Mercenaries [wrażenia i taktyki]

Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Poza tym, co napisał Deus, mercenaries Reunion jest inaczej punktowany. W podstawowym Mercenaries najważniejszym atutem jest czas natomiast w Reunion najważniejsze jest combo. Ważne także jest zabijanie bossa w odpowiedniej kolejności i w odpowiednim czasie. Musimy przetrwać z nim jak najdłuzej likwidując skutecznie i szybko pozostałych przeciwników. Wrogowie także sie zmienili na poszczególnych mapach. Np. na Public Assembly napotykamy Bui kishwa oraz majini Duvalia. Ogółem mówiąc jest wiele różnic pomiędzy tymi trybami. Ale cel pozostaje ten sam :smiech3: Pozdrawiam
All this blood shouldn't just be mine
Robert
Posty: 97
Rejestracja: wt 27 lip, 2010
Lokalizacja: Środa Śląska

Post autor: Robert »

Witam . Podczas grania w tryb The Mercenaries , dowolną postacią na dowolnej mapie , tak mniej więcej , po zabiciu trzydziestu , czterdziestu przeciwników następuje dość długa przerwa . W której nie wychodzą przeciwnicy w między czasie , upływa bardzo cenny czas w którym , mógłbym nabić kilkadziesiąt punktów na przeciwnikach . Mógłbym poprosić Was , o napisanie jakiejś strategi , aby nie było tej przerwy bez przeciwników ?
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Odpowiem Ci tak. Na każdej mapie, trzeba obrać odpowiednią trasę zbierania wszystkich czasów na całym obszarze. Każda mapa jest inna więc trzeba byłoby dużo pisać. Jeśli na jakiejkolwiek planszy będziesz w jednym miejscu strzelał to po pewnym czasie majini nie wychodzą zbyt często i tracimy czas. Najtrudniejszą trasę ma Missile Area. Większość graczy, szczególnie podczas gry solo zbiera najpierw wszystkie czasy na mapie a potem w jednym miejscu strzela do oporu i szuka przeciwnika. Trzeba regularnie przesuwać sie po całym obszarze zabijając majini walką wręcz oraz bossów starając się utrzymywać combo. Oczywiście droga na każdej mapie nie jest jednolita. Na każdej można obrać kilka dróg na których nie zabraknie nam wroga. Pozdrawiam
All this blood shouldn't just be mine
Robert
Posty: 97
Rejestracja: wt 27 lip, 2010
Lokalizacja: Środa Śląska

Post autor: Robert »

MysticscoR , mógłbym Cię Poprosić o napisanie strategii , tylko na mapę Public Assembly ?Gdyż tylko na tej mapie , najczęściej gram .
Mati12321
Posty: 62
Rejestracja: pt 11 maja, 2012
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Mati12321 »

Właśnie wczoraj przeszedłem grę, a więc dorwałem się do tak zwanych najemników i powiem, że bardzo mnie wciągneły. O wiele bardziej niż te z Re4(Choc też przy nich spędziłem pare ładnych godzin). Tryb multi jest genialny i solo też jest całkiem dobre jestem posiadaczem wersji Pc więc mam dostęp do opcji bez litości w, której jest po prostu ogrom majini. W duecie dziś grałem z jakimś Hiszpanem i dalej nie moge w to uwieżyc, że nabiliśmy coś około 630 tys. (głównie on, ale też miałem swój wkład w to).
Co do postaci jeszcze zdania nie mam troche za krótko gram, ale myślę, że długo nie odpale innej produkcji. A jakby chciał ktoś pograc to chętnie moge sie umówic na małą gierkę.
Ostatnio zmieniony śr 07 lis, 2012 przez Mati12321, łącznie zmieniany 1 raz.
minus_R
Posty: 15
Rejestracja: wt 11 sie, 2015
Lokalizacja: cz-dz

Re: Mercenaries [wrażenia i taktyki]

Post autor: minus_R »

Wiem, że wszyscy są teraz pochłonięci re2'19 ale gdyby ktoś odpowiedział na nurtujące mnie pytanie, byłbym wdzięczy...

Co mianowicie daje nam zdobycie oceny A (a może dopiero S ?) wszystkimi postaciami na wszystkich mapach? W trakcie zdobywania tych ocen, wiadomo: odblokowywanie kolejnych map i postaci oraz exchange points do bonus features. Ale kiedy już każdym i wszędzie mamy A lub S ? W RE4 dostawaliśmy Handcannon a tutaj? W żadnym temacie tu na forum ani w różnych FAQ'ach nie znalazłem odpowiedzi :(

To samo tyczy się Reunion. Troszkę się napaliłem na te Merce bo fajnie się w to gra ale jeśli celem jest tylko masturbacja nad high score to trochę to demotywuje :\
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Mercenaries [wrażenia i taktyki]

Post autor: Deus Ex »

Za dobre wyniki w mercach dostajemy... nic ;D No, może poza punktami, które wymieniamy na różne rzeczy (stroje, figurki, upgrade broni itd), o czym wspomniałeś. Bezpośredniej nagrody za dobre wyniki w mercach nie ma. Pewnie dlatego wielu graczy nie bawiło się w nie zbytnio ;)

Najwyższą oceną jest SS (warunek: +90k w solo i +150k w duo).
PSKING
Posty: 1281
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Mercenaries [wrażenia i taktyki]

Post autor: PSKING »

Eee, w podstawowym Merc trzeba było odblokować postaci i plansze, to było jak najbardziej wystarczające. W takim Re4 i map i postaci było dużo mniej, więc co z tego że dało się wbić Handcanon?
To Reunion było zupełnie do niczego, bo wszystkie podstawowe plansze już były odblokowane, a postaci to słabizna. Tak jak naprawdę długo bawiłem się w Merce w Coopie, tak Reunion zlałem chyba po sprawdzeniu.
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Re: Mercenaries [wrażenia i taktyki]

Post autor: Jedu Alomar »

Hej. Gra ktoś z was jeszcze w najemników RE5 na steamie? Jeżeli tak to podajcie swoje nicki ;) chetnie zagram w duecie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”