[Pomoc] Problem z przejściem gry

Awatar użytkownika
be-was
Posty: 24
Rejestracja: śr 23 wrz, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: be-was »

Na Normalu długo się załatwia tą podróbę El Gigante ??
Bo mi już 2 wyłaził ten robal z niego i nie pada...
The Golden Age Of Grotesque
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Insekt podczas walki wyrasta trzy razy, dopiero potem N-Desu padnie na glebę. Walka jest troszkę nie wyważona, ale na Normal daje radę.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Mam mały problem z emblematami BSSA.
Zebrałem 23 i gra nie pozwala mi na więcej :). Dla przykładu: gram lvl w którym nie mam zebranych wszystkich emblematów. Podchodzę do emblematu, zabijam go :bitwa2: , kończę lvl, robi się auto save. Odpalam ponownie ten sam lvl i emblemat jest dalej na swoim miejscu. Mam tak w kilku lvl'ach. Próbowałem on-line i off-line nic nie skutkuje. Ktoś wie o co chodzi?
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Może to jakiś błąd podczas wgrywania plików, próbowałeś reinstalować?
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Zebrałem 23 i gra nie pozwala mi na więcej :) . Dla przykładu: gram lvl w którym nie mam zebranych wszystkich emblematów. Podchodzę do emblematu, zabijam go :bitwa2: , kończę lvl, robi się auto save. Odpalam ponownie ten sam lvl i emblemat jest dalej na swoim miejscu. Mam tak w kilku lvl'ach.
Przypuszczam, że grasz na PC? Nie wiem czy na konsolach tak jest, ale na kompie jest właśnie tak, że jak się zestrzeli to po ponownym załadowaniu levelu emblematy dalej się znajdują w tym samym miejscu. Najlepiej wejść w opcje wybór rozdziału i tam się wyświetla ile zebraliśmy medalionów na danym poziomie. Jak jakiegoś brakuje, to przejść level jeszcze raz. No chyba, że jakiś błąd.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

pinek pisze: ... Odpalam ponownie ten sam lvl i emblemat jest dalej na swoim miejscu. Mam tak w kilku lvl'ach. Próbowałem on-line i off-line nic nie skutkuje. Ktoś wie o co chodzi?
Po zestrzeleniu emblemu wyjdź z gry i sprawdź z poziomu wyboru chapteru czy zmieniła się w nim liczba zdobytych emblemów.
Jeżeli ich ilość się nie zmieniła to jest to błąd.
Ogólnie to można wszystko zestrzelić i zabrać co jest do zabrania a jak ponownie tam wejdziemy to wszystko jest nietknięte.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Nemesis US pisze:Insekt podczas walki wyrasta trzy razy, dopiero potem N-Desu padnie na glebę. Walka jest troszkę nie wyważona, ale na Normal daje radę.
Jaki insekt? To stary znajomy - Las Plagas ;P

Pinek dość dziwna sprawa, jaką masz wersję gry?
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Gram na PS3, w chapter select też mi pokazuje, że nie mam wszystkich emblematów, nawet świeżo po zagraniu danego lvl,u i zastrzeleniu emblematu, zrobieniu save, wchodzę do chapter select i dalej jest jak było.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Dziwna sprawa i szczerze nie spotkałem sie z takim motywem, a podczas całego przejścia levelu i zestrzeleniu wszystkich emblemów również pokazuje ci 0?
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Nie jest tak, że mam zero emblematów na danym poziomie. Włączam chapter select, patrze chpaper 1-2 mam zebrane dwa z trzech, odpalam go, zabijam 3 ostatni emblemat, rozpada się na kawałki, koło menu z bronią i życiem pokazuje, że go "zdobyłem". Czyli wszystko jak trzeba. Kończę lvl, robi się auto save, wchodzę ponownie do chapter select a tam dalej emblematy dwa na trzy, czyli jak bym go nie zestrzelił.
Jutro, z rana, zbadam tę sprawę jeszcze raz. Zabije go 10 razy pod rząd, zobaczymy co się stanie.
---->www.pajacyk.pl<----
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Może tak, spróbuj przejść cały chapter i zestrzel wszystkie medaliki, nie tylko jeden, bo ten który chcesz 10 razy strącić możliwe że masz już zaliczony, a brakuje Ci innego z tego levelu, no chyba że to też próbowałeś, to już nie wiem co jest nie halo.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Zrobiłem, udało się. Nie wiem co to był za dziwny błąd, ale pokonałem go. Nie pytajcie jak, bo sam nie wiem
---->www.pajacyk.pl<----
zlodziejzapalniczek
Posty: 32
Rejestracja: wt 03 lis, 2009
Lokalizacja: Żnin

Post autor: zlodziejzapalniczek »

Witam. Mam problem z rozdziałem 2-3(sawanna) przy ostatniej ciężarówce, zaraz za mostem, nie mogę jej rozwalić, zawsze spycha mnie do rzeki. Jest jakaś metoda ?
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Zestrzelić kierowcę.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
zlodziejzapalniczek
Posty: 32
Rejestracja: wt 03 lis, 2009
Lokalizacja: Żnin

Post autor: zlodziejzapalniczek »

Tylko, że on jest tak zabunkrowany, że strzelanie w przód nic nie daje, wybucha raz, a później mnie spycha.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

W tym bunkrze jest szczelina, w którą musisz wcelować, lub (jeśli dobrze pamiętam) strzelać w kabinę tak długo, aż te metalowe płyty odpadną, a wtedy kierowcę masz jak na dłoni.
Ostatnio zmieniony śr 04 lis, 2009 przez Recoil, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Nie łatwiej jest strzelić w beczkę?
---->www.pajacyk.pl<----
zlodziejzapalniczek
Posty: 32
Rejestracja: wt 03 lis, 2009
Lokalizacja: Żnin

Post autor: zlodziejzapalniczek »

Jaką beczkę ?
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Nie łatwiej jest strzelić w beczkę?
Beczki są obok blokady i stojącej ciężarówki. A stojąca ciężarówka nie ma specjalnej okazji, żeby zepchnąć nas z mostu ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
zlodziejzapalniczek
Posty: 32
Rejestracja: wt 03 lis, 2009
Lokalizacja: Żnin

Post autor: zlodziejzapalniczek »

chodzi mi o tą co jedzie, zaraz po blokadzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”