[Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Również o Resident Evil 3.5
Awatar użytkownika
papa50
Posty: 186
Rejestracja: sob 10 mar, 2007
Lokalizacja: Swarzędz

[Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: papa50 »

Kilka godzin temu pojawiły sie informacje od Wario64 i Nibela (Tych ziomków którzy potwierdzili Resident Evil 3: Remake kilka dni przed oficjalnym ujawnieniem), że
prace nad Resident Evil 4: Remake ruszyły pełną parę i tworzy je studio M2 (Ci sami od Resident Evil 3: Remake) razem ze wsparciem Capcomu. Premiera ma się odbyć w roku 2022 (O ile świat się do tego czasu nie skończy) Zagracie odnowioną 4-reczkę?

Żródło: https://twitter.com/Wario64/status/1249348828114780160
Welcome to Survival horror
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: PSKING »

Zagramy, każdy fan czwórki zagra, fani remake'ów też zapewne zagrają, fani serii jako całokształtu(ja) też zagrają, dlatego też to powstanie. Nie ma jeszcze 100% potwierdzenia, ale to jest mocno kontrowersyjny temat. To moja ulubiona gra wszech czasów, uznana za jedną z najlepszych w ogóle, jedna z najwyżej ocenionych w historii, najwyżej oceniona gra na PS2, najwyżej w 2005...i co tam jeszcze. Tylko że pomimo lat...ona wciąż się aż tak nie zestarzała! Mógłbym pisać czy ten remake jest potrzebny przez godzinę, jednak napiszę inaczej. To czy ten remake ma sens, zależy tylko i wyłącznie od tego czym ta gra będzie. Ja mam wciąż nie odpaloną wersje PS4 w półce którą mam ograć w najbliższym czasie, po co mi to niby?? Nie będę się spierał kto ma rację, czy to potrzebuje odświeżenia, czy też nie, bo obie strony będą miały rację w pewnych aspektach. To bardziej kwestia tego dziwnego odczucia...czy to ma po co wychodzić? Gra o której absolutnie nikt nie może zapomnieć, bo była i na tej generacji, i w nowej wersji na PC i jakiś czas temu na Switchu!. Nie uważam że zasadą stojącą za powstaniem odnowionej wersji w jakikolwiek sposób jest fakt, że musi minąć dana ilość lat. Jeśli informacje się sprawdzą, to w czasie premiery, oryginał będzie mieć ogromną liczbę, czyli 17 lat! Sam poznałem to ledwie 4 lata po premierze. Ale czy musi wychodzić na nowo coś co jest tak grywalne? Nie mam zamiaru gdybać czym mogłoby/powinno to być, powstrzymam się do czasu jakichkolwiek informacji(a nie oszukujmy się, cała para pójdzie w Re8), ale niech ktoś zada sobie pytanie, czy grając choćby w Re2, tak bardzo czuliście że ta gra stoi półtora dekady po REwolucyjnym Re4. Wiek nic tu nie znaczy, w przeciwieństwie do samej potrzeby, bo taki Re1 Remake powstał zaledwie 6 lat później, właśnie przez to jak rewolucyjne zmiany można było wprowadzić(ok, te same zasady, ale przepaść techniczna, plus mega rozbudowanie). A w Re4 NAJWIĘKSZYM argumentem NA TEN MOMENT jest jego oprawa. Dla mnie osobiście już Re5 stanowiło przepaść, bo samo Re5 jak na możliwości poprzedniej generacji wyglądało aż zbyt dobrze, i moje zdanie podtrzymało ogranie wersji PS4 w zeszłym roku. Nie sądzicie jednak że to na razie za mało, choćby patrząc na FFVII Remake, który również stanowi przepaść? Czy tak samo jak w przypadku Re1 i FFVII technologia na następnej generacji będzie posiadać na tyle większe możliwości aby zrobić coś co byłoby nie do pomyślenia przy oryginale? Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale pomijając JAKŻE WAŻNĄ oprawę w demie Re3, czy ta gra wyróżnia się czymkolwiek rewolucyjnym technologicznie, w porównaniu do innych topowych tytułów obecnie? Za dużo gdybania, ale właśnie takie emocję wywołuje u mnie taka informacja.

