Tryb Professional

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Tryb Professional

Post autor: WESKER-DL »

Tryb o wiele bardziej wymagający, jako że wczoraj skończyem chciałem podzielic się wrażeniami, w miare możliwości pomóc tym, którzy jeszcze go męczą. Grałem sam pewne chaptery a nieraz Online, na początku nie było problemu ale walka z Ndesu poprostu Mnie wpieniła, przeszedłem całą grę na tym trybie a później dwa razy podchodziłem do Savanny, raz sam a raz z PiotremB (pozdrawiam), z którym go ukończyłem zdobywając pucharek War Hero. Z Wesker'em na tym poziomie równiez można dostać ataku nerwów (pierwsze i drugie spotkanie), każde uderzenie jest zabójcze więc trzeba bardzo uważać. Kolejna radą, którą mógłbym się z wami podzielić to dobór odpowiednich broni i lekarstw, tutaj naprawde trzeba dobrać porządne gnaty, niezastąpiona Snajperka oraz Magnum na co większych Bad Ass'ów. Interesuje Mnie jak wy przechodzicie i jakie macie odczucia po tym trybie
Ostatnio zmieniony sob 13 cze, 2009 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Sorry ja troche nie na temat ale ja jeszcze męczę veteran ale już niedługo go zaliczę a mam pytanie :rad13: Jaki według ciebie Chapter na Professional był najtrudniejszy i jaką radę byś mógł dać żeby łatwiej się nam przechodziło a pytam się dlatego że już niedługo zacznę professional i chcę wiedzieć czego mam się najbardziej obawiać :rad12:
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Sadze ze te wszystkie w ktorej oponenci mają broń palną : ) na veteranie jest to okropnie trudne ( przynajmniej dla mnie ) : )
ダーク
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Nom to prawda na veteranie to jest trudne czyli na pro będzie tragiczne a jednak mam jakieś takie wrażenie że jest coś jeszcze dużo trudniejszego :rad12:
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Pewnie przejść większość gry jak za czasów RE4 samym nożem ;), pytałes który chapter? No tak jak pisałem Savanna i przeklęty 5-3 z Weskerem na końcu
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Jakem Gozdek
Posty: 163
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008
Lokalizacja: sie wziął Merchant?

Post autor: Jakem Gozdek »

Pro jest super :rad12: Przeszedłem tylko pierwszą misję, ale jest realistycznie ;] Jeden hit od Majini i jestem Dying ;p Nie zabieram się za niego bez czyjejś pomocy, bo Sheva konsolowa jest za głupia :smiech2: WeskerDL zbierzesz się? Wysłałem Ci już inva :rad2:

P.s. Pytanie z ciekawości, używałeś Infinitów? :rad6:
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

A ja spróbuje być dobry i przejdę sam ale to fakt Sheva konsolowa jest bardzo głupia za dużo apteczek nie potrzebnie :rad12: wywala
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Alucard
Posty: 144
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alucard »

nie ma praktycznie opcji przejsc to samemu, ja jestem przed walka z krakenem i wiem, ze nie ma cienia szansy przejsc to samemu, np plywanie lodka, o EL Gigante nie wspomne, i jeszcze duzo innych momentow, na 100% calej gry sam nie przejdziesz na pro, moze 95% gry, ale bankowo nie 100% ;]
Playstation Network: Bansai_
Xbox Gamertag: kagannpwnz
3DS Friend Code: 2105-9086-2899

Zapraszam do wspólnej gry.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Moim zdaniem kluczem do sukcesu na pro jest maksymalne ulepszenie broni a przede wszystkim należy wyposażyć Shevę w hybrydę ulepszoną na maxa i snajperkę, zabrać jej pistolet i będzie dobrze.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Nom macie racje Na pro samemu to prawie niemożliwe ja jeszcze pykam na Veteranie i jest mi nawet ciężko no ale gram w Solo :rad2: A co do broni to tak Finka trzeba ulepszyć na max'a wszystkie bronie jakie używamy i wtedy możemy sobie w ten poziom popykać

PS:El Gigante mnie doprowadzał do szału na Veteranie to co dopiero na pro :rad12: a jeżeli jest ktoś chętny do pomocy mi na pro zapraszam na Offline xD :smiech1:
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
PiotrB
Posty: 28
Rejestracja: pn 10 wrz, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: PiotrB »

Alucard pisze:nie ma praktycznie opcji przejsc to samemu, ja jestem przed walka z krakenem i wiem, ze nie ma cienia szansy przejsc to samemu, np plywanie lodka, o EL Gigante nie wspomne, i jeszcze duzo innych momentow, na 100% calej gry sam nie przejdziesz na pro, moze 95% gry, ale bankowo nie 100% ;]
"Walka z Krakenem" i pływanie łódką jest jak najbardziej do przejścia offline nawet na Pro. Jest to dość trudne, ale trochę treningu, myślenia na strategią i na pewno się uda.

