[Ranking] Wyniki końcowe

Również o Resident Evil 3.5
Leon27
Posty: 19
Rejestracja: śr 12 mar, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Leon27 »

He He. Ja mam sposób na zdobywanie jak największej ilości zabitych :rad13: Mój rekord w zabitych to 1401 sztuki :smiech1:
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Fajnie. Możesz rozwinąć temat?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Leon27
Posty: 19
Rejestracja: śr 12 mar, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Leon27 »

Więc jak chcecie mieć jak największą ilość zabitych to mam super sposób. :rad6:
Podczas walki z Sandlerem,pod koniec rozdziału są tam takie wredne robaki ( Gdy zeskoczysz tam do nich na duł ) Wystarczy strzelać w nie . Jest ich nieskończoność . Trochę cierpliwości, i macie większą ilość zabitych . A nawet dostajesz naboje. Fajny jest myk jak masz Handcannona bo zdobywasz do niego naboje dzięki tym predatorom ((czyt. te robaki)(ja je tak nazywam :rad5: )

[ Dodano: 15 Kwi 2008 09:11 ]
Sorry za błędy

Necraria: Twoje posty wyglądają, jakby były pisane w pośpiechu. Nikt Cię nie pogania - spokojnie zbierz myśli i przeczytaj kilka razy posta przed wysłaniem. I zrób coś z tymi błędami ortograficznymi, a nie przepraszaj.
Ostatnio zmieniony wt 15 kwie, 2008 przez Leon27, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Leon27 pisze:Więc jak chcecie mieć jak największą ilość zabitych to mam super sposób. :rad6:
Podczas walki z Sandlerem,[...]

[ Dodano: 15 Kwi 2008 09:11 ]
Sorry za błędy
Walki z Sandlerem? To dopiero sekret! Nie wiedziałem, że w RE4 można walczyć z komikiem Adamem Sandlerem :)

Necraria: W wersji PL jest literówka, bodajże podczas walki na noże z Krauserem, i jest napisane właśnie Sandler - -' Ale i tak nie tłumaczy to Leona27, gdyż miał na myśli Salazara.

Walka z pająkami ciągnie się w nieskończoność a ilość zdobytej amunicji często równa się ilości tej wystrzelonej w poczwary, tylko szkoda, że rzadko kiedy pojawia się coś do leczenia, a pająki potrafią zajść z kilku stron i pogryźć dotkliwie. Jak się za dużo biega to macka SALAZARA połączonego z Verdugo potrafi nieźle przygrzmocić. Nie ma premii za ilość zabitych więc odradzam bawienie się. Z TMP w jedną mackę, Z TMP w drugą, Broken Butterfly w oko, granatnik w odsłoniętego kasztelana, napisy końcowe.
Ostatnio zmieniony wt 15 kwie, 2008 przez Saladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Leon27
Posty: 19
Rejestracja: śr 12 mar, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Leon27 »

No tak chodziło mi o Salazara. :szok6: Ale jak masz bronie z nieskończoną amunicią to jest fajna zabawa
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Te pajączki nie są liczone do zabitych przeciwników a nawet gdyby były to jest bez sensu zabijać coś czego jest nieskończona ilość żeby poprawić sobie licznik zabitych.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Finka pisze:Te pajączki nie są liczone do zabitych przeciwników a nawet gdyby były to jest bez sensu zabijać coś czego jest nieskończona ilość żeby poprawić sobie licznik zabitych.
W 100% się zgadzam. Przecież to nierozsądne chwalić się, że zabiło się tylu przeciwników a potem mówić, że dokonało się tego wykorzystując pewnien myk :rad11: .

Poza tym, wydaje mi się że Finka pisząc, żę pająki się do zabitych nie liczą ma rację. Kiedyś sobie notowałem zabitych grając i zawsze coś mi się nie zgadzało...
Awatar użytkownika
Kamil19
Posty: 21
Rejestracja: pt 30 sty, 2009
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Kamil19 »

To mój pierwszy speed run więc proszę się nie śmiać :rad12:
http://img171.imageshack.us/img171/737/ ... il4bj1.jpg
Grałem na PS2 na poziomie normal.
Ostatnio zmieniony śr 04 lut, 2009 przez Kamil19, łącznie zmieniany 2 razy.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Moje wyniki na Steamie:
Easy / Normal / Pro / Ada / Pierwsza próba speedruna.
Spoiler!
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

FurryPiter pisze:Moje wyniki na Steamie:
Easy / Normal / Pro / Ada / Pierwsza próba speedruna.
Spoiler!
Speedruny to nie takie hopsiup. Spoks że się chcesz w to bawić :okulary3: Poprawiaj wynik. Rekord świata to poniżej półtorej godziny... ;)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

RON!N pisze: Speedruny to nie takie hopsiup. Spoks że się chcesz w to bawić :okulary3: Poprawiaj wynik. Rekord świata to poniżej półtorej godziny... ;)
Na takie cuda w moim wykonaniu na pewno nie ma co liczyć, ale bardzo chciałbym zejść poniżej 2,5h :rad11: Kolejny speedrun będzie już z użyciem Chicago Typewritera, czas powinien być znacznie lepszy :rad12:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”