JEDNAKOWOŻ jest inna kwestia co do której jestem już pewny. Pominięcie Code Veronica to skandal. To jest gra która błaga litościwie o odnowienie dosłownie z każdej strony(oprawy, fabuły, kilku rozwiązań...spytajcie Recoila, on powie co jest nie tak i można było już wtedy zrobić lepiej). Ta gra zdecydowanie powinna być wzięta pod uwagę, i nie obchodzi mnie teraz czy ten remake powstanie kiedyś tam. To jest tytuł, który chamsko pominięto, a jest idealnym kandydatem do odświeżenia. Ale kogo to obchodzi gdy przegrywa w rankingu popularności(choć cholera, która odsłona po Re2, nie przegra w rankingu popularności z Re4). Najprościej ujmując, wybrał bym to pod każdym względem nad Re4.
golibroda
Posty: 36
Rejestracja: ndz 09 lut, 2020

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: golibroda »

Wątpiłem, że to się stanie a jednak.
Czyli resident się skończył na siódemce teraz będą remaki tych części co wyszły przez następne 10 lat xD.
A ja im się skończy materiał na remake wezmą się za remakowanie remaków.
Re 4 to dalej 10/10 i może grafika wyglądać słabo ale przestaje przeszkadzać po chwili z tą grą. Nazmieniają, pousuwają, pododają nowe i wyjdzie lipa. Powinni se dać już spokoj bo co za duzo to nie zdrowo, albo code veronice odswieżyć jak mowil kolega wyzej (choć to średniak nawet na ps2 byl)
Niech zrobią po prostu reboot serii, gdzie będą robić nowe gry opierające się na założeniach starych jak remake re 3 a nie jakieś remaki które nie są remakami.
Albo dlc do re4 z całkowicie nową kampanią na kilkanaście godzin. To by było kozackie.
Chociaż jestem tego ciekaw, re 4 skończyłem tyle razy że już go nigdy nie odpalę a tak ciekawie by pooglądać było stare miejscówki w nowej graficzce.
Poza tym mechaniki i feeling re 2 i 3 całkiem spoko przenieśli chociaż przez kamere nie ma bezpośredniego porównania. Ciekaw jestem jak to zrobią z czwóreczką na RE Engine bo movement z remaków totalnie by mi nie przypasował.

Idąc ich tokiem rozumowania to Monster Hunter World to remake poprzednich części bo jest dużo tych samych potworów i są mapy w Lesie, na pustyni, na zimie, i na lawie. Całkowicie inne ale w duchu starych części.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: PSKING »

Po pierwsze...ósemka oficjalnie wychodzi za rok, więc trudno mówić aby Re skończyło z samymi remake'ami. Choć abstrahując od samego tematu, to dość mocno kuriozalna sytuacja, aby w przeciągu kilku lat bardziej skupić się na tym niż samych sequelach.

Podobno powszechną opinią jest, że Code Veronica jest czarną owcą serii(mimo ocen), a już na pewno pomijaną(co jest niesamowicie zabawne, bo to jedna z ważniejszych fabularnie części, pierwotne Re3). To wszystko tylko potwierdza że CV jest perfekcyjnym kandydatem do odnowienia. Niestety, wszystkie te ,,za" są mieczem obusiecznym, bo remaki dostają głównie topowe tytułu...jak taka mała gierka z 1997, zwana Final Fantasy VII. Cóż, sytuacja może być na tyle abstrakcyjna, że CV wyjdzie po sukcesie Re4, i będzie prequelem. Oby tylko nie wyskoczyli z premierą w tym samym roku, albo będą to robić w czasie Re4. Czy ta fala odnawiania to nie jest lekka przesada? Nie wiem, ogrywałem dosłownie dzisiaj pierwszy remake i bawiłem się naprawdę dobrze. Muszę ograć jeszcze przynajmniej Re2, a może też kontynuację żeby naprawdę wyrobić sobie zdanie, czy chcę tego, czy nie.

Nie mam zielonego pojęcia co masz na myśli pisząc o DLC do 15 letniej gry jeszcze z konsol. Szczerzę intryguje mnie co miałeś na myśli.

