[Pomoc] Bronie

Również o Resident Evil 3.5
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

A ja odblokowalem ta bron grajac w Assignment.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Saladyn pisze:A ja odblokowalem ta bron grajac w Assignment.
A to ciekawe :rad11: . Myślałem, że 'Assignment Ada' odblokowuje garniak Leona i zbroje Ashley.

Necraria: Te ciuchy odblokowuje właśnie Separate Ways. Assignment Ada odblokowuje Chicago dostępne w Separate Ways.


Aha, to sorry coś mi się pomyliło. Tyle czasu minęło...
Ostatnio zmieniony sob 20 gru, 2008 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Separate Ways jeszcze nie skonczylem, a Assignment (w ktorym zbiera sie probki Las Plagas). Moze chodzi po prostu o skonczenie jakiejs dodatkowej gierki (za pierwszym razem dostaje sie gnata do kupienia, a za drugim garniak i zbroje)? Skonczyles Separate Ways przed Assignment?

Ups! Gdy pisalem tego posta nie bylo jeszcze wtracenia. I co teraz? Kasujemy moj post?

Necraria: Jeśli ukończyłeś Assignment Ada i masz Chicago w głównej grze, to nie, gdyż o tym jeszcze nie słyszałam i będzie jako ciekawostka.

No wlasnie mam. Ale trzeba bedzie uzbierac ten milion. Separate Ways dopiero zaczalem, ale jestem mniej wiecej przed ta lokacja, w ktorej do Ady pruja z minidzialek. Odblokowalem z trzy raporty - nie wiem, czy to ma jakies znaczenie. Dla porzadku to umieszczam.

Necraria: No to faktycznie ciekawe. Z tego co wiem, to Chicago dostaje się na końcu, po ukończeniu całego scenariusza, więc to, że 3 chaptery masz za sobą, raczej nie ma wpływu.

Tak jeszcze od siebie dodam, że Chicago w separate ways kosztuje 300 tys ptas, więc taniej niż podstawowej grze.
Ostatnio zmieniony pt 22 lut, 2008 przez Saladyn, łącznie zmieniany 4 razy.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Krauser95
Posty: 40
Rejestracja: ndz 16 mar, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krauser95 »

Ej a co jest lepsze : Handcannon czy P.R.L 4 12 albo
Riotgun czy striker bo riotgun jest celniejszy
albo blacktail czy RED 9
WSZYSTKO TO W TRYBIE PROFESSIONAL :rad12:

Necraria: Post przeniesiony do właściwego tematu
Ostatnio zmieniony pt 21 mar, 2008 przez Krauser95, łącznie zmieniany 2 razy.
Resident Evil Remake RZĄDZI!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
geniusz012345
Posty: 23
Rejestracja: czw 23 cze, 2011
Lokalizacja: Top Sikret

Post autor: geniusz012345 »

Po-le-cam RED9!!!! Maxi ulepszone, stopka, exclusive, no to jest wyśmienita broń. :shock:
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez geniusz012345, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeśli masz konto na NK, a nie uśmiecha ci się, to nie kasuj, nie rób nowego, TO ci się przyda, zmienisz dane i gotowe.
Andrzej80
Posty: 62
Rejestracja: śr 06 lip, 2011
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Andrzej80 »

Powiem, bronie są niezłe. Ja zazwyczaj poza standartowymi uzywam wyrzutni min. Najmniwj doceniana broń z tej gry. Nie raz ta bronia ratowałem się z opresji. W moim przypadku bardzo dobrze sprawdza się w walce z zbrojami. Kiedy przechodziłem 2 raz w częśći 3 wyspa kupiłem sobie granatnik z amunicją nieelimitowana amunicją. Przez całe poprzednie etapy oszczędzałem, kupowałem wtedy kiedy już musiałem. Z ta bronią jest potem łatwiej, jednak niesprawdza się w qwalce z bliska, wtedy atakowałem strikerem, tez zresztą dobra broń.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Czy zauważyliście różnicę w działaniu PRL na różne platformy? Często na filmikach widziałem, jak PRL strzela kilkoma wiązkami w kierunku różnych przeciwników kładąc praktycznie wszystko w zasięgu wzroku. Tak też okazało się na PS3. Na PS2 o ile pamiętam była tylko jedna wiązka i trzeba było odpowiednio wycelować.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Na gc,ps2 i wii też jest wiązka rozproszona podczas przytrzymania i puszczenia. Kilku przeciwników ściąga.
Ostatnio zmieniony pt 17 lut, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Recoil ma rację. Na PS 2 PRL 412 działał najgorzej a na GC w ogóle nie było tej broni. Począwszy od Wii mamy bardzo usprawnioną wersję PRL.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Na gc faktycznie tej broni nie było ale na ps2 wiązka rozproszona jest:

https://youtu.be/jxibFG7-T-M

Czyżby moc wiązek była inna?
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Nie mogę znaleźć na YT filmików porównujących działanie tej broni na różnych platformach.Niemniej po ograniu RE4 na PS2 i PC, grając na WII, od razu zauważyłam różnicę na plus ale mogą to potwierdzić gracze, którzy zaliczyli tę grę wg w/w podanej kolejności.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Jestem pewien, że na PS2 była jedna wiązka bo zaskoczył mnie widok kilku wiązek na filmikach i teraz w wersji odnowionej, w którą grałem. Nie mam jednak czasu żeby bawić się w podłączanie PS2, żeby to potwierdzić.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Na GC i PS2 była na 100% jedna wiązka.
Broń działała za słabo więc od Wii i każdej następnej wersji, była ulepszona wersja.

Ps. Finka, jeśli zostałaś wprowadzona w błąd przez filmik który podał Wesker...to cóż, popełnił gafe.
W komentarzach pod filmikiem piszą że to wersja PS3, a PS2 miało jedną wiązkę.
Ostatnio zmieniony wt 28 lut, 2017 przez PSKING, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

PSKING pisze:Na GC i PS2 była na 100% jedna wiązka.
Broń działała za słabo więc od Wii i każdej następnej wersji, była ulepszona wersja.
Nie powiedziałbym, żeby działała słabo nawet z jedną wiązką. Jeden strzał na każdego bossa (ew. po jednym na każdą formę) o ile mnie pamięć nie myli. Ganadosów też hurtowo zgarniała jeśli się dobrze ustawili. Teraz, z wieloma wiązkami, jest aż za silna. Nawet nie trzeba zadawać sobie trudu z celowaniem. Obejmuje wszystko w zasięgu wzroku...
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Piszę co sam przeczytałem kiedyś. Nigdy nie miałem tej broni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”