[Ranking] Mercenaries najwyzsze osiagniecia

jasiiu18
Posty: 9
Rejestracja: sob 27 lut, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

[Ranking] Mercenaries najwyzsze osiagniecia

Post autor: jasiiu18 »

Tu mozecie sie pochwalic waszymi najwiekszymi osiagnieciami
Oto moje z kolega w kategori DUO
http://images44.fotosik.pl/265/53466ec52953fbfcm.jpg
Deus Ex: Nie wklejamy obrazków na forum.
Ostatnio zmieniony ndz 14 paź, 2012 przez jasiiu18, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kratos
Posty: 87
Rejestracja: pt 02 paź, 2009
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: Kratos »

A można wiedzieć na jakiej mapie ?
jasiiu18
Posty: 9
Rejestracja: sob 27 lut, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: jasiiu18 »

Na Public Assemply
Ostatnio zmieniony wt 02 mar, 2010 przez jasiiu18, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Kratos pisze:A można wiedzieć na jakiej mapie ?
Właśnie,bo ciężko mi to wierzyć ale fotka jest więc ok...A i czy liczą się w tym temacie wyniki wygranych merców czy też jakieś dobre ale mogą być przegrane,mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi ?.
Ps3Centerbloog.pl
jasiiu18
Posty: 9
Rejestracja: sob 27 lut, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: jasiiu18 »

Tak jak mówiłem rekord był zdobyty na mapie PA,a liczą sie tylko wygrane rundy:))

[ Dodano: 04 Mar 2010 15:57 ]
nikt nie pobił wyżej wymienionego rekordu
Awatar użytkownika
_Albert_Wesker
Posty: 29
Rejestracja: pt 19 lut, 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: _Albert_Wesker »

272k solo 704k duo PA
wyniki poniżej 850k to żadna rewelacja.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Chyba nie mam się czym chwalić, solo lekko ponad 200k a w cooperative powyżej 400k na każdej mapie xP
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

No to i ja się pochwalę :rad12: jakieś 20000 :smiech3: Oczywiście na pierwszej mapie, bo żadnej innej nie odblokowałem. Znaczy odblokowałem kopalnie, ale tam to już w ogóle nie potrafię grać :p
Ostatnio zmieniony ndz 07 mar, 2010 przez Recoil, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

No ja też cieniutko.Na PA solo 88500 a Duo to 126 000.Kiepsko ale dopiero się wczuwam z kolegą ;D.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

Udało mi się wycisnąć solo 100.115 Chrisem (Heavy metal) w wiosce murzynków.
Znowu Shevą Tribal około 88.000, ale nie pamiętam, bo robiłem formata, bo coś mi wynik u Shevy w jednej planszy nie chciał wskoczyć i zostawało, jakbym w ogóle tej planszy nie przechodził.
Ostatnio zmieniony wt 13 kwie, 2010 przez r123x, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

Mnie się dobra passa, dopiero wczoraj włączyła. Wszystkie plansze przechodziłem moją Słodką Faworytką Jill BSAA i pierwszą lokacje zaliczyłem na 388.270 pkt, następnie wioskę dzikusów 98.540 pkt, ruiny poszły mi też nie najgorzej, z wynikiem 92.580 pkt, oraz strefa rakiet 101.530 pkt. Przyznam że nigdy nie szło mi tak wyśmienicie moją kochaną Jill i jutro zamierzam zabrać się za pozostałe lokacje. Nie lubię grać Weskerem, który dla mnie jest po prostu tandetnie słaby i nie nadaje się praktycznie do żadnej lokacji, ale to tylko moje zdanie. Lubię grać jeszcze Chrisem BSAA, który miażdży naprawdę wiele lokacji i granie nim to czysta przyjemność, ale Jill BSAA, to on nie pobije, bo ona jest najlepszą bohaterką do grania (wystarczy usunąć na samym początku pistolet i już można zacząć siać terror i zniszczenie). I proszę mi nie mówić że jej karabin jest słaby, bo się zezłoszczę.
Ostatnio zmieniony pt 16 kwie, 2010 przez Michał666666, łącznie zmieniany 1 raz.
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

No to mamy zupełnie inne zdanie, bo dla mnie laski są najsłabsze w tych zwykłych mercenarach, a Wesker choćby STARS jest najlepszy.