Pisząc o tym że zagrał byś w remake Re4 z jakiegokolwiek powodu, urzeczywistniasz sens jego powstania. To jest właśnie problem całej sprawy. Nie ważne co o tym myślę, nie ważne czym to będzie, jak i tak w to zagram. Jak i pewnie wszyscy fani(o których pisałem w poście powyżej).
Mimo tego wylewu myśli, trudno mi napisać coś konkretnego. Naprawdę nie mam pojęcia na ten moment co o tym myśleć.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: RVRE »

Cokolwiek postanowią zrobić od nowa, to im kibicuję. Spodziewalem się że zrobią CV następne aby odświeżać klasyki ale RE4 też cieszy. A możliwe że robią rimejki aby połączyć stare odsłony z nowymi i RE4 będzie mostem między nimi, a RE8.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: PSKING »

W mojej opinii oni cały czas starają się to zrobić. W oryginałach kanon był dosyć poryty(a spróbuj wpisać w kanon dane z Outbreaka), a tu wszystko ma jakieś ręce i nogi(choć wiem że wciąż jest masa sprzeczności). I żebyś nie zrozumiał mnie źle. Ja również kibicuję w duszy tak jak tylko można. Chciałbym z dumą móc zagrać w dobre Re4-2? Jeśli miałbym zgadywać już teraz, to spodziewam się Re4 na poważnie. Leon z Re2 będący osaczony w okultystycznej wiosce, ciągły klimat beznadziei, wątki sekty bardziej na pierwszym planie, brak sucharów. Szczerze mówiąc to chyba najbardziej byłbym za Re4 z innego spojrzenia, bo mi oryginał wciąż wystarczy, a coś takiego mogłoby zapewnić odpowiednią dawkę świeżości.
golibroda
Posty: 36
Rejestracja: ndz 09 lut, 2020

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: golibroda »

Nie mam zielonego pojęcia co masz na myśli pisząc o DLC do 15 letniej gry jeszcze z konsol. Szczerzę intryguje mnie co miałeś na myśli.
Taka luźna myśl, że chętniej zagrałbym w nową kampanie na silniku re4 niż nowe re4 na innym silniku.

Może i masz rację, ciekawie mógłby wyglądać klimat i fabuła z re4 w nowym wydaniu, ale sorry nie dla tego gram w te gry.
RE3R nawet nie chciało mi się odpalać drugi raz, bo jest beznadziejne, za mało remaku i backtrackingu a za dużo akcji... Jill na dangerze biega tak samo jak na fine. Capcom chyba ma problem z normalnymi zombiakami bo udało im się to w jednej odsłonie a w kolejnej nie wytrzymali i dali jakiś szajs wyrastający z głowy .
I gdy już zaczął mi się podobać nemesis (lub raczej przestał irytować) to się zmienił w jakiegoś pająka biegającego po ścianach... Beka niezła bo zrobili remake który w podtytule ma najbardziej ikoniczną postać serii a po 2ch walkach zmienili go w pająka który ani troche nie przypomina tego chym powinien być xDD.

W ogóle zagrajcie se w the evil within 1 jak chcecie remake resident evil 4. To jest na tej zasadzie co capcom go zrobi.

Jest wiocha, jest tam koleś z piłą spalinową, później ochrona chatki, później zamki, przejażdżka samochodem gdizie siedzisz na pace i osłaniasz kierowcę a później etap na windzie. Aaa i jest strzelnica.
https://www.youtube.com/watch?v=ejl2-8GQOFs
Nie wiem skąd on ma te zwonienie czasu, ja nie miałem a zrobienie tej strzelinicy na very hardzie na padzie to koszmar.

Capcom nigdy tak pieczołowicie nie odnowi tych miejscówek i akcji a i też wątpię (choć nie ma kopniaka ale są zapałki) że gameplay zrobią choć w połowie tak dobry.


BTW poczekaliby jeszcze ze 2 generacje aż oryginalny re 4 będzie wyglądać niegrywalnie i wtedy byłoby spoko.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: RON!N »

Osobiście uważam że to z krwi i kości plota, ba! bujda!

Informacja ma na celu "ocieplenia" wizerunku wśród fanów.
Dlaczego tak uważam?
Po 1) Robienie remake RE4 jest bez sensu! Gra wprowadziła widok zza placów który wykorzystuje Capcom po dzień dzisiejszy (po za RE7), więc odzwierciedla współczesny trend robienia gier;
Po 2) Robienie remake RE4 jest bez sensu! Gra doczekała się wielu portów, remastera i remastera remastera (zwanego jako RE4 HD Remaster na Steam);
Po 3) Robienie remake RE4 jest bez sensu! Gra dziś jest w 100% zjadliwa zarówno dla 15 latka jak i 40 latka. Uruchomisz na praktycznie każdym współczesnym sprzęcie.

