[Ranking] Osiągnięcia (Trophy Hunter's)

pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Vinnie pisze:zeby zdobyc platynke musze miec rowniez trofea z versus jak i niedawnych dodatkow?
Wystarczy, że zdobędziesz wszystkie trofiki z podstawki, dodatki nie są wymagane do platyny.
---->www.pajacyk.pl<----
Vinnie
Posty: 5
Rejestracja: pn 08 mar, 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Vinnie »

ok
a powiedzcie jak zlote jajko zdobyc? jest inny sposob niz czekanie w kurniku ? bo troszke juz czekalem i nic ... :/
i jeszcze upgrade broni mi zostal ...

Recoil: Korzystaj z takich wynalazków jak Shift i Alt
Ostatnio zmieniony wt 09 mar, 2010 przez Vinnie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Vinnie pisze:ok
a powiedzcie jak zlote jajko zdobyc? jest inny sposob niz czekanie w kurniku ? bo troszke juz czekalem i nic ... :/
i jeszcze upgrade broni mi zostal ...
Wszystkie rodzaje jajek (prócz zgniłego) znajdziemy w kurniku. Cierpliwości :D

Recoil: Żeby uprzedzić pytanie - zgniłe najlepiej trafić w świątyniach. Lubią je zostawiać te pająki czy co to tam jest.
Ostatnio zmieniony śr 10 mar, 2010 przez RON!N, łącznie zmieniany 1 raz.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Vinnie
Posty: 5
Rejestracja: pn 08 mar, 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Vinnie »

Recoil, juz sie nie masz do czego przyczepic?
a i wcale nie uprzedziles pytania bo reszte jajek mialem ;]
zlote wpadlo, teraz tylko upgrade;)

Recoil: Nie mam. Dlatego uwziąłem się na Ciebie. W związku z tym upominam ostatni raz. Nie będę robić dla Ciebie wyjątków.
Ostatnio zmieniony śr 10 mar, 2010 przez Vinnie, łącznie zmieniany 1 raz.
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Resident Evil 5 100%

Post autor: mcbialy1 »

kto moze sie pochwalic calakiem (50/50 osiagniec)?ja mam xboxa i akurat mam calaczka.zdjecie zapodam przy okazji :rad10:.mowcie o swoich osiagniecach i o ewentualnych trudach przy ich zdobyciu :)

Recoil: Istnieje już temat o Trofeach/Osiągnięciach. Scaliłem. Uwaga do obu Panów: na forum obowiązuje poprawna pisownia. Tyczy się to również używania polskich znaków, interpunkcji oraz dużych liter.
Ostatnio zmieniony śr 13 paź, 2010 przez mcbialy1, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
wesker666
Posty: 4
Rejestracja: wt 20 lip, 2010
Lokalizacja: lodz

Post autor: wesker666 »

ja zdobylem 50 na 45 ale za to mam wszystko odblokowane wszyskie gnaty i do tego nieskonczona amunicje wszystkie nieskaczone wszystkie kostiumy i wszystkie postacie w mercenaries a jak rozwalasz weskera przy samolocie i walka przy wulkanie a tak a prpo masz calaka w ninja gaiden 2 na xboxa 360 bo ja tak calak to 1000 na 1000 jesli dobrze pamietam wszystkie ninje gaiden jakie wyszly przeszedlem na poziomie trudnosci master ninja i residenty na wszyskich poziomach trudnosci pozdrawiam :okulary3:

Recoil: To teraz napisz może tak, żeby można było cokolwiek z tego zrozumieć... (mając na uwadze moje powyższe wskazówki)
Ostatnio zmieniony śr 13 paź, 2010 przez wesker666, łącznie zmieniany 1 raz.
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Ninja Gaiden 2 przeszedlem ale calaka nie mam. Wedlug mnie te osiagniecia w NG2 sa bez sensu. Bo komu sie bedzie chcialo przechodzic gre uzywaja tylko 1 (!) broni? Wiec w tym momencie zdobywanie osiagniec jest poprostu nudne. No i poziom trudnosci tez robi swoje. Ale nie o tym ten topic wiec wracam do RE ;P. Ale to bardzo ciekawe jak zdobyles 50 na 45 :smiech3: . Jezeli przeszedles wszystkie residenty na najwyzszych poziomach trudnosci to dlaczego pytasz jak walka z Weskerem? Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi :rad11:
Awatar użytkownika
wesker666
Posty: 4
Rejestracja: wt 20 lip, 2010
Lokalizacja: lodz

