Ulubiona mapa The Mercenaries

Ulubiona mapa The Mercenaries

Public Assembly
17
61%
The Mines
0
Brak głosów
Village
1
4%
Ancient Ruins
0
Brak głosów
Experimental Facility
2
7%
Missile Area
0
Brak głosów
Ship Deck
1
4%
Prison
7
25%
 
Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Ulubiona mapa The Mercenaries

Post autor: MysticscoR »

W tym temacie możemy określić, jaka mapa najbardziej przypadła nam do gustu, dlaczego, oraz zagłosować
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2012 przez MysticscoR, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Stawiam na więzienie. Jest tu dużo grubciów i grubasów, więc jest zabawa, a ponadto nie ma wkurzających duvalii (cebulasty). Są też tylko podstawowe majini, więc nic nam nie zagraża.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Też zagłosowałam na więzienie ale nie z powodu grubciów ale czerwonego kata, który w swoim czasie prowadził w niechlubnej dla mnie statystyce :P , później spadł na dalsze miejsce. To na konsoli bo na PC to preferuję Public Assembly z uwagi na to, że Prison jest bardziej zabugowane.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

A mi frajde sprawia gra na Experimental Facility. Jest dość trudna, taktyka na niej różni się od innych map oraz wrogowie. Wiem że to jest mniej lubiane miejsce przez innych ponieważ dopóki grałem online, zawsze długo czekałem na partnera
All this blood shouldn't just be mine
December Man
Posty: 9
Rejestracja: sob 07 maja, 2011
Lokalizacja: Skądś

Post autor: December Man »

Public Assembly, prosto, łatwo wykręcić niezły wynik.
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Wybierałem między Public Assembly, a Village. Ostatecznie wypadło na tą pierwszą, bo jest łatwa do opanowania, przy obraniu odpowiedniej drogi można zebrać wszystkie bonusy w jednym ciągu, do tego jako przeciwnicy sami majini i gość z toporem, którego da się szybko pokonać (nie licząc Shevy Tribal i tej w stroju klubowym - za słaby sprzęt).
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

Public Assembly - wybrałam właśnie tą mapkę, ponieważ moim zdaniem jest łatwa i osiągam duże wyniki.
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
Evanna
Posty: 7
Rejestracja: wt 10 maja, 2011
Lokalizacja: Daleko

Post autor: Evanna »

Public Assembly - Ulubione miejsce w mercach i zwykłej grze. Dlaczego? Podoba mi się ta misja na weteran z samym pistoletem:D a w mercach po prostu że dość łatwo ogarnąć.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wybrałem Public Assembly głównie ze wzgędu, że spędziłem na niej najprzyjemniejsze chwile online z fanami z całego świata (tryby Versus) ale również opiszę swoje krótkie odczucia odnośnie innych map:


Public Assembly:
Świetna mapka dla początkujących oferująca najwięcej swobody i boss, który nie sprawia w ogóle problemu. Taktycznie również pozytywnie chociaż można narzekać za słaby asortyment broni.

The Mines :
Centrum kopalni to punkt, w którym z reguły spotykamy się w sieci, rzadko kiedy uciekamy w labirynt. Problemem jest Ripper, na którego zupełnie przypadkiem możemy się nadziać a w najgorszym przypadku "przytulić". Wielopoziomowść raczej nie ułatwia rozgrywki a bardziej ucieczki w trybach Versus (chociaż również można przeciwnikowi po plecach "przejechać"). Częściej pomagam w niej innym graczom.

Village:
Wiocha to podobny level co Public Assembly z tą różnicą, że możemy wykorzystać pułapkę oraz bardziej drażnią mniejsi przeciwnicy. Centrum planszy to idealny pomysł na pobieganie za znajomymi z gnatem przy skroni. Czasem ją wybieram.

Ancient Ruins:
Ruiny generalnie Mnie denerwują, zarówno w Singlu jak i w Multi, średnio trawię ten level i bardziej ogrywam go w trybie Survivor.


Experimental Facility:
Wielopoziomowość tego levelu działa na plus ale przeciwnicy potrafią zajść za skórę (lickery) w większym gronie i ubicie dużego wyniku nie jest takie łatwe. Mała i w sumie krótka plansza ogrywana przeze Mnie tylko na początku mojej znajomości z RE5.


Missile Area:
Pomysł z taśmą dość ciekawy a sama plansza odstrasza swoją industrializacją, rzadko ogrywam z powodu brzydoty i Ripper'ów.

Ship Deck: Świetny level, który nie dość, że jest spory to oferuje kilka ciekawych zagrań taktycznych gdzie przeciwników możem "robić" jak chcemy ;)

Prison:
Często w online, najwięcej punktów, bossowie i giwery, wygląd średni w moim subiektywnym odczuciu ale z klimatem.
Ostatnio zmieniony pn 06 cze, 2011 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Ciężko wybrać bo każda mapka jest ciekawa :D. Ja najbardziej lubię grać na Public Assembly, Ship Deck oraz Prison. Głos na Ship Deck za "wielkość" areny, trudność (nie tak łatwo jak na PA) oraz dwie przydatne wyrzutnie rakiet na twardszych skurczybyków.
Mati12321
Posty: 62
Rejestracja: pt 11 maja, 2012
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Mati12321 »

Ja lubię sobie popykać na mapce Public Assembly. Mapka jest w miarę łatwa zarówno w duecie jak i w trybie solo. Ogółem gram najczęściej na tej mapce, a co za tym idzie mam na niej najlepsze wyniki. Boss łatwy do ubicia wystarczą dwa strzały z magnuma Wesker'a i leży. Od czasu do czasu gram też na Missile Area.
Andrzej80
Posty: 62
Rejestracja: śr 06 lip, 2011
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Andrzej80 »

Dałem swój głos na wioskę to jedna z moich ulubionych map drugą jest PA
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Głos powędrował na Prison, klimatyczna miejscówka. A tak grając dziś w merce z 5 i 6... Cóż to z najnowszej odsłony jednak daleko w tyle, ta dynamika jakoś mi nie siada.
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

Public Assembly .Szczerze najbardziej ograna miejscówka przeze mnie i najbardziej mi się podoba .

wioska na drugim miejscu :)
saperman
Posty: 14
Rejestracja: pt 14 mar, 2014
Lokalizacja: Polska

Post autor: saperman »

Uwielbiam mapkę: public asemmbly znam ją wyśmienicie, przeszedłem ją dosłownie każdą postacią na co najmniej range B !!! :smiech5:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”