Co do pierwszego wyniku, to chyba coś bujasz, taki wynik Solo jest w ogóle możliwy ? Coś ściemniasz.
Ostatnio zmieniony sob 17 kwie, 2010 przez r123x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

r123x pisze:Co do pierwszego wyniku, to chyba coś bujasz, taki wynik Solo jest w ogóle możliwy ? Coś ściemniasz.
Tak, taki wynik jest możliwy, gdy ukończysz grę zabijając wszystkich przeciwników, wówczas doliczają Ci bonus za czas. Były nawet przypadki, że gracze mieli powyżej 400 tys. punktów, ale to zależało od combosów :rad10:

Dodam jeszcze tylko dla sprostowania, że taki wynik nie uzyskałem za pierwszym, drugim, a nawet setnym razem, bo ponieważ nie gram przez sieć, to dużo czasu spędzam grając solo. Zanim udało mi się w ogóle dojść do takiej wprawy, godzinami grałem moją najbardziej ulubioną bohaterką, czyli Jill BSAA i krok po kroku zwiększałem wynik i tworzyłem sobie strategię.
Ostatnio zmieniony ndz 18 kwie, 2010 przez Michał666666, łącznie zmieniany 2 razy.
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
HaXiiT
Posty: 8
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: HaXiiT »

Można 700/800 bez cheatów zrobić ^^ Sam 200 z combo 30 zrobilem...
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

700/800 punktów to już totalne kozactwo i trzeba być nie lada specem, żeby tyle osiągnąć. Ale jeśli chcemy bezproblemowo nabijać punkty i jednocześnie nie martwić się zbytnio czasem, to według mnie takie rozwiązanie jest najlepsze.
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
jasiiu18
Posty: 9
Rejestracja: sob 27 lut, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: jasiiu18 »

no i udało nam się z kolegą nabić w mercach 750k duo;p w piątek wracam to dam screena on grał Jill Valentine BSAA ja Wesker battlesuit.Spróbujemy 850k wycisnąć ale łatwo już nie jest :D ja grając solo nabiłem 280k tylko...mialem buga ponieważ w wersji na xboxa zabiłem 149 przeciwników i został mi jeden przeciwnik,nie wiedziałem gdzie on jest więc szukam i szukam i niema ;d później rzucam granat za ściane i buh przeciwnik padł ;p a miałem niecałe 5 min a została chyba minuta
Ostatnio zmieniony wt 04 maja, 2010 przez jasiiu18, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Sprawdzajcie rankingi. Na solo robi sie 700k. Ja jeszcze do takiej wprawy nie doszedłem, ale szukam osób chętnych do gry. Mój nick na PSN jest taki sam jak tutaj. Zapraszam do gry i czekam na wasze zaproszenia. Moje osiągi to np. 452k solo experimental facility sheva tribbal lub 950k prison barry s.t.r.a.s. na reunion mercenaries ale chce 1 mln i to jest do zrobienia. Chce aby w 100 najlepszych w ranku pojawili sie Polacy. Wiec jeszcze raz zapraszam i powiększajmy swoje osiągnięcia
Ostatnio zmieniony sob 16 paź, 2010 przez MysticscoR, łącznie zmieniany 1 raz.
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Witam! Chciałem Wam się pochwalić moim wynikiem z mercenaries. Postać-Wesker(noc), Rezultat-SS, Punktów-98800. Gram na PC w RE od 3dni, więc raczej wynik nie powala. W filmie czasem może dźwięk nie grać z obrazem ale sądzę, że Ci co będą chcieli, obejrzą cały ;).

Mercenaries Wesker
Ostatnio zmieniony ndz 09 sty, 2011 przez MrREVILPL, łącznie zmieniany 1 raz.
grax
Posty: 36
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: z daleka

Post autor: grax »

revi revi jeszcze długa droga przed tobą ;p odezwij się do mnie na pw to zapodam ci poradnik do mercenaries :) i żeby nie było że offtopuje pochwale się swoim wynikiem xD Mercenaries reunion mapa public assembly postać Barry Burton wynik 670k :)
Ostatnio zmieniony ndz 09 sty, 2011 przez grax, łącznie zmieniany 1 raz.
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Hehe wiem o co chodzi grax ;). Na PS3 robiłem z nimi co chciałem lecz na PC dopiero zaczynam XD.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”