[Ranking] Osiągnięcia (Trophy Hunter's)

Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

I tu masz racje. Aby zebrać wszystkie figurki należy zdobyć range S w każdym z chapterów, ale poziom gry nie jest wymogiem. Można to zrobić na amatorze. Następnie figurki wykupujemy za punkty w menu bonusowym
All this blood shouldn't just be mine
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Nie mówiłem nic o poziomie trudności, a jeśli tak to zrozumiales to zaszło nieporozumienie. Mówiłem, że trzeba zdobyć rangę S w każdym chapterze (może źle się sprecyzowalem i stąd rozbierznosc), żeby moc zdobyć platyne.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Mati12321
Posty: 62
Rejestracja: pt 11 maja, 2012
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Mati12321 »

Mam pewien problem z jednym osiągnięciem otóż przeszedłem grę na zawodowcu mam 1000 punktów na swojej karcie gracza, a gdy przeglądam gry to mam 930 i 49/50 osiągnięć. O co w tym chodzi ?
Dodam, że jak przeszedłem grę na zawodowcu to pisało jak byk, że odblokowano osiągnięcie. Mógłby ktoś pomóc ?
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

A może po prostu wejdziesz w listę achievementów i sprawdzisz którego Ci brakuje, przeczytasz opis i zaczniesz działać?
One man forced to seek REVENGE
Mati12321
Posty: 62
Rejestracja: pt 11 maja, 2012
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Mati12321 »

Tylko problem w tym, że zdobyłem już wszystkie możliwe, a na karcie gracza normalnie pokazuje mi, że mam 1000 punktów ( czyli wszystkie zdobyte ). Jeśli jednak wejdę w przegląd gier to tam brakuje mi jednego. Jeśli natomiast wejdę w konkretną grę ( czyli RE5) tam mam wszystko.

Może to opiszę w ten sposób:

a) Naciskam przycisk HOME i widzę swój profil pod nazwą jest wyraźnie napisane 1000 G.
b) Otwieram swoją kartę i dalej pisze, że mam 1000 G.
c) Naciskam przeglądaj gry, a tam RE5 49/50 osiągnięć i 930 G.
d) Wchodzę dalej i tu z kolei pisze, że mam 1000 G. I sprawdzałem wszystkie osiągnięcia upewniłem się, że je mam.

Chodzi mi o punkt "c" niewiem dlaczego tak pisze.
Ostatnio zmieniony ndz 03 lut, 2013 przez Mati12321, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Sprawdź czy czegoś nie możesz wykupić, mogłeś coś przegapić i mimo że odblokowane to nie wykupione
Ostatnio zmieniony ndz 03 lut, 2013 przez Dreddenoth, łącznie zmieniany 1 raz.
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
LimaXa
Posty: 137
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: Piechowice

Post autor: LimaXa »

Głupie pytanie, za co zdobyć osiągnięcia na steam "W grupie siła" i ten Cios w serce?
Z tym ciosem czasem nie ta walka z Weskerem ostatnia?
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

Cios w serce polega na zabiciu lickera poprzez uderzenie w serce. Trzeba w niego bodajże strzelić, gdy chodzi po ścianie i wtedy dobić atakiem fizycznym, jednak ciężko to wywołać, próbowałem z kolegą i nie daliśmy rady.

W grupie siła polega na ocaleniu Jill, poprzez wyrwanie pasożyta z jej klatki piersiowej. Nie mam pojęcia dlaczego, ale ja zrobiłem to wielokrotnie i osiągnięcia nie dostałem, więc nie pomogę w tej kwestii.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

TheMitu97 pisze:W grupie siła polega na ocaleniu Jill, poprzez wyrwanie pasożyta z jej klatki piersiowej. Nie mam pojęcia dlaczego, ale ja zrobiłem to wielokrotnie i osiągnięcia nie dostałem, więc nie pomogę w tej kwestii.
RE5 ukończyłem na X360, ale przypadkiem nie chodzi o osiągnięcie The Works? Czyli wykonanie maksymalnej ilości "combo" na jednym przeciwniku? Osiągnięcie wpada tej osobie, która wykona finishera. Z tego co pamiętam to zrobiłem to z Claire93 na tym łysym kolesiu :D.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Chris93 pisze:
TheMitu97 pisze:W grupie siła polega na ocaleniu Jill, poprzez wyrwanie pasożyta z jej klatki piersiowej. Nie mam pojęcia dlaczego, ale ja zrobiłem to wielokrotnie i osiągnięcia nie dostałem, więc nie pomogę w tej kwestii.
RE5 ukończyłem na X360, ale przypadkiem nie chodzi o osiągnięcie The Works? Czyli wykonanie maksymalnej ilości "combo" na jednym przeciwniku? Osiągnięcie wpada tej osobie, która wykona finishera. Z tego co pamiętam to zrobiłem to z Claire93 na tym łysym kolesiu :D.
Trofeum "W grupie siła"/Masters of removing związane jest z Jill.
TheMitu97 pisze:Cios w serce polega na zabiciu lickera poprzez uderzenie w serce. Trzeba w niego bodajże strzelić, gdy chodzi po ścianie i wtedy dobić atakiem fizycznym, jednak ciężko to wywołać, próbowałem z kolegą i nie daliśmy rady.

W grupie siła polega na ocaleniu Jill, poprzez wyrwanie pasożyta z jej klatki piersiowej. Nie mam pojęcia dlaczego, ale ja zrobiłem to wielokrotnie i osiągnięcia nie dostałem, więc nie pomogę w tej kwestii.
Urządzenie na piersi Jill musisz wyrwać, gdy Jill stoi, obezwładniona z tyłu przez partnera. Jeżeli usuniesz owo urządzenie gdy Jill leży na ziemi, trofeum nie wpada :)

Jeżeli o chodzi o trofeum "Heart stopper", najlepiej zrobić to w mercach lub laboratorium w kampanii. Trzeba wypalić do lickeraβ z shotguna, tak aby przewrócił się na plecy i szybko podbiec, po czym wykonać akcję (przycisk akcji pojawi się, gdy przeciwnik będzie już wystarczająco osłabiony - licker mają sporo HP, nóż zabierze tylko niewielką ich część).
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

Hmm, możliwe. Raz to partner wyrwał urządzenie z klatki piersiowej Jill, a za drugim podejściem wyrwałem gdy Jill leżała na ziemi. Ale jak to mówią "samo kiedyś wpadnie" :)
Awatar użytkownika
LimaXa
Posty: 137
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: Piechowice

Post autor: LimaXa »

Kolejny problem, osiągniecie z zaufaniem...jak zdobyć?
Strzelam że coś z botem trza robić...
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Musisz dziękować partnerowi ("Thanks partner!") za leczenie bądź przedmioty, które Ci wręcza. Nie pamiętam, ile razy trzeba to zrobić, ale chwilę to trwa.
Awatar użytkownika
LimaXa
Posty: 137
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: Piechowice

Post autor: LimaXa »

Znaczy botkowi tak? czy może to drugi gracz być?
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Z tego co pamiętam, to działa tylko z botem.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Z botem, jeżeli nie wpadło Ci za pierwszym przejściem to w 1-2 masz transformator, okalecz się sama dając uprzednio herba partnerowi i dziękuj za każdym razem, za wszystko ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
LimaXa
Posty: 137
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: Piechowice

Post autor: LimaXa »

Zdobyte wszystko z podstawki, jakieś tipsy na Shoot the messanger z Desperate escape? przeszłam 3 razy i tylko jednego widzę a nie trzech, i do diaska jak Kung fu fighting nie chce mi wlecieć xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”