Która wersja lepsza: GC, PS2, PC czy Wii?

Również o Resident Evil 3.5

Która wersja jest Twoim zdaniem najlepsza?

GC
18
21%
PS2
36
42%
PC
16
19%
Wii
15
18%
 
Liczba głosów: 85

Awatar użytkownika
ELT
Posty: 13
Rejestracja: ndz 26 sie, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: ELT »

Alfred pisze:Czy Capcom wie że istnieje coś takiego jak myszka?
Chyba nie.
A co do RE4 to mialem okazje tylko raz zagrac na PS2 i porównując to do PC grało sie lepiej
Awatar użytkownika
Alfred
Posty: 34
Rejestracja: wt 28 sie, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Alfred »

Nemesis pisze:
Alfred pisze:No i postawię sobie odpowiedż na to pytanie,przepraszając uprzednio za offtop:w wwersji na X-Boxa mamy to samo co na PS 2 plus widzimy dodatkowe strije na wstawkach FMV! Szkoda że na konsoli Sony nie ma szans by to zobaczyć...
Resident 4 na xboxa? :szok2:
Tak,widziałem filmiki z wersji RE 4 w której na wstawkach Leon ma specjalne stroje. Jestem pewien że na X Boxa gra też się ukazała... A jeśli nie to naprawdę nie mam pojęcia jak uzyskać taki efekt...
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Chyba co najwyżej może sie ukazać na xboxa 360 tylko nie wiem już po co :löl:
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Alfred pisze:
Nemesis pisze:
Alfred pisze:No i postawię sobie odpowiedż na to pytanie,przepraszając uprzednio za offtop:w wwersji na X-Boxa mamy to samo co na PS 2 plus widzimy dodatkowe strije na wstawkach FMV! Szkoda że na konsoli Sony nie ma szans by to zobaczyć...
Resident 4 na xboxa? :szok2:
Tak,widziałem filmiki z wersji RE 4 w której na wstawkach Leon ma specjalne stroje. Jestem pewien że na X Boxa gra też się ukazała... A jeśli nie to naprawdę nie mam pojęcia jak uzyskać taki efekt...
Może jakis link do owego filmiku ze specjalnymi broniam ?

btw tak na marginesie nigdzie (nawet na oficjalnej stronie CAPCOM) nie ma informacji że gra wyszła na X boxa...

no ale czekamy na filmik :rad3:
Ostatnio zmieniony ndz 09 wrz, 2007 przez Linki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B!oh@z@rd
Posty: 97
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: B!oh@z@rd »

Alfred pisze:Jestem pewien że na X Boxa gra też się ukazała...
LOL. RE4 nie ukazał się na Xboxa.

Platformy na których ukazał się RE4 to :

GCN
PS2
PC
Wii :rad11:
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

residen evil 4 najlepszy na pc (według mnie :rad10: ) dlaczego? otóż na gamecube jest super płynny i najładniejszy (najwięcej efektów itp),na ps2 jest świetne sterowanie na dual shock 2 i parę bonusów (scenariusze , bronie itp), a na pc (mówię o co najmniej p4 3ghz+ i grafika gf 7800 + 256 ram) mamy wszystkie bonusy z ps2 i gc oraz wysoką rozdzielczość , antyaliasing , filtr anizotropowy (wygładzanie krawędzi) + wersję pl.
Podłączamy przejściówkę na dual shock lub jakiś konkretny pad i mamy najlepszą wersję re4 :rad13:
STARSSss.......
David77
Posty: 128
Rejestracja: pn 05 maja, 2008

Post autor: David77 »

Grałem na PC i PS2. Stwierdzam że PS lepszy.(Moje zdanie)
Awatar użytkownika
mikser.miksa
Posty: 3
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mikser.miksa »

Dzięki Mr_Zombie wkleiłem te nowe tekstury i gra rzeczywiście wygląda WSPANIALE dużo lepiej od PS2. Chciałem się jeszcze tylko spytać czy te stare pliki xfile i xscr DAT mogę usunąć bo przecież i tak gra działa mi teraz na tych nowych katalogach ogg, xfile i xscr.
NARUTO SHIPPUUDEN
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Równiez grałem w obie i ta na ps2 bije wersje na PC, a już za niedługo zobacze jak to wygląda na GC :rad6:.
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Wersja na GC moim zdaniem najlepsza ;)

Najlepsze efekty, ogółem znacznie lepiej mi się gra na mojej konsolce, niż na PC. Komfort lepszy - a jak ustawię ekran pod dobrym kątem, jest dość mrocznie, więc nie raz podskoczyłem na krześle. Można się naprawdę wystraszyć.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

PS2 wygrywa w pojedynku z PC. Komfort gry nie ma sobie równych - wywalasz się w łóżku z padem przed 29'TV i jazda z koksem ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