WIĘC po co robić remake takiej gry? o.O ?
Ano po nic. Jest to informacja aby mieć o czym gadać ;) Może to być też kierunek, dla RE8, które może wykorzystać pomysły z bet RE4 które pasują idealnie. I tu już bym powiedział ze takowy news miałby jakiś sens.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: RVRE »

Wytłumacz dzisiaj 15latkowi dlaczego nie może chodzić i strzelać jednocześnie. No wątpie abyś znalazł dobre argumenty na to. A robienie remaku RE4 ma sens, bo tak jak pisał PSKING- mogą zrobić to na poważnie, wg wizji, którą chcieli oryginalnie pokazać. Klimat zaszczucia i osamotnienia. Mogą to dopasować do obecnych już RE2 i 3.

No i wszelakie porty RE4 na PC to katastrofa, wygląda to jak nie powiem co i warto zrobić tę grę jeszcze raz.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: RON!N »

RVRE pisze: wt 14 kwie, 2020 Wytłumacz dzisiaj 15latkowi dlaczego nie może chodzić i strzelać jednocześnie. No wątpie abyś znalazł dobre argumenty na to. A robienie remaku RE4 ma sens, bo tak jak pisał PSKING- mogą zrobić to na poważnie, wg wizji, którą chcieli oryginalnie pokazać. Klimat zaszczucia i osamotnienia. Mogą to dopasować do obecnych już RE2 i 3.

No i wszelakie porty RE4 na PC to katastrofa, wygląda to jak nie powiem co i warto zrobić tę grę jeszcze raz.
Problem w tym, że właśnie strzela się jak się stoi ;) Tak ponoć uczą w realnym świecie :D
Grałem tylko w pierwszy port PC (ten paskudny) a potem ten po patchu. To że był to port wersji z PS2 to był już kosmos.
Aczkolwiek, RE4 nie odnowią. Bądźmy realistami ;) Jeżeli tak się stanie, to CV. Ale uważam że nie za szybko się to stanie.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: PSKING »

Ok Ronin. Bądźmy realistyczni. Nie mam zamiaru gdybać gdy nie ma informacji, to o poważnym podejściu to ostatnie co mam do powiedzenia, bo chyba mało osób kojarzy że Re4 jest tak naprawdę grą która opowiada o porwaniu nieletniej dziewczyny i przetrzymywaniu przez sektę, oraz agencie rządowym który przeszedł piekło na ziemi jak nikt inny, i mając psychikę wyhartowaną przez traumę nadaję się idealnie do sprawy przy której może być świadkiem kolejnych makabrycznych zdarzeń, bo samo Re4 to był istny plac zabaw. Ale ok, mogę się zgodzić że ten remake jako gra nie ma sensu...ale jako produkt to już żaden inny Re nie będzie tak sensowny z punktu widzenia zarobkowego Re. Re4 to tak naprawdę ostatnia część otoczona jakimś kultem, gra o remake'u której może nie myśleć nikt, ale kupi każdy. Kupią teraz też fani poprzednich remake'ów. I znowu, CV(jak zresztą już pisałem) jak najbardziej powinno być odnowione, i pominięcie go będzie chamskie...tylko kogo dziś obchodzi CV? Jak wiele osób będzie wyczekiwać na CV, a jak wiele na Re4? Też nie wierzę aby CV zostało zupełnie pominięte, ale z biznesowego punktu widzenia, wszystko stoi za tym że Re4-2 powstanie. Podobno była nawet jakaś ankieta w której to właśnie gracze wybrali Re4 nad CV(co po raz kolejny, jest oczywiste).
golibroda
Posty: 36
Rejestracja: ndz 09 lut, 2020

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: golibroda »

Ja pamiętam, że cv to była lipa i drewno.
Pamiętam, że spoko zagadki były ale sama gra była kiepska i nic nowego do serii nie wniosła a miała chyba najbardziej nudne walki z zombiakami ze wszystkich części, najbardziej obojętny resident jak dla mnie, chociaż pamiętam że grafika bardzo psuła wrażenia a dokładniej modele postaci z dziwnie długimi nogami.
Jak sami piszecie, ta gra przeszła bez echa (więc na remake małe szanse) i w mojej opini nie bez powodu.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: RON!N »

golibroda pisze: wt 14 kwie, 2020 Ja pamiętam, że cv to była lipa i drewno.
Pamiętam, że spoko zagadki były ale sama gra była kiepska i nic nowego do serii nie wniosła a miała chyba najbardziej nudne walki z zombiakami ze wszystkich części, najbardziej obojętny resident jak dla mnie, chociaż pamiętam że grafika bardzo psuła wrażenia a dokładniej modele postaci z dziwnie długimi nogami.
Jak sami piszecie, ta gra przeszła bez echa (więc na remake małe szanse) i w mojej opini nie bez powodu.
CV bardziej zasługuje na numer "3" niż "RE3" ale to temat na osobny topic :D
Według mnie, żaden tytuł z serii RE już nie powinien być remake'owany.
W teorii pozostały dwa:
RE Survivor, ale jak już, to ewentualnie PS5 i PC pod VR;
RE Gaiden :smiech1:

