Ulubiony/Najciekawszy Boss

Ulubiony/Najciekawszy Boss

Uroboros
4
5%
Popokarimu
4
5%
Ndesu
2
2%
Irving
7
8%
U-8
6
7%
Uroboros Mkono
6
7%
Jill&Wesker
35
40%
Uroboros Aheri
3
3%
Wesker Pierwsze Starcie
14
16%
Wesker Drugie Starcie
7
8%
 
Liczba głosów: 88

Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

Wybrałem Irvinga. Cały rozdział bardzo mi się podoba, a walka z bossem ma fajną scenerię, klimat i ten jego śmiech :D
Ricardos
Posty: 77
Rejestracja: czw 28 kwie, 2011
Lokalizacja: Białogard

Post autor: Ricardos »

Niechcący oddałem głos na samego Uroborosa .. przypadek :F Anyway wg mnie najlepszy klimat ma Uroboros Aheri, mimo iż walka jest banalnie prosta.
Gwiazdy świecą i migocą ale tylko późną nocą.
wozniak97
Posty: 21
Rejestracja: wt 27 wrz, 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wozniak97 »

Najlepszy był Wesker w wulkanie. Długo się z nim męczyłem. Fajna była ta jego łapa dzięki której od razu wrzucał nas do wulkanu.
Resident Evil Remake, TDC(Done)-Wii
Resident Evil 2(Done), 3, 5(Done)-PC
Resident Evil CVX, 4(Done), Outbreak, Dead Aim(Done)-PS2
Resident Evil TM3D(Done)-3DS
3DS FC: 5198-2511-8740
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

trudny wybór powianiem oddać głos na Ndestu bo jest to jedyny boss z którego pokonaniem mam problemy ( gdyby nie pomoc kuzyna na mutli to prawdopodobnie siedział bym na nim długie godzinny), a i on jest najtrudniejszym dla mnie bossem jeśli chodzi o poprawę wyników)

Lubię tez Irvinga na statku fajnie się gra i walczy z tym stworkiem ( swoja drogą przypomina trochę mutacje jakie widzimy w re:revelations możliwe że mamy tu doczynnienia z początkami t-abyss)

Alew najlepsiejszym i nie zrównamy badass tej części jest sam półbóg Albert Wesker, walka z Jill i Weskerem o cholipka to było coś zajefajnego , krycie się odbieganie uniki jill, atak na weskera seria ciosów wręcz i ucieczka postawianie miny... mmm miodzio sama ta walka to może być kilka godzin świetnej zabawy, a jak pierwsyz raz zdobyłem serce afryki tak to zdecydowanie najlepszy boss w grze
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Mati12321
Posty: 62
Rejestracja: pt 11 maja, 2012
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Mati12321 »

Wybrałem Ndesu, ze wzglądu na sentyment :rad10: . Walka była troche monotonna, chociaż wymagająca na wyższych poziomach trudności. Myślałem, że będzie coś więcej niż oglądanie czubka karabinu. Na drugim miejscu uplasował się Popokarimu. Ogólnie bossy z RE 5 jakoś mi nie podeszły pod gust.
Awatar użytkownika
Przem723
Posty: 39
Rejestracja: wt 07 sie, 2012
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Przem723 »

Zabrałem się za piątkę bardzo późno , jednak mimo tego , iż widziałem wcześniej sporo gameplay'ów to jednak połowy bossów w ogóle nie znałem (nawet z widzenia).

Po przejściu gry mogę z czystym sumieniem napisać , że każdy boss zrobił na mnie dość dobre wrażenie. Są jednak ci , których widok (mimo , iż paskudny) - cieszył moje oko bardziej .

Walka z Uroboros Mkono jest moją ulubioną , ponieważ sam boss był dość wymagający (przynajmniej kiedy przechodziłem za pierwszym razem). Walka jak inne walki z bossami należała do tych , gdzie narzucano nam taktykę , ale mogliśmy próbować na własny sposób wykończyć stwora.
Na plus zasługuje też lokacja , która przypominała mi miejsce , gdzie mierzyliśmy się z Tyrantem w pierwszej części serii.

Na równi stawiłbym walkę z Weskerem i Jill. Była ona takim punktem kulminacyjnym , gdzie wszystko stawało się jasne , a nam pozostawało dać z siebie jak najwięcej przeciwko odwiecznemu wrogowi głównego bohatera.
Ruchy Weskera i Jill zrobiły na mnie niemałe wrażenie i w końcu czułem , że walczę z kimś zarówno moich rozmiarów jak i godnemu (bo tudzież trudnemu i wyjątkowemu) przeciwnikowi.

Mój głos oddam na Mkono , ponieważ moim zdaniem dość biednie wygląda jego pozycja w ankiecie. Nie stawiam go jednak w moim przekonaniu ponad Weskera i Jill.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”