[Ranking] Osiągnięcia (Trophy Hunter's)

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Jako takiego sposobu nie ma. Na PRO zbierasz kasy 2x więcej niż na innych poziomach - to pierwsza rada, druga - WDL wspominał coś, że w rozdziale 5-3 jest największa liczba skarbów. Łączna ich wartość to 63,5tys.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1864
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Ech, czyli trzeba po prostu grać... No cóż, kiedyś w końcu te acziki wpadną. Jak nie teraz, to kiedy indziej :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Nie pamiętam, czy już pisałem, ale upgrade wszystkich broni zajął mi 2 przejścia gry - jeden na normal, jeden na PRO.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Troszkę czasu minęło ale ostatecznie udało mi się zdobyć Platynkę. Pozostaje teraz najlepsza zabawa czyli tryb Versus. Mój cel => 100% gry!
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Mic126p
Posty: 10
Rejestracja: pt 22 sie, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mic126p »

Nie wiem czy to było,ale komu to się chce 11 stron forum czytać.Więc miałem tak.Podczas ostatniej walki z Weskerem,kiedy on wpada do lawy.Pokonałem go,miałem tylko rangę B,bo mnie zabił 5 razy heh,ale dzięki słabej randze dostałem achievienta o nazwie 2 za 30 G.Moim zdaniem chodzi tutaj o to,że jak ktoś(chyba to się liczy tylko w ostatniej walce)specjalnie zagra tak,że dostanie taką słabą rangę(bo przecież każdy chce mieć jak najlepszą)to dostanie 30 G.Opłacało się. :rad1:
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1864
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Mic126p pisze:Nie wiem czy to było,ale komu to się chce 11 stron forum czytać.Więc miałem tak.Podczas ostatniej walki z Weskerem,kiedy on wpada do lawy.Pokonałem go,miałem tylko rangę B,bo mnie zabił 5 razy heh,ale dzięki słabej randze dostałem achievienta o nazwie 2 za 30 G.Moim zdaniem chodzi tutaj o to,że jak ktoś(chyba to się liczy tylko w ostatniej walce)specjalnie zagra tak,że dostanie taką słabą rangę(bo przecież każdy chce mieć jak najlepszą)to dostanie 30 G.Opłacało się. :rad1:
Aczika dostałeś za przejście gry na którymś z poziomów trudności.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mic126p
Posty: 10
Rejestracja: pt 22 sie, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mic126p »

Może,tylko,że ja go nie mam w swoich achievientach,a na pewno mi dodało 30 g.Porównałem do poprzedniego wyniku.
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Mam do Was następujące pytanie - gdzie trzeba stanąć lub co trzeba zrobić, żeby zdobyć emblem, który znajduje się na statku, tam gdzie klatka spada na Shevę? Nie wypróbowałam wszystkich podwyższeń, chciałam już iść dalej w grze. Zastanawiam się, czy jakbym wrzuciła tam granat, to bym zdobyła ten emblem, czy trzeba go koniecznie czymś zestrzelić?
Ostatnio zmieniony wt 23 cze, 2009 przez Necraria, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Dokładnie. Wrzuć do tego kontenera granat, emblem będzie Twój.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1864
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Ewentualnie Rocket Launcher daje radę na ten emblemacik, ale raczej bez sensu jest manować 10,000 tylko na niego. IRL albo granat i do przodu.
Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja właśnie użyłem Rocket'a Infinity ;) a jak wam idzie z trybem VERSUS i trofeami z niego? Calaka zrobiłem już dawno temu ale z tego trybu został mi tylko jeden pucharek (chain 40 combo in team slayers). Wygranie 30 razy w 4 trybach zajmuje trochę czasu :rad10:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1864
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Dzisiaj wreszcie zroiłem tysiąca. Jakoś nie mogłem się za niego zabrać :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Ash Valentine
Posty: 23
Rejestracja: pt 15 sie, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Pytanie na temat trofeów.

Post autor: Ash Valentine »

Czy dałoby radę przenieść w jakiś sposób trofea z jednego konta na drugi?
Od marca młóciłem z kolesiem u niego w domu RE5, tyle godzin przy niej spędziłem i
nie mam siły grać we wszystko od nowa by zdobyć trofea :/ Mam od jakiegoś tygodnia (wreszcie) slima i na pewno musi być w mojej kolekcji trofeów platynka z re5 :P
Zastanawiałem się, czy przejdą one razem z savem, bo teoretycznie jeśli konsola zobaczy,
że są wszystkie emblemy, bronie itd. to powinny od razu wskoczyć trofea.
Niby to takie proste, ale obawiam się, że nic to nie da. Nie próbowałem tej opcji jeszcze,
bo nie widziałem się z kolesiem. Jak myślicie czy to coś da? A może jest inny jakiś sposób?
Z góry dzięki i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1864
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Niestety - nie da rady zrobić czegoś takiego. Musisz przechodzić grę od nowa i od nowa zbierać trofea.
Obrazek
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Po pierwsze nie zakładaj nowego tematu skoro jeden o trofeach już jest.
Po drugie spróbuj tego sposobu. Wydaje mi się, że trofea powinny przejść razem z savem. Już nawet nie tyle, że konsola zobaczy, że masz bronie czy emblematy (bo jeśli tak to by działało to nie miałbyś platyny - w końcu konsola nie zobaczy, że kiedyś tam strzeliłeś gościowi headshota w locie, czy zestrzeliłeś laskę dynamitu). Po prostu save sam w sobie ma w pamięci wszystkie odblokowane trofea. Na 98% platyna przejdzie razem z Twoim savem.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Dziś wpadła platyna. :D Obecnie 84% i nadeszła pora zmęczyć Versus Mode. :rad5:
Ostatnio zmieniony pt 25 wrz, 2009 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

A który trophy,jest najtrudniejszy do zdobycia w wersji Versus ?,nie wiem czy gdzieś takiego tematu nie ma ale postanowiłem tu dać pytanie ;).
Ostatnio zmieniony czw 12 lis, 2009 przez Arek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ps3Centerbloog.pl
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Ostatnio wpadła platynka :smiech7:
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Juz na liście ;) podaj dokładna datę
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Vinnie
Posty: 5
Rejestracja: pn 08 mar, 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Vinnie »

zeby zdobyc platynke musze miec rowniez trofea z versus jak i niedawnych dodatkow?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”