[Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Również o Resident Evil 3.5
golibroda
Posty: 36
Rejestracja: ndz 09 lut, 2020

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: golibroda »

A ja mam takie pytanie czysto nieironiczne. Te gry utrzymują was przy życiu, nie wiem, zabieracie te pudełka do baru na piwo, na spacer po parku czy wycieczkę w góry że się tak nimi przejmujecie? Nie podoba się, elo, nie kupuję, nie komentuje, nie zwracam uwagi. Jest tyle gier że spokojnie można zastąpić sobie ulubione gry nowymi.
Formuła re jest kozacka a na rynku nie ma za bardzo odpowiednika.
Jakby są 2 częsci The evil within które dla mnie są kanonicznymi częściami zamiast re 5 i 6, i to jest taki pół klasyczny resident a pół re4 ale to nie to samo, tzn uważam, że żaden resident nie dorówna poziomem do TEW 1 i TEW 2 bo te gry to esencja serii resident evil (jestem w 100% pewien że capcom dużo zżynał od TEW 2 przy produkcji remake residenta 2).

Tyle że seria umarła bo się słabo sprzedała (czego totalnie nie potrafię zrozumieć) a poza tym brakuje mi w niej jak to nazywa capcom Replay Ability. niby są ng+ itd, tyle że w każdym residencie jaki lubiłem każde kolejne przejście dawało mi więcej frajdy niż to pierwsze (nie wiem jak capcom to zrobił) a w TEWach 2nd run u mnie był trochę na siłę.

Nie wiem jak możesz mówić że mogę sobie wybrać jakąś grę która mi zastąpi residenta skoro resident jest jedyny w swoim rodzaju.
BTW nie ma nawet gier niezależnych w tej formule ani nawet w formule klasycznego survival horrora.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”