercach ma bardzo fajne bronie.Bardzo jeszcze lubię Krausera jest to jedna z moich najbardziej lubianych postaci w RE4.A lubie w Mercach za to że ma fajowy łuk i ta czerwona rączka jednym ruchem może zabić nawet 10 przeciwników i też subbossa :rad12: .
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

Ja lubię Wiesia, bo urzekł mnie matrixami z Code-Veronici. :smiech3:
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”