Post autor: wesker666 »

z tym weskerem chodzilo mi o to jak go rozwalasz to znaczy tak jak napisales ze gasisz wszystkie reflektory i on wtedy nic nie widzi bierzesz rpg strzelasz do niego wyjmujesz jakigos gnata i strzelasz w rakiete a ja rozwalam go inaczej bo nie urzywam rpg tylko strzelam do niego z magnuma obojetnie jakiego strzelasz mu najepiej w plecy jak cie niewidzi jak dostanie 2 ,3 strzaly zatrzymuje sie na chwile zamroczony wtedy musisz podbiec do niego i bedzie qte wtedy beda sie pokazywac przyciski na ekranie jakie masz wcisnac zajefajnie to wyglada jak chris leje weskera po papie jesli tak nie robiles polecam a przy wulkanie rozwalam go tak robisz wszystko tak jak zwykle strzelasz troche do niego wesker sie wkurza i leci natluc shevie wtedy lecisz do tego bajbora robisz co trzeba potem lecisz z nia na gure i jest decydujaca walka i tutaj musisz zrobic tak strzelaj weskerowi w ten gruczol wystajacy z plecow lub klaty ale nie strzelaj za durzo wystarczy 2,3 gora 4 razy robisz to samo co w wczesniejszej walce przy samoloocie czyli strzelasz zatrzymuje sie na chwile zamroczony i szybko do niego podbiegasz ale musisz go zajsc od tylu wtedy pokarze sie ikonka z przyciskiem jaki masz nacisnac jak nacisniesz chris bedzie trzymal weskera z tylu a ty bedziesz musial sheva wypruc weskerowi flaki dokladnie bedzie go napierdzielac w ten gruczol z noza a ty bedziesz musial przy tej akci naciskac przez caly czas[A] az go nie wykonczysz jak masz xboxa360 na ps3 jak dobrze pamietam[X] jesli tego nie widziales goraco polecam jak pierwsz raz to zobaczylem to mi szczena opadla a teraz z innej bajki jesli chodzi ci o to ze napisalem ze mam 50 45 pomylilem sie i tyle dokladie mam 46na 50 i nie moge zdobyc tych achivmentow oto one they belong in museum , the works,lead aspirin,i heart stoper te dwa ostatnie probowalem robic ale mi nie wychodzilo a ten ostatni to jakis bezsens bo dokladnie w serce wbijalem i bez skutku pozdrawiam sprawdz ten patent z weskerem tak jak ci opisalem wyrzej oczywiscie jak nie widziales pozdro :rad12:

Recoil: Aha. No i wszystko jasne... :pff1: Może warn zachęci Cię do sensownego pisania.
Ostatnio zmieniony pt 15 paź, 2010 przez wesker666, łącznie zmieniany 1 raz.
grax
Posty: 36
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: z daleka

Post autor: grax »

Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

they belong in museum , the works akurat te 2 pamietam. Musisz zebrac wszystkie Skarby których jest 50. The works to musisz we współpracy z partnerem ręcznie wykończyć przeciwnika. Postrzelic pożniej zadac cios ręcznie, partner musi poprawić a Ty ostatecznie wykończyć. Najlepiej to zrobić na grubasach. Ale tak jak kolega grax u góry sugeruje na youtube są wszystkie trofea ktorych ogólnie jest do zdobycia 71 ponieważ dochodzą trofea z trybu versus, desperate escape oraz lost in nightmares. Pozdro
Bzdursky: eee... Troszkę schludniej bym prosił na przyszłość. I to tyczy się nie tylko Ciebie.

Za to Ciebie tyczą się dwie rzeczy: po pierwsze, nie pisz durnych PMek tylko dlatego, żeby odreagować. A po drugie - usuwanie dopisków moderacji z posta jest karane warnem na tym forum. Tym razem masz szczęście, bo piłem kawę i mam miękkie serce, ale kolejna próba "wyczyszczenia" sobie posta już taka miła nie będzie. Rozumiemy się, mam nadzieję? No, to idę pić kawę dalej, adieu.

3 raz edytuję tego posta dodając swoją adnotację, a Ty konsekwentnie ją usuwasz. Cóż - żeby nie było, że nie ostrzegałem przed warnem...


