[Ranking] Osiągnięcia (Trophy Hunter's)

Awatar użytkownika
Nyu
Posty: 50
Rejestracja: sob 28 mar, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Nyu »

Chodziło mu zapewne o RE5 + Versus.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

NO i u mnie po wielu ciężkich próbach Platynka wreszcie wpadła,wiem że pewnie nikt nie wierzy ale fotke postaram się jak najszybciej wstawić więc W-DL proszę o wpisanie mnie Dziekuję :smiech1: .
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Arek pisze:NO i u mnie po wielu ciężkich próbach Platynka wreszcie wpadła,wiem że pewnie nikt nie wierzy ale fotke postaram się jak najszybciej wstawić więc W-DL proszę o wpisanie mnie Dziekuję :smiech1: .
Gratuluje. Czyżbym ja był kolejny w kolejce :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Nyu
Posty: 50
Rejestracja: sob 28 mar, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Nyu »

Arek, a czemu mielibyśmy Ci nie wierzyć? Ta platyna jest łatwiutka. :okulary3:
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

RONIN dzięki za gratulacje :smiech6: ,a no nie wierzyć możecie dlatego że ja mam 14 lat i zdobyłem dość no w miarę dość szybko platyne więc może dlatego.Tak sobie pomyślałem że zadam to pytanie tym którzy zdobyli platyne:co wam zajęło najwięcej czasu bo mi War Hero ponieważ najpierw skupiłem się na ulepszaniu wszystkich broni dlatego nie przechodziłem PRO :rad12:,no a wam co zajęło najwięcej czasu?
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Czarek199410
Posty: 144
Rejestracja: pt 26 paź, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Czarek199410 »

Mi zajęło Egg hunt w ogóle to dzięki Jaro7PL mi się udało to zrobić miał akurat 3 jajka tylko brązowego nie miał no i proszę :smiech7:
Gotta Whole lot of love
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

The Work. Nie zdobyłem do dziś :/
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Gratuluje kolejnemu Platynowiczowi (;)), Arek jednocześnie zamyka listę najlepszych z najlepszych którym udało się wydobyc całkowita esencję z najnowszej częśći RE, jeszcze raz gratuluję a co najważniejsze historia o Nas nie zapomni za te kilka lat każdy spojrzy na ranking i zobaczy jakiego poświęcenia potrafi dokonać Fan RE
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Dzięki W-DL za wpisanie mnie,no dokładnie czego się nie robi dla naszego kochanego Resident Evil :smiech6: .Dobra i jest moja platynka,http://img510.imageshack.us/my.php?imag ... atynka.jpg . Ja osobiście jestem bardzo zadowolony że udało mi się wyrobić i zająłem 10 miejsce na tej liście :rad12: .
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Nyu
Posty: 50
Rejestracja: sob 28 mar, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Nyu »

Arek pisze:RONIN dzięki za gratulacje :smiech6: ,a no nie wierzyć możecie dlatego że ja mam 14 lat i zdobyłem dość no w miarę dość szybko platyne więc może dlatego.Tak sobie pomyślałem że zadam to pytanie tym którzy zdobyli platyne:co wam zajęło najwięcej czasu bo mi War Hero ponieważ najpierw skupiłem się na ulepszaniu wszystkich broni dlatego nie przechodziłem PRO :rad12:,no a wam co zajęło najwięcej czasu?
Też mam czternaście lat. Najwięcej zajęło mi upgrade'owanie broni.

EDIT:
[RONIN] -> The Works - włączasz 6:2. Botowi nic nie dajesz do łap, sobie granat oślepiający byle co żeby dojść do momentu gdzie będzie grubas. Rzucasz granatem oślepiającym, podchodzisz i z buta mu. Bot poprawia a Ty na zakończenie jeszcze raz go uderzasz. 3 combo. Aczik / Trophy wpada.
Ostatnio zmieniony sob 18 kwie, 2009 przez Nyu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
=Rzeźnik=
Posty: 99
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: wakacje/Afryka

Post autor: =Rzeźnik= »

Dzisiaj zaliczyłem grę na Veteran. Zostało mi tylko 13 achievement'sów, ale największego cykora mam do osiągnięcia "War Hero", gdzie na pro zaliczyć trzeba. Chyba tylko przez coopa to się zaliczyć da, czytając wasze posty. Dla chcącego nic trudnego! Mama! ;D
"Gdy usłyszysz ryk piły spalinowej ,jest już za późno."
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

The Works zrobione na chapterze 6-1 :) Samo wpadło nie czytając postów :D
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Rzeźnik, ja jestem najlepszym przykładem na to że PRO można zaliczyć SOLO całe :smiech6: .
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Arek pisze:Rzeźnik, ja jestem najlepszym przykładem na to że PRO można zaliczyć SOLO całe :smiech6: .
Pewnie że można tylko powiedź jeszcze czy używałem infinity ammo do pukawek :D Ja właśnie przechodzę Pro sam od chapteru 3 i muszę powiedzieć że bez nieograniczonej ilości amunicji to trudny kawałek chleba. Trzeba się namęczyć...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Nyu
Posty: 50
Rejestracja: sob 28 mar, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Nyu »