PC+przejściówka do pada na dual shock2+dobry sprzęt (nie super max tylko dobry)+tryb ekran panoramiczny 1680x1050+monitor 22 cale + włączone wygładzanie krawędzi i filtr textur = najpiękniejszy re4 jaki widziałem....., i na takim pocinam :D
STARSSss.......
Awatar użytkownika
matheo
Posty: 49
Rejestracja: ndz 22 lip, 2007
Lokalizacja: Klin

Post autor: matheo »

wiadomo PC z powodu samych modów :rad11: chocby na grafike duza lepsza niz na GC no i nowe stroje HAHAHA
matheo
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

matheo pisze:wiadomo PC z powodu samych modów :rad11: chocby na grafike duza lepsza niz na GC no i nowe stroje HAHAHA
W tym wątku porównujemy wersję PC i PS2 bo wersja NGC jest bezkonkurencyjna - to wiadomo :okulary3:
Awatar użytkownika
Czarek199410
Posty: 144
Rejestracja: pt 26 paź, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Czarek199410 »

Hm polecam na ps2 bo na moim kompie no nawet nie zobaczę jak to wygląda
Ale podobno na pc o wiele gorzej wygląda i chyba sterowanie też lepsze na ps2 :smiech3:
Ostatnio zmieniony czw 19 cze, 2008 przez Czarek199410, łącznie zmieniany 2 razy.
Gotta Whole lot of love
Awatar użytkownika
SolidSnake
Posty: 18
Rejestracja: śr 18 cze, 2008
Lokalizacja: Koło

Post autor: SolidSnake »

Jak ma się "pacha" to podobno wyglada spoko(bez radzę nie odpalać)... sprawdz na youtube bo tam są takie porównania.
"They think they know who I am... all they know is I love to kill"
Awatar użytkownika
Mauser
Posty: 38
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: Dąbie nad Nerem

Post autor: Mauser »

Powiem krótko wersje PC i PS2 niestety padają przed GCN . Brak mercenaries na GCN można przeżyć , za to wygląd powala dwie platformy (wiem bo bawiłem się residentem 4 na PC i powiem że grafikę można tylko zbliżyć do Gacka , ale nie będzie taka sama ). Poza tym płynność (wersja na GCN jest super płynna) i klimat grania w jaką kolwiek grę na GCN jest nie porównywalny z inną . A GCN można kupić używkę za niecałe 200 albo 150 (czasami nawet mniej) razem z padem i kartą +jakąś grą lub nawet 2-ma lub 3-ma . Wieć naprawdę polecam wersję na Gamecube'a i do tego sobie jeszcze dokupić Resident Evil Remake i Zero i macie zestaw marzeń (albo jak to chce kupić sobie Zero, Remake, 2 , 3 , 4 , Code Veronica X ).
My warriors scream to me !! Death Metal Victory !!
Awatar użytkownika
B!oh@z@rd
Posty: 97
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: B!oh@z@rd »

Mauser pisze:Brak mercenaries na GCN można przeżyć

Na GCN również jest tryb Mercenaries :). Wyjątkiem jest wersja niemiecka RE4 na GCN, ktora została ocenzurowana. Gamecube'owej wersji brakuje tylko stroju Special 2, trybu Separate Ways oraz P.R.L 412 :rad13:

AT: Trzymajcie się tematu. To nie jest miejsce na wypisywanie, co jest na NGC, a czego nie ma (swoją drogą to mam wersję niemiecką RE 4 na NGC i mam Mercenaries :] ). Jeśli chcecie, załóżcie osobny temat do takiej rozmowy. Tutaj porównujemy PC do PS2
Ostatnio zmieniony pt 27 cze, 2008 przez B!oh@z@rd, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mauser
Posty: 38
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: Dąbie nad Nerem

Post autor: Mauser »

Sorka chodziło mi o separate ways że nie ma , mała pomyłka zaginąłem trochę w akcji :D
My warriors scream to me !! Death Metal Victory !!
Awatar użytkownika
Czarek199410
Posty: 144
Rejestracja: pt 26 paź, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Czarek199410 »

PC czy PS2 nie rozumiecie nie żadne gacki
Powiem krótko na ps2 jest lepsze sterowanie
Może lepiej się celuję na PC
Po za tym jeszcze jedno GRAFIKA TO NIE WSZYSTKO!
Pograjcie sobie na 8-bitowych konsolach takich jak pegasus :smiech5:

Recoil: Nie sposób porównywać tę grę na dwóch platformach pomijając trzecią, zatem rozszerzam temat dla większej swobody dyskusji (krótko mówiąc znosimy prohibicję - rozmowy w tym temacie o RE4 na GC są legalne :p )
Ostatnio zmieniony pt 27 cze, 2008 przez Czarek199410, łącznie zmieniany 1 raz.
Gotta Whole lot of love
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”