Co do Nedsu aka Afrykański El Gigante to w offline może być bardzo ciężko. Trzeba mieć chyba szczęście bo wygrana graniczy niemal z cudem. Dwa razy udało mi się go pokonać online, ale też nie bez trudów.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Ehh no to nieźle mi z was wszystkich to będzie chyba najgorzej bo chyba jako jedyna nie mam jeszcze neta do ps3 i nie wiem czy dam radę z Pro no ale będę jakoś musiał :rad2: I jeszcze do trudnych walk zaliczyłbym walki z Weskerem & Jill i z Weskerem drugą walkę jak napisał W-DL dotknie cie raz i po tobie MASAKRA I MEGA TRUDNOŚĆ te kilka słów oznaczają jedno poziom Pro :rad12:
Ostatnio zmieniony wt 24 mar, 2009 przez Arek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Alucard
Posty: 144
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alucard »

@PiotrB

Sheva/Chris mają zbyt debilne AI na tryb professional, mi sie offline udalo przejść ruiny, ale to była masakra.
Playstation Network: Bansai_
Xbox Gamertag: kagannpwnz
3DS Friend Code: 2105-9086-2899

Zapraszam do wspólnej gry.
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Wyrwijcie Jill czujnik na pro z Ai ; )
Mi i Alucardowi zajeło to jakieś 50 minut ; D aż Alucard wpadł na genialny pomysł biegania za mną z roślinką w ręku. Generalnie flashem oślepialiśmy niewiastę, restrain i Alu wyrywa czujnik, jeżeli QTE poszedł źle i oberwałem Alu od razu leczył, inaczej niż z roślinką w dłoni nie zdążycie : )
Lickery bez problemu, U-8 raczej też. Pierwsza walka z Weskerem była okropnie śmiechowa, Alu kampił za winklem i nie dawał panu W wejść po schodach uderzając go w plecy z Magnum.
Ostatnio zmieniony śr 25 mar, 2009 przez Nerobianco, łącznie zmieniany 1 raz.
ダーク
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Hmm ja podobnie do tego podszedłem z kolesiem z USA, wyrywanie trwało około 20 minut, standard: łapanka, strzał w urządzenie, przerzut i wyciąganie (również stanie nad drugą osoba z Herb'em), ciężko i taktycznie ale satysfakcja gwarantowana. Wczoraj też na Veteranie ten moment łykaliśmy pamiętasz Nerobianco? Poszło baardzo prosto
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

No, Wesker, na Pro musimy sobie kiedyś razem zaliczyć chapter'y 5-3 i 4-3. Muszę jeszcze tylko ukończyć Veteran. Na pro nawet nie wyobrażam sobie przejścia tego momentu z dwoma Chimer'ami i JJJ. Tuż przed walką z Wesker'em.
Ostatnio zmieniony śr 25 mar, 2009 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alucard
Posty: 144
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alucard »

Wesker-DL, ja na PRO strzelalem w czujnik z magnuma, trafilem 4 razy + kilka wyrwan i dopiero poszlo >.< ... (1 strzal nie w czujnik i jill gleba), jesli jill cie kopnie, to masakra, sekwencja wstawania trwa na tyle dlugo ze zanim wstaniemy juz umieramy, ciezka walka byla :rad10: za to Wesker, hah to byl banal :smiech2: kilka strzalow w plecy potem 3 w glowe i w niecala minute koniec walki.
Playstation Network: Bansai_
Xbox Gamertag: kagannpwnz
3DS Friend Code: 2105-9086-2899

Zapraszam do wspólnej gry.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Hehe walka z Weskerem banał mi to na amateur zajęło 15 min a co będzie no Pro masakra eh ale i tak najbardziej na Pro obawiam się 2 rzeczy ostatniej walki z Weskerem i tych durnych majini jeden cios i Dying tragedia :rad12:
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Alucard
Posty: 144
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alucard »

No i pro pękło, najgorszy był Ndesu, reszta w miarę gładko szła, chociaż ciężko było jeszcze z Jill która jak kopnęła to mooocno bolało :rad10:
Playstation Network: Bansai_
Xbox Gamertag: kagannpwnz
3DS Friend Code: 2105-9086-2899

Zapraszam do wspólnej gry.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

No i pro pękło, najgorszy był Ndesu, reszta w miarę gładko szła, chociaż ciężko było jeszcze z Jill która jak kopnęła to mooocno bolało :rad10:
Przechodziłeś sam, czy w co-op?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”