[Pomoc] Problem z przejściem gry

Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Bardzo prosty sposób, jeśli masz grant odłamkowy (zielony), to rzuć go w stronę straganu. Gdy wybuchnie droga będzie stała otworem ;). Z tego co pamiętam, jest tam jakiś czerwony klejnot. I nie zombie tylko Majini ;D.
Ostatnio zmieniony ndz 06 mar, 2011 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Waldas
Posty: 2
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011
Lokalizacja: Ostrów wlkp.

Post autor: Waldas »

a mam takie pytanko, male! wiem ze nie w tym temacie... ale do czego sluza te niebieskie talerze, ktore mozna zestrzelic, one sa ukryte gdzies i jak go zestrzele to tak jakby byl jakis bonus czy cos?? do czeg oto sluzy?

Recoil: Proszę używać altów, shiftów i innych tego typu wynalazków.
Ostatnio zmieniony ndz 06 mar, 2011 przez Waldas, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Chodzi o emblematy? Zapraszam do tego tematu:

http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php? ... ght=#59949

jak i do zapoznania się z innymi wątkami w tym dziale :).
Ostatnio zmieniony ndz 06 mar, 2011 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

To są BSAA emblems, i po zebraniu trzydziestu zdobędziesz trofeum (PS3) lub Achievementa (X360). Poza tym nic za nie nie ma, oprócz odblokowania kolejnych figurek (albo strojów, nie pamiętam już) kupowanych za punkty. No i ta satysfakcja, kiedy samodzielnie znajdziesz wszystkie... :D

EDIT: Deus mnie wyprzedził :P ^^
Ostatnio zmieniony ndz 06 mar, 2011 przez Maestro, łącznie zmieniany 1 raz.
fenolek
Posty: 3
Rejestracja: wt 29 mar, 2011
Lokalizacja: Śląsk

[problem z misja] xbox360

Post autor: fenolek »

Witam!
mam problem już podczas misji 2-1
W momencie gdy włacza się filmik i napadają nas zombiaki na motorach, mam klikać padem to co się wyświetli, a więc naciskam 2x X, a nastepnie mam wcisnąć LT +dodge +RT
jak wiem dodge to unik, a ja nie mam pojęcia jak go zrobić i przejść ten etap :/
Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc, gra świetna, a ja z powodu takiej głupoty stoję w miejscu;/
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Tez mialem z tym problem ;)
dodge to opis kombinacji, znaczy to "unik" ;)
LT+RT to jedne z tych górnych przycisków na padzie, musisz po prostu je wcisnąc raz lub kilka
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
fenolek
Posty: 3
Rejestracja: wt 29 mar, 2011
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: fenolek »

hah! dzięki!
Mission completed:]
kin1313
Posty: 9
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: kin1313 »

Mam pytanko. Czy w grze jest możliwość w menu przedmiotów przed misją wyjęcie przedmiotu i zostawienie go na później. Chodzi o to żeby ani Chris, ani Sheva go nie mieli w swoich ekwipunkach, ale żeby go nie tracić.
Jak się da, to proszę o instrukcję jak to zrobić.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Nie można. Takie rarytasowe opcje już w REsach nie występują.


EDIT DO POSTA NIŻEJ: Fajnie wiedzieć. A Ja głupi się gimnastykowałem niepotrzebnie ..
Ostatnio zmieniony ndz 05 cze, 2011 przez J.Krauser, łącznie zmieniany 1 raz.
One man forced to seek REVENGE
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Do tego służy opcja usuń. Zanim zaczniesz grę wchodzisz do ekwipunku, w odpowiednim okienku zaznaczasz przedmiot i po 'usunieciu' przedmiot jest w ekwipunku. Możesz ją potem z powrotem dać postaci z poziomu tego okna.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

Witam mam problem z przejściem gry , jako że moja pre-orderowa wersja re5 nie można było do niej dokupić DLC , także ja sprzedałem i kupiłem gold edition .

Mam taki mały problem etap 6-3 ostatnie QTE łapie Krzysiem Alberta wykonuje QTE po którym Krzysiu mimo pełnego hp / obydwu kamizelek pada na glebe umierając . czy ktoś mi powie co może być nie tak ??? Może shewie też wlepić kamizelki ?? nie wiem już co robić . bo pobawiłbym się na profesionalu . A chciałbym na S przejść te misje ( wiadomo ze grając Shewa to jest praktycznie niewykonalne a kciuków na loterii nie wygrałem .


