Która wersja lepsza: GC, PS2, PC czy Wii?

Również o Resident Evil 3.5

Która wersja jest Twoim zdaniem najlepsza?

GC
18
21%
PS2
36
42%
PC
16
19%
Wii
15
18%
 
Liczba głosów: 85

Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Która wersja lepsza: GC, PS2, PC czy Wii?

Post autor: AdaM555 »

Wg. was która wersja lepsza, pytam poniewaz mam zamiar kupic RE 4. Mam i Pc i PS2 tyle ze z ps jest problem bo raz mam go ja a raz bierze go moj brat do siebie do domu i w tedy wsiaka nawet na pol roku :szok2:. Jeszcze kwestia ceny wiem ze na Pc idzie kupic za 79 zl po polsku a nie wiem jak to sie ma do konsoli :zmiesz9: :pyt1:
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2012 przez AdaM555, łącznie zmieniany 4 razy.
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

Nie ma różnicy... chociaż ja bym PS2 kupił. A PC to port z PS2 więc nie ma nic zmienionego
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Chyba jednak kupie na PC poniewaz cos moj kochany PeeSik chorutki ostatnio i zdarza mu sie nie czytac gierek/filmow ;( chyba juz przyszla pora na niego. Kazdy kiedys odchodzi (a on juz dosc stary) :rad11: :rad11:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

hehe gdyby twoja sytuacja z plejakiem nie wyglądała jak wygląda to bez wahania ploeciłbym kupno na ps2 - grafa od razu wygląda jak powinna bez zabawy jakieś tam patche i wnerwianie się że nie rusza bo coś z z plikami czy ble....po prostu grasz i już!
no ale fakt gra na pc pewnie tańsza, no a że z ps2 masz kontakt raz na pół roku.... :rad7:
zrób tak jak ci będzie wygodniej - najlepiej kup obie wersje i ty i brat będziecie zadowoleni hehe :smiech3:
Ostatnio zmieniony ndz 26 sie, 2007 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
=Rzeźnik=
Posty: 99
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: wakacje/Afryka

Post autor: =Rzeźnik= »

Ja ci polecam na gacka :smiech1: .Grafa wymiata dosłownie i są lepsze dźwięki.W ostateczności polecam PC ale wersję EU.Ponieważ wyszło bardzo wiele modów zmieniających grafikę na prawie taką jak GCN.
Ostatnio zmieniony ndz 26 sie, 2007 przez =Rzeźnik=, łącznie zmieniany 1 raz.
"Gdy usłyszysz ryk piły spalinowej ,jest już za późno."
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

http://www.allegro.pl/item225990758_res ... folii.html ta powinna byc dobra??? i czy 69 to nie za duzo moze w sklepie jest tansza??? :rad11:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Z kupowaniem na allegro różnie bywa, parę razy zdarzyło mi się kupno trefnej gierki na allegro i to od dobrych sprzedawców, skoro RE4 kosztuje oryginalnie "tylko"
za 79zł ( może nawet mniej) to sugerowałbym jednak wydać ciut więcej a pewniej, no chyba że różnica cen między tą ze sklepu a tą z allegro była by bardziej rażąca, but it's only your decision...
Ostatnio zmieniony ndz 26 sie, 2007 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

No to trza sie jutro wybrac do jedynego porzadnego sklepu z grami w oswiecimiu :rad11: zbyt duzo tego u nas nie ma :rad11: ale jak cos to 40 min pkp do kraka :rad8: :okulary3:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Kurde... Moj budżet=300zl (piorytet dla mnie to kupno nowego rowera) :rad11: a na wiekszy narazie nie ma co liczyc bo wrzesien ksiazki musze kupic do technikum;/ 300 zl morowane;/ wiec starsi narazie kasy nie dadza.
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

A czy sterowanie na PC bardzo przeszkadza???? :rad11: bo jak dorwalem demo Onimushy to mnie szlak trafil... :bitwa5: :bitwa5:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Wersja na PS2 i PC są takie same, jedyna różnica to sprzęt wymagany do odpalenia gry (na PC RE4 ma dość spore wymagania). Plusem wersji PC jest możliwość instalowania modów (tak nowych tekstur, podmienianie animacji bohaterów, muzyki, wgrywanie nowych modeli itp). Minusem właśnie wyższe wymagania sprzętowe, brak wstrząsów w padzie oraz fakt, że możesz grać tylko na padzie bądź klawiaturze (nieoficjalnie można jeszcze na myszce). Aha, no i ikonki przycisków w grze są spierniczone (masz tylko "1", "2", "3", itp. zamiast konkretnych przycisków; ale mały programik załatwia sprawę i można mieć albo ikonki z pada od X360, albo litery klawiszy z klawiatury).

Jeżeli już się zdecydujesz na kupno wersji PC to patrz, jaka to jest wersja. Wersja europejska została wydana wcześniej i jest to wersja v1.0, w której jest schrzanine oświetlenie (a właściciwe to w ogóle go nie ma - jest tylko ogólne światło, obiekty są nieocieniowane itp). Wersja amerykańska oraz polska jest już w v1.1. Do wersji euoprejskiej oczywiście można sobie ściągnąć patch.
Ostatnio zmieniony ndz 26 sie, 2007 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Pozyjemy zobaczymy chociaz bardziej sklaniam sie ku PC poniewaz jestem z nim bardzej zzyty :rad11: I pytanie zalezy mi tez na wersji PL jest na innych platwormach w PL????

[ Dodano: 26 Sie 2007 14:00 ]
HEH pada mam ale bez analogow taki maly nie wypal :rad11:

[ Dodano: 26 Sie 2007 14:03 ]
A komputerek mam w miare nowy... tyle ze byl juz w tedy troszke ponad przecietny ale RE 4 udzwignie :rad11:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Co do sterowania na klawiaturze - ludzie na to psioczą (szczególnie wielcy recenzenci z wielki serwisów...), w rzeczywistości jednak wcale nie jest źle. Powiem więcej, jest bardzo dobrze, o ile sobie ustawisz odpowiednio klawisze (domyślne ustawienie jest bardzo dziwne). Przeszedłem grę już dwukrotnie i nigdy nie miałem problemu ze sterowaniem, ani podczas celowania, ani nawet podczas QTE.

Ewentualnie możesz sobie po prostu dokupić pada. Dobre pady do PC (nie mówię tutaj oczywiście o padach Logitecha) z analogami są całkiem tanie.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Wlasnie mam logitecha ale bez analogow :zlosc4: Mr_Zombie mowiles cos o myszcze??? o co z tym chodzi...
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Moje odczucie z RE4 na pc'ta nie były miłe, gra miała swoje humory, pierwsze godziny sterowania klawiaturą porażka ale idzie sie przyzwyczaić chociaz ja kupiłem ps2 z oryg czwóreczką za 280zł :smile: Nie żałuje ani jednej wydanej złotówki na ten cel bo wygoda zajebista a nerwy znikneły. A ten program z myszką w RE4 to lipa
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”