Ja mam tyle tego ammo w zapasie, że to w sumie jest infinity ammo... :smiech1:

Recoil: A teraz wróćmy już na pierwotny tor rozmowy ok?
Ostatnio zmieniony śr 22 kwie, 2009 przez Nyu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Nyu pisze:Ja mam tyle tego ammo w zapasie, że to w sumie jest infinity ammo... :smiech1:

Recoil: A teraz wróćmy już na pierwotny tor rozmowy ok?
He, he. Nawet do Rocket Lunchera?
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
aerO^
Posty: 13
Rejestracja: czw 23 kwie, 2009
Lokalizacja: xxx

Post autor: aerO^ »

Witam oto mój pierwszy post i mam nadzieje , że nie ostatni chciałbym się pochwalić moimi osiągnięciami , a raczej trofeami:
[img=http://img7.imageshack.us/img7/3082/img0067k.th.jpg]
Jest to 85% , ponieważ jestem za młody i nie mam karty , dlatego też nie mam DLC , jakby był ktoś miły to mógłbym się wymienić dodatek do LBP za dodatek do RE5
A tutaj moje największe osiągnięcie:
[img=http://img6.imageshack.us/img6/6950/img0057lpr.th.jpg]
Tryb Pro robiłem z infinite do Bazuki , M500 , Hydra , PSG-1 , kamizelka , druga część kamizelki
cały tryb zrobiłem Shevą :rad5: , a Chris'a miałem wolnego nic mu nie dałem był tylko do podnoszenia ammo i sprzedawania go potem itd. Wszystko zrobiłem z botem i nie zagrałem ani kawałka Co-op na Pro i to jest możliwe i było dość łatwe już KZ2 na Elite jest dużo trudniejszy.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

OOO nieźle,na każdym poziomie we wszystkich Chapterach masz Rank S gratulacje :smiech6: .Mam teraz pytanie mówisz że PRO jest dość łatwe to powiedz ile czasu i ile razy z dedałeś w walce Jill & WEsker.

Ogólnie ten POST powinien być w temacie PRO,tak że przepraszam modów ale jeżeli aerO odpiszę to posta usunę.Po prostu jestem ciekaw jak mu poszło,bo osobiście mi ta walka dała nieźle popalić :smiech6: .

Recoil: Nie przepraszaj, tylko nie spamuj, bo przy kolejnym warnie masz zakaz pisania. Skorzystaj czasem z PM...
Ostatnio zmieniony czw 23 kwie, 2009 przez Arek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ps3Centerbloog.pl
aerO^
Posty: 13
Rejestracja: czw 23 kwie, 2009
Lokalizacja: xxx

Post autor: aerO^ »

Eh no nie czepiajmy się aż tak bardzo co do tematu nie jest to aż taki totalny OT z kosmosu po prostu porozmawiajmy trochę o osiągnięciach naszych napiszę tylko tyle , a reszta to już w Pro(temacie) albo na PM.
Heh , łatwizna , samo dojście do Weksera jest już dużo trudniejsze jego zabicie zajęło mi ok 50 sekund hmm pewnie sobie pomyślicie WTF???!!!!1111oneone dobre joke? To bardzo proste wystarczy od razu wejść na te wyższe piętro ustawić się z prawej strony , wziąć w łapę bazukę krzyczeć komon komon komon aż przybiegnie partner i czekać na łeskera jak będzie wchodzić po schodach i zacząć walić jak łesker jest na schodach i on nie będzie mógł robić swoich cudownych uników tylko będzie się blokować w tej małej przestrzeni i nie będzie się mógł ruszyć , ponieważ będzie cały czas robić unik 2 cm dalej gdzie nadal do sięga go ręka , a raczej pocisk sprawiedliwości z bazuki. Koniec OT i sory , ale to nie jest aż taki straszny OT...
Przy Jill zginąłem 1 raz , ale Wesker to od razu... padł w te 50 sekund , ale żeby mi nie policzyło to znam sposób za bardzo nie wiem gdzie go napisać , więc mogę go napisać jest na prawdę genialny , że tak powiem nie wiem ile osób go zna , ponieważ odkryłem go sam.
PS.Żeby to zrobić oczywiście potrzebujemy infinite do bazuki i nie spuszczać łapy z sputu u mnie R1.
Ostatnio zmieniony pt 24 kwie, 2009 przez aerO^, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1864
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Może ktoś podpowiedzieć, gdzie się zarabia szybko kaskę? Wiem, stanowisko prezydenta i premiera jest najlepsze, ale nie czitujmy. Za coś trzeba wykupić te wszystkie bronie i poupgrade;ować je na max :rad11:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”