Gold Edition i XBOX Live

Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Nie przypominam sobie żebym coś instalowała. Po prostu po ściągnięciu dlc doszła nowa pozycja w menu. Nie wiem dlaczego u Ciebie jest inaczej.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Bercikro pisze:dzień doberek wszystkim :rad10:
ściągnęłem dodatek Gold z xbox live - zainstalowałem na dysku i nie mam pojęcia jak go uruchomić, wkładam płytę uruchamiam grę i mam zwykłą wersję RE5, czy ktoś może mi podpowiedzieć co dalej ??

Recoil: Dzień doberek. Używaj dużych literek.
A czy wersję RE5 masz taką samą jak DLC? Chodzi mi dokładnie o region. Bo zapewnie sie różni i to jest powód tego, że nie ma tej opcji.
Ostatnio zmieniony sob 16 lip, 2011 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Bercikro
Posty: 4
Rejestracja: sob 16 lip, 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bercikro »

Witam
Nie mam pojęcia jaką mam wersję :szok8: Gdzie to można sprawdzić ? wiem że to lamerskie pytanie, ale ja zielony jestem w tych tematach :zmiesz9:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Jest multum sposobów, ale jak jesteś zielony to postaram się w jak najprostszy i nie zawodny sposób to sprawdzić, choćby po okładce jaką masz ;).

PAL Euro:

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb2 ... Europe.jpg

Ntsc US:

http://www.isoparadise.com/wp-content/u ... A-NTSC.jpg

Jeżeli Twoja wersja gry nie jest zgodna z dodatkiem (inny region) to niestety nie odpalisz i albo poszukasz na sklepiku z regionu w którego pochodzi gra albo zamienisz grę na zgodna wersję.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Bercikro
Posty: 4
Rejestracja: sob 16 lip, 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bercikro »

Dzień doberek
Dzięki wielkie mam wersję europejską PAL :) i udało mi się :) po prostu po ściągnięciu dodatku trzeba było grę odpalić z podłączeniem do netu żeby sobie gra pobrała jakąś aktualizację :) teraz wszystko gra :) Dziękuję serdecznie wszystkim za pomoc
Pozdrawiam
TheKiller8183
Posty: 1
Rejestracja: czw 10 sty, 2013
Lokalizacja: Orzesze

Post autor: TheKiller8183 »

Ludze pomocy mam problem czy trzeba miec konto w usludze live zeby moc grac z przyjaciolmi bo jak probowalem to sie klucz nie zgadzal bardzo prosze o pomoc :pff2:

Necraria: Z braku większej ilości informacji przenoszę tutaj - zwracaj uwagę na tematy i pisz w odpowiednich.
Ostatnio zmieniony czw 10 sty, 2013 przez TheKiller8183, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

TheKiller8183 pisze:Ludze pomocy mam problem czy trzeba miec konto w usludze live zeby moc grac z przyjaciolmi bo jak próbowałem to się klucz nie zgadzał bardzo prosze o pomoc :pff2:
Kolego nie ten dział, i tak trzeba mieć konta by grac online, wiec upewnij się że masz oryginał i postępuj według instrukcji, większość gier ma takowe zwróć uwagę na wielkość liter i cyfry w cd keyu niektóre gry zwracają na to uwagę ( jeże;li masz orignał poszukaj paragonu lub jakiegoś numeru do działu technicznego powinnni ci pomoc naprawić tewn problem bezpłatnie)
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
herman
Posty: 1
Rejestracja: ndz 24 lut, 2013
Lokalizacja: czerwionka

Post autor: herman »

witam

Chciałem zakupić dodatek w xboxlive ale na polski xboxlive nie mam , więc gdzie mogę dokupić dodatek za punkty napewno mam wersje europejska a kupiłem ją w Szwajcarii , i czy przed kupnem musze się zarejestrować w jakimś innym xboxlive np szwajcarskim czy to mogę zrobić z swojego konta X czy muszę zakładać kolejne Y , i czy potem mogę powrócić na polskie zboz live ,


Dziękuję :) za szybką odpowiedz
Ostatnio zmieniony ndz 24 lut, 2013 przez herman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1864
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Dodatki z konta X będą działać. Rany, pisz składniej, bo 5 minut zajęło mi odszyfrowanie, o co w tym w ogóle chodzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dylan.
Posty: 3
Rejestracja: sob 23 lut, 2013
Lokalizacja: Sosnowiec.

Post autor: Dylan. »

@Bzdursky, też tak długo myślałeś o co chodzi z treścią, wyżej użytkownika . ? ;)

Wracając do tematu - Tak jak pan Bzdursky napisał, Dodatki będą ci działały z konta X . Nie potrzebujesz więcej kont, wystarcza ci, to jedno "X" .

Greetings . Dylan . :)
"Nadzieja - Matką głupich, Ale zawsze umiera ona Ostatnia."

Skype : MrDylanos
GFWL : MrDylanos
Widm0
Posty: 6
Rejestracja: pt 13 wrz, 2013
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Widm0 »

Niedawno kupiłem używanego Resident Evil 5 Gold na Xboxa, po przejściu podstawki zabrałem się na instalację dodatków, gdy wklepałem kod wyskoczył komunikat: kod już wykorzystany wprowadź nowy nieużywany kod. Oczywiście nigdzie w aukcji nie było słowa o tym, że kupuje wersję gold, która tak naprawdę nią nie jest. Mam pytanie czy jest możliwość kupna tych DLC z pozycji Microsoft Shop ? Szukałem, ale nie znalazłem.
Resident Evil
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Gold Edition ma wszystkie dodatki już na płycie. Na PS3 tak jest i raczej na X360 też, chyba że MS jest tępy też w takich prostych sprawach jak dodatki na płytach.
Widm0 pisze:Niedawno kupiłem używanego Resident Evil 5 Gold na Xboxa
Widm0 pisze:czywiście nigdzie w aukcji nie było słowa o tym, że kupuje wersję gold
Blowmind. ;D
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

J.Krauser pisze:chyba że MS jest tępy też w takich prostych sprawach jak dodatki na płytach.
M$ jest tępy również w tak prostych sprawach. RE5 Gold na X360 nie ma dodatków na płycie tylko właśnie kod do pobrania :smiech2: :smiech3: :smiech5:

O ile pamiętam jest to spowodowane brakiem miejsca na nośniku DVD.

Troszkę abstrahując od tematu to właśnie dlatego MGS4 nie wyszedł na Xa. Musieliby wydać go na 7 płytach :smiech2: :smiech3: :smiech5:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”