[Ankieta] Ulubiony tekst z gry

Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Kwestie Alberta są bardzo klimatyczne i w pewnym stopniu epickie ; )

"Six bilion cryies of agony will birth a new balance"

"Every day, humans are one step closer to self destruction. I'm not destroying the world, I'm saving it."


Akcent pogrubionej kwestii jest po prostu cudowny. Dobrze że już czasy voice acting'u z pierwszego resa są dawno za nami : )
ダーク
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Mnie podobają się wszystkie wypowiedzenia Weskera, ze względu na akcent, z jakim to wymawia, a najbardziej te słowa mi przypasowały: "The right to be a god... That right is now mine", te mają w sobie jakiś klimat.
Ostatnio zmieniony śr 05 maja, 2010 przez Angela, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
unlim1ted
Posty: 3
Rejestracja: sob 01 sie, 2009
Lokalizacja: Białystok

Post autor: unlim1ted »

Moje ulubione to 'You're merely postponing the inevitable' i 'The right to be god, this right is now mine' :D
You're Merely Postponing The Inevitable
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Dobra wleciało mi do łba już :smiech6: ."Seven Minutes.Seven Minutes is all I can spare to play with you". Z każdym razem jak on to mówi to zatrzymuje się i nic nie robię aż skończy to gadać :smiech6: .
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

Bzdursky pisze:"Chris, how nice of you to join us." - Albercik, wiadomo :) Mega kozackie wejście;
"Wesker doesn't give a damn about anyone but himself" - Krzysiu ładnie podsumowuje Albercika.
W tym wypadku nie pomógł mi ani translator ani słownik przetłumaczy ktoś łaskawie bo nie wychodzi mi nic z sensem
nie ma zła są tylko różne warianty dobra
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

"Chris, jak miło, że do nas dołączasz"

"Weskera guzik obchodzą wszyscy, poza nim samym".

W rzeczywistości zamiast słowa guzik występuje inne słowo, domyśl się jakie ;). Idiomy z reguły nie dadzą się tłumaczyć dosłownie.
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

wiking011 pisze:
Bzdursky pisze:"Chris, how nice of you to join us." - Albercik, wiadomo :) Mega kozackie wejście;
"Wesker doesn't give a damn about anyone but himself" - Krzysiu ładnie podsumowuje Albercika.
W tym wypadku nie pomógł mi ani translator ani słownik przetłumaczy ktoś łaskawie bo nie wychodzi mi nic z sensem
"Chris, how nice of you to join us." - Chris, jak miło, że do nas dołączyłeś.

"Wesker doesn't give a damn about anyone but himself" - Weskera nie obchodzi nikt, oprócz jego samego

EDIT: No ubiegł mnie :P Ale dodam swoje 3 grosze :D W tym przypadku "damn" służy raczej jako emfaza niż konkretne słowo :)

EDIT2: Zgrabniejsza wersja drugiego tłumaczenia :P "Wesker nie dba o innych, tylko o siebie" Bardziej nadaje się do kwestii mówionej.
Ostatnio zmieniony pt 07 sie, 2009 przez Necraria, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

W zasadzie chodziło mi tylko o zdanie niżej(źle zaznaczyłem podczas cytowania) ale dziękuję ze podzieliliście się wiedzą
nie ma zła są tylko różne warianty dobra
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Nie będe oryginalny.
Teksty Weskera, wypowiedziane tym pewnym siebie głosem:

"Six bilion cryies of agony will birth a new balance"

"Every day, humans are one step closer to self destruction. I'm not destroying the world, I'm saving it"

Chris:
"I had enough of your bullshit"

Ogólnie gadki Chriso - Weskerowe, np co już tu było wymienione, jak to co zrobił Krzyś Albercikowi, mocno wykraczało poza wkurzenie kogoś.
Stay Punk
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Teksty Chrisa:
-More and more I find myself wondering if it's all worth fighting for. For a future without fear...yeah, it's worth it. Są to moję ulubione słowa Chrisa :rad6: (podnoszą na duchu :smiech1: )

- There's one thing I do know... I have a job to do, and I'm gonna' see it through.


EDIT: Teksty Shevy:
- We're partners... to the end.
- Don't worry. I may not be as big as you, but I can still hold my own!

