Strzelnica i nakrętki

Również o Resident Evil 3.5
Awatar użytkownika
geniusz012345
Posty: 23
Rejestracja: czw 23 cze, 2011
Lokalizacja: Top Sikret

Post autor: geniusz012345 »

Używałem TYLKO TMP i zdobyłem wszystkie kapsle, a za ostatni rząd 100000 PTAS :rad7: .
W mniejszym przypadku użyteczna jest strzelba. Kiedy stoi Ashley, to nie możesz strzelać
ze strzelby. Zamień broń na TMP i zniszcz wszystkich.
Jeśli masz konto na NK, a nie uśmiecha ci się, to nie kasuj, nie rób nowego, TO ci się przyda, zmienisz dane i gotowe.
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

100 000, a nie przypadkiem 50 000?
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Ja zawsze używałem strzelby. Stawałem maksymalnie oddalony od dzwonka ale tak bym mógł bez ruszania się z miejsca go wcisnąć. Przy takiej pozycji trafienie Ashley zdarzało się przy złym celowaniu.
One man forced to seek REVENGE
pzm
Posty: 9
Rejestracja: sob 10 mar, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pzm »

Na GC jest ciężej zdobyć wszystkie kapsle niż w wersji PC,ja na GC zdobyłem raz 4000 punktów
Wacek1988
Posty: 53
Rejestracja: ndz 01 sty, 2017
Lokalizacja: Nowa Ruda - Słupiec

Post autor: Wacek1988 »

Ja na ps4 zdobyłem wszystkie kapsle i związane z nimi trofeum, było to z leksza uciążliwe tak to nazwijmy,żeby nie mówić ,że było to bólem tyłka :P
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Strzelnica i nakrętki

Post autor: Arc »

23 kapsle można zdobyć bez większego problemu, to ostatni sprawia kłopoty. Moja recepta to headshoty ile się da i 3 razy w tle strzelić w latające UFO jak to ktoś tutaj na forum określił, a chodzi o głowę Salazara przelatującą z prawej do lewej strony strzelnicy. Punktów miałem wtedy bodaj 3550 ale mogę się mylić.
Inaczej się raczej nie da zdobyć 24-tego kapsla - mam na myśli punkty.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”