[Ankieta] Najstraszniejszy przeciwnik

Również o Resident Evil 3.5
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

[Ankieta] Najstraszniejszy przeciwnik

Post autor: Veronica »

Bez dwóch zdań: Regenerator (zwłaszcza ten w ciemnym więzieniu na końcu gry). Starsznie się ich boję. Pytanko: co to było w tym worku, co tak się poruszało?
Regenerator chyba nie, bo jest za duży, ale niedaleko są też podobne wory wiszące na rurze. Co to jest??? :zmiesz9:
Ostatnio zmieniony ndz 14 paź, 2012 przez Veronica, łącznie zmieniany 3 razy.
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Witam panią to po pierwsze :smiech6: A co do pytania, to najbardziej przeraża mnie Verdugo i Iron maiden, co do zawartości wroka była któtka dyskusja na ten tamat gdzies tutaj. Z tego co pamietam niektórzy pisali że to może być jakieś dziecko, grając Adą wyświetli sie napis że tego nie dotknie, w sumie to sie jej nie dziwie...
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Desmond07
Posty: 61
Rejestracja: śr 08 sie, 2007
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Desmond07 »

Dla mnie jedynym strasznym przeciwnikiem w tej grze był płonący gośc na wyspie, który wyleciał znienacka z tej lodówki, ponieważ mnie zaskoczył :P Poza tym nie pamiętam nikogo strasznego :P
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Włsnie w RE4 to chyba był jedyny moment z takim nagłym, niespodziewanym "BUU"!! znanych ze wcześniejszych części, tam było ich więcej... :rad6:
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

W tej części to nie ma jakiś strasznych przeciwników co najwyżej są oni upierdliwi :rad11:
Pueblos
Posty: 56
Rejestracja: czw 03 maja, 2007
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: Pueblos »

Regeneratory i Iron Maideny
pan z lodówki
AYE
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

mister lodówa i regenerator......,hej nemesis ,proszę zmień avatar bo się zrzygam na monitor :smiech6: ,nie wiem o co chodzi z tym Davidem Hasselhoff ale to zdjęcie jest delikatnie mówiąc gejowskie.... :pff6:
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Tyrantx, to zdjęcie jest dla łacha, gejem nie jestem :zmiesz2: Mnie przeraża ryk piły spalinowej za plecami
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Hmm...na pierwszym miejscu definitywnie Regenerator/ Iron Maiden, oprócz tego Bella Sisters ( wydają mi się straszniejsze niż np Dr. Salvador ), Verdugo no i ofkoz Garrador, gość z lodówki też potrafi wystraszyć ale tylko za pierwszym razem :smiech6: .
Awatar użytkownika
=Rzeźnik=
Posty: 99
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: wakacje/Afryka

Post autor: =Rzeźnik= »

Mnie przeraża (także) spalinówa,regenerator i noc w re4 :rad13: ,ponieważ jest cicho i ciemno a przeważnie niewiadomo z której strony zajdzie Cię przeciwnik.Strach o własne życie :rad12:
"Gdy usłyszysz ryk piły spalinowej ,jest już za późno."
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Strasznych przeciwników to raczej nie ma ale są tacy, których szczególnie nie lubię np. U3, Iron Maiden oraz novistador.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Devlock
Posty: 70
Rejestracja: śr 28 mar, 2007
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Devlock »

Dźwięki, które wydają Iron Maiden i Regenerator moga nieźle wystraszyć. Zwłaszcza, że potwory są dość mocne i zwykle wolałem uciekać, niż z nimi walczyć.
Veronica pisze:Bez dwóch zdań: Regenerator (zwłaszcza ten w ciemnym więzieniu na końcu gry).
To tam jest ciemno w wersji na PS2? To nie mogę się doczekać, kiedy tam dojdę, bo w wersji bez patcha na PC było wszędzie jasno. Uciekać przed tymi rycerzykami w ciemnościach? Jak dla mnie bomba. Szkoda, że już znam grę na tyle dobrze, by się tego nie bać.
Ostatnio zmieniony czw 02 lip, 2009 przez Devlock, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
kukerex
Posty: 15
Rejestracja: czw 26 lip, 2007
Lokalizacja: z piekła

Post autor: kukerex »

Tyrantx pisze:hej nemesis ,proszę zmień avatar bo się zrzygam na monitor :smiech6: ,nie wiem o co chodzi z tym Davidem Hasselhoff ale to zdjęcie jest delikatnie mówiąc gejowskie.... :pff6:
... też mi się tak zdaje (bez obrazy Nemesis) :)

A co do tematu to jak dla mnie najbardziej przerażający jest regenerator... nie wiem.. ale te
dzwięki które wydaje są naprawdę jakieś psychiczne, zawsze mi serce wali ze strachu jak go słyszę :rad5:
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

Tyrantx, to zdjęcie jest dla łacha, gejem nie jestem :zmiesz2:
spoko ziom :rad13: ,nie chciałem cię urazić,no teraz avatarek super,zdjęcie członków stars z re2...
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

dla mnie najstraszniejsze są psy - nienawidzę labiryntu. Nie dość, że jako kobieta mam słabą orientację w terenie (teraz mi lepiej idzie) to jeszcze słychać to warczenie co chwila, a jak mnie gonią to już w ogóle. Na drugim miejscu są robale, zwłaszcza w tym miejscu co musimy włączyć 2 przełączniki by stopić wejście do drzwi.
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Tyrantx, dobra sprawa z Majkelem załatwiona :smiech3: Przestraszyć nieźle też może Del Lago jak sobie za pierwszym razem postrzelamy do wody z pomostu...
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

W RE4 nie ma zbyt wiele ppmutowanych schzoli którzy by mnie wystraszyli natomiast podobają mi się Regenratory, za ich nienaturalny chód (skojarzenia z Silentem ;)) oraz charakterystyczne charczenie, coś w sobie mają, szczególnie pierwszy w Lab. Dobrym motywem był gościu z lodówki na wyspie, jedyny moment w którym zerwałem się nieco ;) poza tym dźwięk Piły również mnie podnieca, ot takie zboczenie
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
ZeT
Posty: 67
Rejestracja: śr 29 sie, 2007
Lokalizacja: Pueblo

Post autor: ZeT »

Najbardziej przerażający był pierwszy Regenerator. Podnoszę kartę, słyszę tłuczone szkło, nerwowo ustawiam się w rogu i czekam... Słysze jego oddech... Wpada... Łapie mnie za szyję i wgryza się w gardło xD. Oglądałem to wcześniej na filmikach, ale i tak zaliczyłem szczękoopad.
Z innych (choć trochę) strasznych - Iron Maiden (ta twarz... Brrr...), pierwszy Garrador, Piękne siostry, niewidzialne NOvistadory (ale też tylko pierwsze, później idzie się przyzwyczaić)
PS A płonący Ganado wcale mnie nie przestraszył xP
Awatar użytkownika
ELT
Posty: 13
Rejestracja: ndz 26 sie, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: ELT »

Mnie najbardziej przeraża Regenerator i Iron Maiden
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”