[Porady] Osiągnięcia oraz porady (Trophy Hunter's - Ranking)

Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

WESKER-DL pisze:Aż wstyd, że po takim czasie wbiłem w tą świetną część platynę
Dlaczego wstyd? Wbijanie platyny jest wymogiem koniecznym? Ja mam ukończone 61% gry dopiero, a ową posiadam od dnia premiery. Dużo czasu zajmuje zbieranie punktów umiejętności, lecz granie w trybie najemników ułatwia w tym sprawę, a moim skromnym zdaniem, tam nazbieramy ich najwięcej. Nie wiem jak zbieranie punktów wygląda w trybie polowania na agenta gdyż grałem tylko raz. Platyna może w przyszłym roku wpadnie przypadkiem. Ogólnie nie koncentruje się na tym. Każdy z nas w RE ma swój jakiś cel
All this blood shouldn't just be mine
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja mam wiele celów ale chodziło mi bardziej o to, że bardzo mimsię podoba ten Resident więc wyciskanie z niego ostatnich soków to czysta przyjemność :). Mi średnio po jednej sesji w najemnikach wpadało okolo 30 tys punktów umiejętności. Za ostatni chapter Chrisa mozna nastukac 20 tys w pomieszczeniu z produkcją Napadów ale troche to nudne i lepiej pobawić się ze znajomymi w Tryb Mercenaries.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

WESKER-DL, zaktualizuj w końcu listę z pierwszym poście ;)
WESKER-DL pisze:Za ostatni chapter Chrisa mozna nastukac 20 tys w pomieszczeniu z produkcją Napadów
Na profie chyba wpada trochę więcej tych punktów z tego co pamiętam. Jednak zgadzam się z tym, że lepiej pograć w najemników, jeśli komuś brakują pkt. do trofeum
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Wesker leci w bambuko więc sam zaktualizowałem ranking. Swoją drogą zadziwiające jak mały ruch panuje w tej kwestii. W RE5 platyny wpadały szybciej i zacięcie graczy oraz chęć rywalizacji były dużo większe.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Dla mnie ta platyna to jakaś masakra. Niektóre czasochłonne osiągnięcia porównywalne są z absurdalnym skądinąd "osiągnięciem" graj 50 h czy tam ileś w RE Darkside Chronicles. Jak można grać w taki badziew (i jeden i drugi) tyle godzin :roll: . Już przy ostatnich trofeach z RE5 trafiał mnie szlag. Dlaczego niektóre platyny nagradzają nie tyle umiejętności co zawziętość graczy... Tym razem to zdecydowanie nie dla mnie.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Jestem podobnego zdania. Pewnie z czasem samo wpadnie, niemniej sleczec nad tym już mi się po prostu nie chce.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

Recoil,
wkradła się mała literówka w moim nicku na liście;-)

Moim zdaniem platyna w 6 nie jest nudna.Dla mnie to była sama przyjemnośc.Co prawda zmaksymalizowanie umiejętności jest czasochłonne,ale jeśli komuś dobrze idzie w najemnikow,to raz dwa konto z pkt. się powiększa.

Co do trudnosci,to jest
łatwiej niż w 5, z tego względu,że nie trzeba zaliczać rozdziałów na ocenę"S" i nie doświadczamy takiego wyzwania jak walka z Jill i Weskerem na profesjonalnym poziomie:-D
Te stargane nerwy...

Podsumowujac platyna wpadła mi miło,lekko i przyjemnie.
Szkoda,że to już koniec:-/
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Rodzislaw pisze:
Co do trudnosci,to jest
łatwiej niż w 5, z tego względu,że nie trzeba zaliczać rozdziałów na ocenę"S"
W RE5 także nie trzeba było zaliczać wszystkich rozdziałów na range S
All this blood shouldn't just be mine
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

To chyba już pamięć mi szwankuje.Sorki:-)
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Sorry Rodzislaw, już Poprawiam. Nigdzie nie pisałem, że w RE6 platyna jest trudna. Owszem, 5 jest trudniejsza, a jednocześnie daje dużo więcej frajdy.

Jak ktoś jest dobry w mercr to może i szybko wpadają punkty. Ja jestem slaby więc dla mnie to żmudny i nudny proces.

