Resident evil 4 android/ios

Również o Resident Evil 3.5
golibroda
Posty: 36
Rejestracja: ndz 09 lut, 2020

Resident evil 4 android/ios

Post autor: golibroda »

Nie wiem czy się opłaca zakładać wątek dla tej gry ale w sumie jestem ciekaw czy graliście i co o tym sądzicie.

Pamiętam pierwsze gameplaye z niebieskimi zombiakami na sybiana widziałem jak większość jeszcze na J2ME śmigała to aż uwierzyć w to nie mogłem.
Teraz to wygląda słabiej niż niektóre gry 3d robione przez amatorów na unity a do tego ma strasznie drewniane animacje.

Ale tak czy siak dosyć sporo zagrywałem się w <ciach> wersję tego (gra jest do teraz na markecie ale nie znajdziesz jak nie jesteś z azji) i bardzo mi się ta gra podobała.
Była trochę łatwiejsza ale ogólnie zajebiście przenieśli wszystkie mechaniki i o dziwo spoko się grało na dotykowym ekranie. Było to podzielone na misje, bez ciągłości a każda misja to jedna arenka na której coś trzeba zrobić, nie mniej uspokajała mnie myśl, że w każdej chwili se mogę pograć w re 4 :D

Było 5 poziomów trudności i za każdy dostawało się diamencik, i głównie to mnie zachęcało do gry, żeby wszytskie zebrać.
Nawet teraz bym se to pobrał i powalczył z bossami, nawet mam backup save(po zobaczeniu którego napisałem ten wątek) ale nie wszystkie nowe smartfony to odpalą.

Fajnie to było zrobione bo pamiętam, że w sklepie były jakieś nowe cholernie drogie przedmioty na które trzeba było farmić kasę, więc już naweet nie grałem żeby pograć tylko żeby coś odblokować. Był jeszcze tryb mercenaries gdzie można było pofarmić kasy.

Nie pamiętam dokładnie ale dużo w tej wersji znalazłem rzeczy które chciałbym zobaczyć w oficialnej wersji jak to co pisałem wyżej albo właśnie coś co mi się strzasznie spodobało to na najtrudniejszym poziomie trudności grało się bez celownika, tzn nie było widać tej lini lasera od pistoletu a co za tym idzie kropka lasera była widoczna tylko gdy nacelujesz na coś co w co się da strzelić. Mogliby dać ze 2 poziomy trudności więcej do czwóreczki...

Szakal: I po co się przyznajesz do tego :pff2: ... ? Jako, że z Twojego opisu wynika, że było to dość dawno temu ograniczę się do upomnienia.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Resident evil 4 android/ios

Post autor: PSKING »

Wiem że była jakaś mobilna wersja Re4, o czym sobie przypomniałem po stwierdzeniu że wersja 2007 z PC była najgorszą. Nie mam pojęcia w którym miejscu stoi wersja mobilna.
Morricorne
Posty: 19
Rejestracja: śr 17 kwie, 2019
Lokalizacja: Łódź

Re: Resident evil 4 android/ios

Post autor: Morricorne »

Była wersja na Androida. Ale była bardzo biedna, bo podzielona była na krótkie misje. Na 5/10 minut. Ukończyłem w raptem 3 godziny maksymalnie.
O wiele lepiej wypada Mercenaries 3d na 3dsa w porównaniu do Resident Evil 4 mobile bo tak dokładnie ta gra się nazywała.
Z tego co jeszcze pamiętam to gra działała do maksymalnie Androida 4.4 KitKat
Na nowszych wersjach po prostu się nie odpala. Bo nawet kiedyś próbowałem.
Gameplay można znaleźć bez problemu na YouTube a samą grę w internecie.
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Resident evil 4 android/ios

Post autor: Arc »

golibroda pisze: Nie pamiętam dokładnie ale dużo w tej wersji znalazłem rzeczy które chciałbym zobaczyć w oficialnej wersji jak to co pisałem wyżej albo właśnie coś co mi się strzasznie spodobało to na najtrudniejszym poziomie trudności grało się bez celownika, tzn nie było widać tej lini lasera od pistoletu a co za tym idzie kropka lasera była widoczna tylko gdy nacelujesz na coś co w co się da strzelić. Mogliby dać ze 2 poziomy trudności więcej do czwóreczki...
Mogę Ci zrobić do wersji PC taki właśnie celowniczek, właściwie to jaki chcesz prawie ale też bez przesady ;) Jak dalej byś był zainteresowany to napisz tutaj albo na pm. Dużo nie powinien zajmować, z 2MB.


Przy okazji Szakal odsyłam do tematu "Upadek", przy takim podejściu do użytkowników to powodzenia życzę :/ bo nowi użytkownicy zwyczajnie będą zniechęceni do udzielania się na forum, a co do posta golibrody to cóż tak Ciebie konkretnie zabolało w tamtym poście? Pisał w tematyce w jakiej się kręci forum, basta! Tobie się należy seria upomnień za przyklejanie się do użytkowników nie pisząc nic o Residencie. Twórca tego wątku jedynie zasłużył sobie na upomnienie za wulgaryzm w poście.

by Deus Ex: Arc, upomnienia użytkowników są naprawdę sporadyczne. Od lat ostrzeżenia są wystawiane incydentalnie, nie mówiąc o banach. Jedynym środkiem zaradczym są właśnie upomnienia w postach. Zadaniem Moderatorów jest m.in. walka z offtopem, przestrzeganie porządku w tematach, Regulaminu. I Szakal od lat wywiązuje się z tego zadania prawidłowo. Dlaczego tak uparcie próbujesz nas przekonać, że to podejście nie jest właściwe?

Szakal: Bo przyznał się, że korzystał z pirata? I potraktowałem go za to wyjątkowo łagodnie, uznając, że sprawa się przedawniła. A ty nie bądź taki do przodu jeśli nie wiesz o co chodziło.
Obrazek
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Re: Resident evil 4 android/ios

Post autor: Salvin »

Proszę Arc abyś nie poruszał więcej spraw upomnień czy ostrzeżeń w tematach do tego nieprzeznaczonych. Jeżeli masz obiekcje względem pracy któregoś z moderatorów można napisać o tym do mnie albo Deusa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”