Teraz nie zmienie. W moim poście nie ma nic złego. Czepiasz sie drobiazgów i straszysz userów. Nadużywasz swojej władzy. Rób co chesz. To nie jedyne forum na ten temat. Jestem na innych gdzie swobodnie można porozumiewać sie z innymi użytkownikami. Reszte zostawie bez komentarza. Baw sie dobrze i dopisz coś jeszcze
Ostatnio zmieniony ndz 17 paź, 2010 przez MysticscoR, łącznie zmieniany 6 razy.
DemolkaNV
Posty: 1
Rejestracja: sob 16 paź, 2010
Lokalizacja: WW

Post autor: DemolkaNV »

Hey i zarazem witam wszystkich ;]
Zdobywanie w RE5 trofeów wciąga. Mi zostało już tylko najprostsze czyli "Bohater Wojenny" i będzie 1k G. Najwięcej problemów sprawiło mi zdobycie wszystkich figurek i skarbów, ale czego się nie robi dla tak świetnej gry.
Nie ma to jak 5-3, i Sheva które ginie mi po 5-7 razy w walce z Weskerem ehh...

EDIT.
1k G zdobyte! Aż miło się zrobiło ;]
Ostatnio zmieniony ndz 17 paź, 2010 przez DemolkaNV, łącznie zmieniany 1 raz.
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Chyba dla kazdego najwiekszym wyzwaniem (choc wedlug mnie nietrudnym) bylo skolekcjonowanie figurek ;)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Zdobycie wszystkich figurek to raczej nagroda za wyzwania w innych trybach, np. nie mile przeze Mnie wspominana walka z Ndesu na PRO. Wraz z nowymi dodatkami doszły nowe figurki, które też się ciekawie prezentują swoją drogą
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Nie wiedziałem do końca w którym temacie to napisać,więc postanowiłem tu.Jak zdobyć przed ostatnią z dodatkowych figurek ?
Ps3Centerbloog.pl
martus199s
Posty: 3
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011
Lokalizacja: dolnyslask

Post autor: martus199s »

Chyba musisz mieć 25 lub 30 emblemów i masz za darmo.
Awatar użytkownika
Kratos
Posty: 87
Rejestracja: pt 02 paź, 2009
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: Kratos »

Mam pytanie a mianowicie brakuje mi mi dwóch osiągnięć do platyny o mianowicie o co chodzi z tym Who Do You Trust?
Build up a certain level of trust with your partner. i brakuje mi dwóch kamieni o mianowicie z grupy (oval) chyba pomarańczowy i (briliant) powinien być czerwony jeśli ktos wie gdzie się znajdują proszę napisać , bo konsole mam nową , starsza nagle po roku odmówiła posłuszeństwa i cały rok zbierałem kasę na nową i nie chcę mi się ich teraz szukać tych świecidełek , bo to trochę zajmuję czasu. Więc jeśli ktoś ma wolną chwilę proszę o wyjaśnienie.
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

"Who Do You Trust" - musisz za każdym razem kiedy komputer : coś Ci da, uratuje życie lub strzeli head shoot'a wystarczy podziękować. To trofeum pokrywa się z" Build up a certain level of trust with your partner". Wystarczy, że będziesz za wszystko dziękował ;)
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
Kratos
Posty: 87
Rejestracja: pt 02 paź, 2009
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: Kratos »

PaLA dzięki za pomoc , po dwóch tygodniach mam już platynkę i jestem z siebie zadowolony , jak ktoś nie wie czegoś z podstawki proszę pisać , bo teraz jestem ze wszystkim na bieżąco .
Robert
Posty: 97
Rejestracja: wt 27 lip, 2010
Lokalizacja: Środa Śląska

Post autor: Robert »

Mam do Was takie pytanie ? W jaki sposób zabić dwóch przeciwników, jednym granatem błyskowym ? Już strzelenie dla przeciwnika w głowę w locie było łatwiejsze od tego POWAŻNIE !!!!!
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Wydaje mi się, że trzeba trafić na dwóch Cephalo albo Duvalia, może Kipepeo (forma latająca).

Mnie się kilka razy przytrafiło spotkać dwóch Cephalo naraz. Na pewno miałem tak w kopalni, tam gdzie jedna z postaci trzyma latarnię.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”