Ma ktoś jakiś pomysł :na mój mały problem :??


Dla jasności napisze ze gram na ps3. może w taki sposób ktoś mi podpowie
Ostatnio zmieniony sob 30 lip, 2011 przez euroo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Musisz wciskać ciągle przycisk odpowiedzialny za CHWYT, wtedy zdrowie nie będzie spadać Chrisowi.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
dominikwrobel
Posty: 2
Rejestracja: pn 29 sie, 2011
Lokalizacja: A cyz to ważne?

Post autor: dominikwrobel »

Ja mam zaś problem z ostatnią misją. Jest to walka z weskerem zanim odlatuje samolotem. Trzeba z RPG trafić weskera on chwyta pocisk i strzelić w niego. CHyba już wszyscy wiedzą co to za moment.
Problem mam z tym na trybie multiplayer, grałem Savaną miałem RPG chyba wszystkie pociski do niego wystrzeliłem i zawsze unik robił. Kiedy trzeba go trafić? strzelałem od przodu i od tyłu w niego, oraz z bliska i daleka.

Przy okazji jak zdobyć nieskończoną ilość złotych jajek?
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

dominikwrobel pisze:Kiedy trzeba go trafić?
Jak "zgasisz światła" :P. Musisz wtedy trochę poczekać i jak Albert zacznie się rozglądać wtedy możesz wystrzelić.
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Oficjalnie/legalnie nie da się zdobyć niesk złotych jajek.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Mati12321
Posty: 62
Rejestracja: pt 11 maja, 2012
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Mati12321 »

Witam.

Mam problem z roździałem 6-3 (walka z Weskerem w wulkanie).
Otóż gdy jestem Chrisem na tak jakby arenie (zepchnąłem już kamień) i Sheva nie chce do mnie przyjśc. Czy coś robie nie tak czy poprostu tak ma byc i sam mam z nim walczyc proszę o odpowiedż.
Ponieważ chcę ukończyc kolejną częśc RE.
Ostatnio zmieniony ndz 04 lis, 2012 przez Mati12321, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Samemu się nie da. Jak spychasz kamień, to jest filmik jak Sheva przeskakuje i Chris ją łapie, bo się zachwiała przy lądowaniu. Później musisz uciekać przed Weskerem aby was nie "wystrzelił". Inaczej nie da rady.
One man forced to seek REVENGE
Mati12321
Posty: 62
Rejestracja: pt 11 maja, 2012
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Mati12321 »

J.Krauser pisze:Samemu się nie da. Jak spychasz kamień, to jest filmik jak Sheva przeskakuje i Chris ją łapie
No właśnie nic takiego się nie dzieje niewiem czy ma to coś do rzeczy, ale Sheva nie ma amunicji.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

To że Sheva jest biedna nie ma nic do tego. Jednak zacznijmy od początku. W której części walki jesteś? Jeśli jesteś na początku, tj. odwracasz się od Weskera, uciekasz i Chris spada ze skalnej półki, a Sheva zostaje na górze, to się nie dziw że nie przybiega do Ciebie nawet jak kamyk jej zepchniesz.

Twoim zadaniem jest trzymać Weskera odwróconego plecami do Shevy na tej jak to nazwałeś arenie aby ta mogła mu wpakować trochę ołowiu w kulkę na plechach (możesz to zrobić także samemu). Potem jak się wkurzy (będzie filmik) to przeskoczy do Shevy. Ona nie wceluje dokładnie w skały, będzie dyndać, Ty będziesz musiał w Weskera naparzać aby zainteresował się Tobą. Dopiero jak Sheva sie podciągnie będziesz mógł zepchnąć głaz i walczyć dalej.
Ostatnio zmieniony ndz 04 lis, 2012 przez J.Krauser, łącznie zmieniany 2 razy.
One man forced to seek REVENGE
Mati12321
Posty: 62
Rejestracja: pt 11 maja, 2012
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Mati12321 »

No dobra już jest Sheva ze mną na arenie, ale jak jest QTE z tym jak Chris trzyma Weskera, a Sheva masakruje go nożem to spada mi życie a jak mnie Wesker zrzuci to ją od razu zabija. I moje pytanie czy to znaczy, że za wolno naciskam. Czy chodzi o coś innego ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”