[Ranking] Mercenaries najwyzsze osiagniecia

Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Experimental Facility Wesker STARS duo 804k
All this blood shouldn't just be mine
Robert
Posty: 97
Rejestracja: wt 27 lip, 2010
Lokalizacja: Środa Śląska

Post autor: Robert »

Dzień Dobry . Mój najwyższy wynik wynosi 135000 punktów grając samodzielnie , ten wynik został naliczony na planszy Ship Deck , postacią Albert Wesker 'STARS' . Jak sądzicie ? Jest to aż zbyt wymagający wynik , nawet na YouTube takich nie biją . :rad6:
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Na tej mapie to najlepszy wynik jest coś około 700 000. Może pominąłeś jedno zero ;)

Żeby nie było offtopu to tradycyjnie podam swój wynik na mapie Ruins - 416 000.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
tuchaj666ej
Posty: 3
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: tuchaj666ej »

Od 430 000 - 800 000 (zależy od planszy) Weskerem ale na bez litości. A na duo nie wiem bo większość rekordów pewnie mi się zapisała jak grałem w 4 osoby.
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Robert pisze:Dzień Dobry . Mój najwyższy wynik wynosi 135000 punktów grając samodzielnie , ten wynik został naliczony na planszy Ship Deck , postacią Albert Wesker 'STARS' . Jak sądzicie ? Jest to aż zbyt wymagający wynik , nawet na YouTube takich nie biją . :rad6:
Grasz na konsoli czy PC? Na YouTube znajdziesz o wiele wyzsze wyniki. Missile Area 928k duo Wesker S.T.A.R.S.
Ostatnio zmieniony pn 10 wrz, 2012 przez MysticscoR, łącznie zmieniany 1 raz.
All this blood shouldn't just be mine
Robert
Posty: 97
Rejestracja: wt 27 lip, 2010
Lokalizacja: Środa Śląska

Post autor: Robert »

Gram na Playstation 3 . Mnie interesują tylko rozgrywki samodzielne . A co do wyniku , to wiem o tym że są o Dużo wyższe wyniki , tylko napisałem swój najlepszy . :rad6:
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Mój najwyższy wynik w Reunion to 785 k Duo na PA Barry'm (druga postać Chris Warrior).

Podobno można dostawać fajne premie za zostawienie bossa na deser, ale lawirować wśród majinich z katem na karku to nie dla mnie :P.

UPDATE:

Ugrałem właśnie z jednym Amerykaninem 861 k na PA - duet Barry/Josh. Zebraliśmy na początku wszystkie czasy, gdyby zbierać je w trakcie zabijania majini może byłoby więcej, acz niekoniecznie :)
Ostatnio zmieniony pn 15 lip, 2013 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Deus Ex pisze:
Ugrałem właśnie z jednym Amerykaninem 861 k na PA - duet Barry/Josh. Zebraliśmy na początku wszystkie czasy, gdyby zbierać je w trakcie zabijania majini może byłoby więcej, acz niekoniecznie :)
Świetny wynik. Gratuluje
All this blood shouldn't just be mine
Andrzej80
Posty: 62
Rejestracja: śr 06 lip, 2011
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Andrzej80 »

Witam

Na zwykłych mercenaries najwyższy to 284 w duo(Jill) a solo to 98k (Sheva tribal) na PA.
W mercenaries reunion najwyższy i dotychczas nie mogę wyjść z podziwu ja mi się to udało to Rebeccą osiągnąłem w coop 717k na tej samej mapie PA.
Na innych mapach to wyniki są przeciętne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”