Reszty już niech nie ruszają. Dinusie czekają. No kurcze, aż się proszą.... Proszą!
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: Leon. KennedY »

Dadzą tą czwórkę, potem CV i faktycznie wtedy dinusie czekają i nawołują 😎
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: RON!N »

Leon. KennedY pisze: wt 14 kwie, 2020 Dadzą tą czwórkę, potem CV i faktycznie wtedy dinusie czekają i nawołują 😎
Myślę że za szybko ich nie zobaczymy. Z jakiegoś powodu* RE3 cieszy się mieszanymi opiniami, więc Capcom może odpocząć od tego tytułu...
Zobaczymy, zobaczymy. Teraz czekamy na RE VIII...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: Leon. KennedY »

Może i mieszane, ale capcom w pierwszy tydzień sprzedał 2.5 miliona kopii.

by Deus Ex: Wróćmy do tematu.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: PSKING »

Właśnie chyba to jest największy problem jaki z tym mam. Dino Crisis czeka, a i pewnie kilka innych serii. Szkoda że Capcom uczepił się tylko serii Re. Hah, ja nawet pierwsze DMC jako remake bym mógł ujrzeć, bo po ograniu czwórki, już na początku 2013 gdy zagrałem w kolekcję HD, widać było jak ta część odstaje od innych.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: RVRE »

Uczepił się, bo zarabia na nim. Taka korporacja nie rzuci grubymi milionami aby zadowolić garstkę fanów. Oni tam mają naprawdę mądrych ludzi, którzy im obliczą prawdopodobieństwo zysku na remaku Dino Crisis i widać póki co RE z tym wygrywa. Może się mylę i odświeżanie gier to ich biznes teraz i póki co trzymają się RE, a jak one się skończą (no bo pula jest ograniczona), to wezmą się za inne marki po kolei.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: PSKING »

Też tak sądzę, dlatego podkreślałem wcześniej że nie ma już innego Re, które tak bardzo do tego się nada jak Re4. Gra legenda, z archaiczną oprawą, po którą sięgną tłumy, a patrząc na sprzedaż Re3, pewnie większe niż się spodziewamy. To jest pewny sukces, i nie stoi za tym specjalnie żaden wyniosły kierunek artystyczny. Mogliby zrobić remake CV, bo on tego potrzebuję(i sądzę że kiedyś i tak wyjdzie...2023/22/24?, bo poza Re4 to ostatni klasyczny Re na którym mogą dorobić w ten sposób). Mogliby zrobić nową grę serii w stylu remake'ów, Re4, czy czegokolwiek, bo posiadają na tyle utalentowanych ludzi, ba, mogliby zrobić nawet Darkside Chronicles z normalną kampanią, ale znowu, kto to zna? Re5 byłoby prawdziwym skandalem, przez to jak się trzyma i pod względem rozgrywki i oprawy:
http://static.minitokyo.net/downloads/22/29/391472.jpg
Jeśli miałbym w coś średnio wierzyć to udział Shinjiego Mikamiego po tych wszystkich dramach, choć niemało lat minęło, a i zespół który miałby nad tym pracować składa się praktycznie z jego znajomych. Pracuje co prawda nad jakimś tajemniczym projektem, ale jego The Evil Within z taką sprzedażą najpewniej umarło(o którym się nie wypowiadam, bo grałem w zaledwie kawałek, i ogram pierwszą część na dniach).
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Plotka] Resident Evil 4: Remake w 2022 roku ?

Post autor: RVRE »

A ja mam takie pytanie czysto nieironiczne. Te gry utrzymują was przy życiu, nie wiem, zabieracie te pudełka do baru na piwo, na spacer po parku czy wycieczkę w góry że się tak nimi przejmujecie? Nie podoba się, elo, nie kupuję, nie komentuje, nie zwracam uwagi. Jest tyle gier że spokojnie można zastąpić sobie ulubione gry nowymi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”