A co do RE5 to owszem, trzeba zaliczyć każdy rozdział na S.
Ostatnio zmieniony czw 27 gru, 2012 przez Recoil, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Recoil pisze:
A co do RE5 to owszem, trzeba zaliczyć każdy rozdział na S.
Trzeba zaliczyć wszystkie rozdziały na każdym poziomie trudności, ale nie wymagane jest rank S. Za rank S otrzymujemy tylko więcej pts ale trofea za to nie otrzymujemy, chyba że ja takowy pominąłem. Jeśli takie trofeum istnieje to sprostuj mój post i podaj które to
All this blood shouldn't just be mine
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Nie ma trofeum za zdobycie S rank we wszystkich rozdziałach.

PS - przepraszam za OT :)

Bzdursky: przeprosiny przyjęte, ale wracajmy do rozmów o szóstej części - piąteczka ma swój dział, a w nim jest odpowiedni temat i zapraszam do kontynuowania dyskusji o RE5 właśnie tam.
Ostatnio zmieniony czw 27 gru, 2012 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

Recoil, w ostatnim rozdziale Chrisa,można łatwo i szybko zdobyć pkt.
W tym laboratorium gdzie wydostają się kokony trzeba wszystko wybic i na profie wpada, jak się nie mylę ze 30 000 pkt.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Wpadła dziś platyna. Trudna nie była, ale nie była też satysfakcjonująca. RE5 dawało dużo więcej frajdy. Najwięcej kłopotów sprawiło oczywiście przejście na PRO. Na tym koniec. więcej kłopotów nie było. Mad Skillz nie było trudne, ale za to było upierdliwe. Na szczęście dużą większość levelowanych skilli kupiłem już podczas kampanii, więc poza regularną grą zostały mi zaledwie 3 lvle do podbicia. Punkty farmiłem w kampanii. Merce nigdy mi nie leżały (poza tymi z RE4). Nie bawiłem się w 5 rozdziale Chrisa bo nie lubię tej kampanii, a do lokacji z kokonami daleka droga. Farmiłem w drugim rozdziale kampanii Leona. Punktów wprawdzie mniej (koło 17-20k na partię), ale grało się względnie przyjemnie.

http://img707.imageshack.us/img707/520/platynare6.jpg

PS. Wesker, jak udowodnisz swoją platynę jakimś zdjęciem potwierdzającym datę, śmiało wklej się na 4 miejsce a mnie przesuń na 5.
Ostatnio zmieniony sob 29 gru, 2012 przez Recoil, łącznie zmieniany 2 razy.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

Gratulacje:-)

Teraz tylko czekać na porządny DLC.
Awatar użytkownika
Raccoon
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 sty, 2013
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Raccoon »

Witam :rad5:
Mam pytanie odnośnie Mad Skillz , czy chodzi o wszystkie umiejętności ?
Te , które trzeba odkryć poprzez zabijanie daną bronią , te w polowaniu na agenta i w najemnikach tak samo?
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Tylko te, które występują w kilku levelach. Np. Medyk polowy, walka wręcz, strzelanie. Powykupieniu wszystkich leveli puchar wpada.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Raccoon
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 sty, 2013
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Raccoon »

O kurde , myślałem że więcej kłopotu z tym będzie , dzięki wielkie :rad5:
No to niedługo u mnie też platyna wpadnie :)
A co odkrywa się po zabójstwach określonymi broniami ?
Bo nie mam pomysłu , a nieskończona amunicja już jest.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Na pierwszej stronie całkowice przemodelowany i dokończony Poradnik do gry Resident Evil 6 ;), zapraszam. Do rankingu platyn również się dodałem, a tutaj fotki z platyny:

http://images.tinypic.pl/i/00331/1lqg2ej36fz5.jpg

http://images.tinypic.pl/i/00331/hurldkt9mpm0.jpg
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

W końcu! ;). Poproszę o dopisanie mnie do listy, w zdjęcie ekranu nie będę się bawił, bo Deus i Recoil mają mnie w znajomych na PSN, a jak wiadomo, są tu po to by służyć userom i pomagać, więc Kamil z pewnością, słowem Admina, zaświadczy że takowa Platyna na moim koncie jest :D :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”