Tekst Jill:

- You need to stop him! Chris, you're the only one who can! Before it's too late... Don't you trust your partner? (aż łezka mi się w oku zakręciła :rad2: )
Ostatnio zmieniony czw 08 kwie, 2010 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kokonauta-PL
Posty: 15
Rejestracja: wt 26 sty, 2010
Lokalizacja: Stuttgart

Post autor: Kokonauta-PL »

Najlepsze jest
"I'm not gonna make it" czy jakos tak heh jak biega z czerwonym paskie zycia :P
Awatar użytkownika
Remix
Posty: 12
Rejestracja: pn 04 sty, 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Remix »

Jill Jill Jill z ust Excelli :rad10: ( Tak jakby Chris o niej miał mówić ( o Excelli ) a nie o Jill )
Awatar użytkownika
Kimiko
Posty: 52
Rejestracja: ndz 01 lis, 2009
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kimiko »

Najlepsze są teksty Weskera, a zwłaszcza "Time to die, Chris'' - i walka xD.
A drugi to "Chris, how nice of you to join us". Chris lubi się wpraszać do towarzystwa :D.
" Żadna część państwa nie korzysta z przedłużającej się wojny. W wojnie niech twoim celem będzie zwycięstwo a nie długa kampania" - Sztuka wojny, Sun Zi
Awatar użytkownika
Alastor
Posty: 33
Rejestracja: pt 26 lut, 2010
Lokalizacja: Opolszczyzna

Post autor: Alastor »

Mi ogólnie podoba się cała rozmowa Weskera ze Spencerem w retrospekcjach, gdy sobie przypomina tamten moment. Była wciągająca i dużo moim zdaniem wnosiła do całej historii.
Po raz pierwszy zakosztowałem śmierci, a śmierć gorzki ma smak, jest bowiem narodzinami, i strachem, i lękiem przed straszliwą nowością.
Awatar użytkownika
garg20
Posty: 43
Rejestracja: pn 22 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: garg20 »

Jak dla mnie to
tekst Weskera : You are merely postponing the inevitable (w walce miedzy Chrisem, Sheva, Weskerem i Jill).(syndrom boga)
O albo tekst Excelli G. :Jill jill jill you sound like a broken record. (heh tu pocisk) :smiech5:

Ew. jeszcze Sheva: Your time's up u crazy son of a bitch. xD (kolejny pocisk) :smiech2:
Ostatnio zmieniony ndz 11 kwie, 2010 przez garg20, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
be-was
Posty: 24
Rejestracja: śr 23 wrz, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: be-was »

Wesker podczas walki na statku: "Aaa here you are!" - mówi to z taką radością jakby znalazł zajączka wielkanocnego :rad2:
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

"Poor performance indeed" - jak do szczurów uciekających ze statku...

'I don't need anyone else! I have Uroboros! In less than five minutes, we'll reach the optimal aplitude to missile itd... Aż do "global saturation" - Co za ekspresja negatywnych uczuć...

"... And I will be the CREATOR!" - podkreślenie pragnienia bycia "Stwórcą"

"Over? I'm just getting started!" - Wiesiu zawsze ma plan B, choćby został rozczłonkowany, wrzucony do lawy i rozwalony RL... Cały misterny plan musiał wziąć w łeb, żeby zrozumiał, iż przed jego realizacją należało wyeliminować S.T.A.R.S. do końca...

Wiesiu ma najlepsze teksty w tej części...
Ostatnio zmieniony pn 06 wrz, 2010 przez Paul, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Riley
Posty: 33
Rejestracja: wt 01 lut, 2011
Lokalizacja: Echelon

Post autor: Riley »

Mnie się podobały wszystkie teksty Weskera - a w szczególności "Trzeba oddzielić ziarna od plewu" :okulary3: :okulary3:

Gość miał ideę.
Kto pod kim dołki kopie...
Ten ma brudną łopatę.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Mi się podoba tekst "dupa" z mercenaries, krótki i treściwy.

Sorry, ale nie mogłam się powstrzymać ;)
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Ja zajadę trzema dość znanym tekstami:
-"I suppose I should thank you!" - idealnie oddaje jego charakter
-"Seven minutes..." - zawsze gdy słyszę siedem lub seven przypomina mi się ta wypowiedź
-"...And I will be a Creator" - idealnie człowiek odpowiedzialny za głos Weskera oddał tu chęć rządzenia światem

I nieco mniej znanym
-"Stay with me" - bot chris nas leczy, fajnie rytmicznie brzmi
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”