Split Screen

szelek
Posty: 1
Rejestracja: śr 30 mar, 2016
Lokalizacja: warszawa

Split Screen

Post autor: szelek »

Witam wszystkich , mam pytanie odnośnie split screena PC na 2 osoby local na 1 komputerze?

Wiem że obecnie istnieje opcja grania na 2 padach , ale jestem pewien bo grałem z 2 lata temu keyboard+mouse + Pad na 2 osoby . Znikł taki mod czy coś się zmienilo??
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Z tego co wiem (czyt: nie grałem, ale czytałem) to mod umożliwiający split-screen nigdy nie umożliwiał grania na klawiaturze. Przy okazji wyjścia Gold Edition na PC okazało się, że podczas porządków przy przenoszeniu gry na Steam kompletnie usunięto kod dotyczący split-screen (w wersji z GFWL były pozostałości po wersji konsolowej). Wówczas w dyskusji na ten temat jeden z użytkowników na NeoGAF, który pracował przy modzie umożliwiającym split-screen w wersji na GFWL, napisał coś takiego:
As I was one of the key people who worked on the split-screen mod that enabled it on the GFWL initial release version for PCs. I can confirm that all the code is FULLY functional and it worked flawlessly for the GFWL version. We did not add anything extra to the game at all, it was simply enabled. The only problem was that the keyboard would control both characters so it was forcibly disabled. The game has no problem at all distinguishing between two controllers.
http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... tcount=668
Ostatnio zmieniony śr 30 mar, 2016 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”