F.A.Q - odpowiedzi na najczęstsze pytania

Również o Resident Evil 3.5
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Żeby zdobyć handcannona trzeba każdą postacią i na każdej mapie zdobyć 5 gwiazdek.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Matizontt
Posty: 1
Rejestracja: sob 04 sty, 2014
Lokalizacja: Bestwinka

Post autor: Matizontt »

Mam RE4 z CDACTION wypożyczonego z biblioteki. Na płycie jest dodatek "Ada assigment hardcore".
Więc pytanie czy mam to instalować czy będzie to samo po zakończeniu normalnej gry?
A jeśli zainstaluje to czy będę mógł grać normalnie Leonem?

PS: Chciałbym to wiedzieć jak najszybciej bo w grze nie jestem zbyt daleko i będę musiał to oddać
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

Co prawda nie mam tej gry w wersji z CDA, ale z tego co się orientuję, to o czym piszesz jest jedynie modem, który (o ile dobrze pamiętam) dorzuca więcej wrogów w trakcie gry, przemieszcza jakieś przedmioty kluczowe (w stosunku do "oryginalnego" rozmieszczenia) itd. Więc w samą minikampanię Ady pograsz bez tego moda, przechodząc uprzednio "standardową" kampanię Leona. Sam mod jest do pobrania za darmo w necie, więc chyba "najoptymalniej" byłoby przejść najpierw grę bez moda, a potem ew. spróbować sił z zastosowaniem modyfikacji.
Ostatnio zmieniony sob 04 sty, 2014 przez kal3jdoskop, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Matizontt pisze:Mam RE4 z CDACTION wypożyczonego z biblioteki. Na płycie jest dodatek "Ada assigment hardcore".
Więc pytanie czy mam to instalować czy będzie to samo po zakończeniu normalnej gry?
A jeśli zainstaluje to czy będę mógł grać normalnie Leonem?

PS: Chciałbym to wiedzieć jak najszybciej bo w grze nie jestem zbyt daleko i będę musiał to oddać
To jeden z dwóch dostępnych dodatków i grasz w nich tylko Adą. Odblokujesz po skończeniu gry, przynajmniej w wersjach konsolowych tak właśnie jest.
gutek88
Posty: 14
Rejestracja: pt 14 mar, 2014
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: gutek88 »

Witam wszystkich forumowiczów;) Mam pytanie, czy udzieli mi ktoś informacji odnośnie szybkiego odwracania się. ..Wielu z Was zapewne wie, że w dodatku Mercenaries jest to dość istotny element.Dodam, że gram na Ps3, kombinuje dwoma analogami na różne sposoby i nie ma opcji żebym to zrobił.Żeby było ciekawiej, uda mi się to zrobić niekiedy w normalnej grze, przez przypadek...
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Musisz jednocześnie wcisnąć dół na gałce analogowej i przycisk odpowiedzialny za "bieg" :)
gutek88
Posty: 14
Rejestracja: pt 14 mar, 2014
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: gutek88 »

Aktualnie jestem w pracy, ale tylko wrócę do domu i sprawdzam:) Wielkie dzięki w każdym razie, jestem dłużnikiem; ) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

FACEPALM. Nie szybciej wejść do menu gry i w ustawieniach zobaczyć rozstaw akcji dla przycisków? Ręce opadają...
One man forced to seek REVENGE
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Nie jestem pewien, ale chyba w wersji dla PS3 nie ma takich informacji w opcjach sterowania oraz dwóch dokumentach Playing Manual znajdowanych na początku gry, a poza tym po to jest ten temat by zapytać...
Ostatnio zmieniony czw 10 kwie, 2014 przez Maestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Jakbyś Maestro Krausera nie znał :) . Dzień bez zrzędzenia to dzień nieudany :smiech3: .
Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kamil12697 »

Małe pytanko :smiech1: Ashley została zainfekowana pasożytem w tym samym czasie co Leon czy już wcześniej?
molte volte
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Wydaje mi się, że Leon został zainfekowany jeszcze w wiosce kiedy został uwięziony z Luisem a Ashley na wyspie.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kamil12697 »

Ashley się już więcej w RE się nie pojawiła. Ktoś wie coś o tym co było z nią dalej?
molte volte
gutek88
Posty: 14
Rejestracja: pt 14 mar, 2014
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: gutek88 »

Skoro znalazłem temat Krauserku, w którym mogłem zadać dane pytanie to wierz mi, że nie oczekiwałem niestety tak "durnej" odpowiedzi jakiej udzieliłeś.Dziękuję jeszcze raz Maestro!
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

kamil12697 pisze:Małe pytanko :smiech1: Ashley została zainfekowana pasożytem w tym samym czasie co Leon czy już wcześniej?
Trudno powiedzieć, objawy u obojga z nich wystąpiły w podobnym czasie. Ale Ashley była w niewoli dłużej, i możliwe że Illuminadosi nie zwlekali ze wstrzyknięciem pasożyta.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Salvin pisze: Dzień bez zrzędzenia to dzień nieudany
Sorry ale to nie jest zrzędzenie. Niedługo dojdzie do pytań, jakich przycisków używać podczas QTE albo w którym momencie wcisnąć przycisk START w menu głównym, bo ludziom przecież trzeba podać wszystko na tacy. W tym momencie nawet zrozumiałem dlaczego w FPSach zaczęło pojawiać się powiadomienie o przeładowaniu broni, kiedy magazynek jest prawie pusty... :pff1:
One man forced to seek REVENGE
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Ale to cię nie uprawnia do chamskich komentarzy. Coś ci się nie podoba to olej to i nie wchodź do tego tematu, tyle. Poza tym przejrzyj dokładnie ten temat a zobaczysz jakie były zadawane pytanie, to raz. Dwa spójrz na post Maestra.
gutek88
Posty: 14
Rejestracja: pt 14 mar, 2014
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: gutek88 »

Witam;) Jestem ciekawy czy grał ktoś kiedykolwiek, aby zobaczyć, ile jest w stanie zebrać "spineli" w czasie gry na poziomie (pro)...Mnie się udało 66 i podejrzewam, że jeszcze niektóre mogę pomijać; ) Coś nieprawdopodobnego jak ta ta gra po tylu przejściach potrafi zaskakiwać;)
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

http://www.gamefaqs.com/boards/925156-r ... 4/43665916

Tutaj gracze podali możliwą do odnalezienia ilość spineli na różnych platformach.
gutek88
Posty: 14
Rejestracja: pt 14 mar, 2014
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: gutek88 »

Chodziło mi konkretnie o ps3, także jest to jednoznaczne z ps2;) W takim razie do odnalezienia pozostaje mi 7;) Śliczne dzięki Deus Ex!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”